głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyloozowana

  cześć  kocham Cię.   powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa.   zostawiam Ci kawałek serca  a to biorę w depozycie bo wiem  że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

- cześć, kocham Cię. - powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa. - zostawiam Ci kawałek serca, a to biorę w depozycie bo wiem, że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

cieszę się  że byłeś. nie istotne  że Cię nie ma. istotne  że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu  tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu  kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca  kiedy jest mi zimno.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

cieszę się, że byłeś. nie istotne, że Cię nie ma. istotne, że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu, tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu, kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca, kiedy jest mi zimno.

to nas łączy nie dzieli  jakbyście jeszcze nie wiedzieli

ogarnijziomek dodano: 21 kwietnia 2012

to nas łączy nie dzieli, jakbyście jeszcze nie wiedzieli

i mimo tego  że jesteś totalnym skurwysynem  dla którego zwykła trawa w samarce jest ważniejsza ode mnie  to kocham Cię  kocham Cię całą pikawą  Baranie.

waniilia dodano: 21 kwietnia 2012

i mimo tego, że jesteś totalnym skurwysynem, dla którego zwykła trawa w samarce jest ważniejsza ode mnie, to kocham Cię, kocham Cię całą pikawą, Baranie.

nie jestem szczupła  nie mam zajebistych ocen  na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć zwyczajna. moje wnętrze jest inne. bardzo trudne do ogarnięcia  ale gdy rozwikłasz to co się w nim kryje  jest piękne. totalnie inne niż u ludzi  których dotychczas poznałeś. warto zaryzykować  by poznać mnie naprawdę   taką spokojną  ułożoną  cichą. warto zdobywać moje serce  kawałek  po kawałku. bo potrafię kochać jak nikt inny.

waniilia dodano: 21 kwietnia 2012

nie jestem szczupła, nie mam zajebistych ocen, na pierwszy rzut oka wydaję się dosyć zwyczajna. moje wnętrze jest inne. bardzo trudne do ogarnięcia, ale gdy rozwikłasz to co się w nim kryje, jest piękne. totalnie inne niż u ludzi, których dotychczas poznałeś. warto zaryzykować, by poznać mnie naprawdę - taką spokojną, ułożoną, cichą. warto zdobywać moje serce, kawałek, po kawałku. bo potrafię kochać jak nikt inny.

a moja miłość pachnie fajkami i alkoholem. moja miłość jest niegrzeczna.

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

a moja miłość pachnie fajkami i alkoholem. moja miłość jest niegrzeczna.
Autor cytatu: podobnodziwka

to rok   w którym tęsknota budzi zamiast budzika .

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

to rok , w którym tęsknota budzi zamiast budzika .
Autor cytatu: podobnodziwka

Mam wyjebane na związki  miłości nie ma i nie było. Tyle w tym temacie.   proelosiak

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

Mam wyjebane na związki, miłości nie ma i nie było. Tyle w tym temacie. [ proelosiak ]
Autor cytatu: proelosiak

Pierdole to jak mnie postrzegasz.

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

Pierdole to jak mnie postrzegasz.
Autor cytatu: 27sekund

Mam to  co ty chcesz mieć  mam to i jeszcze trochę.

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

Mam to, co ty chcesz mieć, mam to i jeszcze trochę.
Autor cytatu: 27sekund

misja zakończona  cel okazał się idiotą.

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

misja zakończona, cel okazał się idiotą.
Autor cytatu: stryczu

Umieram psychicznie dziś.   stryczu

smutnaona dodano: 19 kwietnia 2012

Umieram psychicznie dziś. | stryczu
Autor cytatu: stryczu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć