głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyimagiinowana_milosc

Nie mogę się przekonać do tego  że kiedyś Cię kochałam. Teraz wydaje mi się to takie nieprawdziwe.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Nie mogę się przekonać do tego, że kiedyś Cię kochałam. Teraz wydaje mi się to takie nieprawdziwe.

Próbuje Cię zatrzymać  ale to nic nie daje. Próbuje przebaczyć  ale to nie wystarcza  żebym poczuła się dobrze.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Próbuje Cię zatrzymać, ale to nic nie daje. Próbuje przebaczyć, ale to nie wystarcza, żebym poczuła się dobrze.

Dla mnie to jak gra na urwanych strónach. Wiem  że jeśli powiedziałabym 'kocham Cię' został byś przy mnie. Ale nie mogę powiedzieć czegoś co nie jest prawdą. Już nie.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Dla mnie to jak gra na urwanych strónach. Wiem, że jeśli powiedziałabym 'kocham Cię' został byś przy mnie. Ale nie mogę powiedzieć czegoś co nie jest prawdą. Już nie.

Serca nie przekonam  żeby zabiło tak mocno jak kiedyś. Zwłaszcze teraz  kiedy kocham Cię już coraz mniej.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Serca nie przekonam, żeby zabiło tak mocno jak kiedyś. Zwłaszcze teraz, kiedy kocham Cię już coraz mniej.

Pobawmy się w dom w naszych ruinach. Uciekajmy z powrotem przez ogień. Nie mamy już nic do ocalenia  ani do stracenia. To jakbyśmy gonili ostatni pociąg. Jest za późno.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Pobawmy się w dom w naszych ruinach. Uciekajmy z powrotem przez ogień. Nie mamy już nic do ocalenia, ani do stracenia. To jakbyśmy gonili ostatni pociąg. Jest za późno.

 Chodź  pokaże Ci coś...  Co takiego?  Cii  zademonstruje Ci miłość.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

-Chodź, pokaże Ci coś... -Co takiego? -Cii, zademonstruje Ci miłość.

Płacz nic nie da  od niego to tylko głowa boli.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Płacz nic nie da, od niego to tylko głowa boli.

Wstawała wówczas  otwierała okno  zachłystywała się nocnym powietrzem  księżycowym blaskiem  płynącą od jeziora mgłą. I śniła dalej.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

Wstawała wówczas, otwierała okno, zachłystywała się nocnym powietrzem, księżycowym blaskiem, płynącą od jeziora mgłą. I śniła dalej.

I kiedy już przestawało mi zależeć  kiedy zaczynałam być pewna że ty przyszłości z 'nami' nie wiążesz i że moje nadzieję na coś dalej są złudne  pojawiłeś się znów na mojej drodze. Jak gdyby nigdy nic zagadałeś  jakby wszystko było normalnie. Właściwie  jak to jest: normalnie?

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

I kiedy już przestawało mi zależeć, kiedy zaczynałam być pewna że ty przyszłości z 'nami' nie wiążesz i że moje nadzieję na coś dalej są złudne, pojawiłeś się znów na mojej drodze. Jak gdyby nigdy nic zagadałeś, jakby wszystko było normalnie. Właściwie, jak to jest: normalnie?

wszyscy mówią mi  że jestem pokręcona  pozytywnie pieprznięta. nie boje się iść przez ciemny las w środku nocy. nie boje się spacerować o 1 nad ranem po ulicy  podziwiając jak pięknie błyszczą gwiazdy. jednak panicznie boje się jednego  a strach powstrzymuje mój oddech i nie daje możliwości się poruszyć. boje się  ze mnie zostawisz. bo wtedy nie będzie już nic  nie będzie mnie.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

wszyscy mówią mi, że jestem pokręcona, pozytywnie pieprznięta. nie boje się iść przez ciemny las w środku nocy. nie boje się spacerować o 1 nad ranem po ulicy, podziwiając jak pięknie błyszczą gwiazdy. jednak panicznie boje się jednego, a strach powstrzymuje mój oddech i nie daje możliwości się poruszyć. boje się, ze mnie zostawisz. bo wtedy nie będzie już nic, nie będzie mnie.

wspaniale jest czuć w sercu tą palącą nienawiść do ciebie. wreszcie. po tym wszystkim co zdążyłeś mi zrobić. lepiej późno niż wcale.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

wspaniale jest czuć w sercu tą palącą nienawiść do ciebie. wreszcie. po tym wszystkim co zdążyłeś mi zrobić. lepiej późno niż wcale.

wydawałoby się  że będę cierpieć  że będę płakać  lamętować  tęsknić. jednak nie. okazałam się silna. okazałam się suką bez uczuć i w tym wypadku to dla mnie błogosławiństwo. nie chce  żebyś wrócił  nie chce twojego dotyku  twoich przeprosin  twojego widoku  żadnego twojego słowa nie chce. chce żebyś smażył się w piekle  za wszystko co mi zrobiłeś  za wszystko co wydawało się wspaniałe a okazało podłym kłamstwem i tylko przygodą  iluzją. chce żebyś smażył się w piekle  za to jakim jesteś skurwysynem i jak dobrze idzie ci udawanie.

zabierzmniedosiebie dodano: 7 maja 2011

wydawałoby się, że będę cierpieć, że będę płakać, lamętować, tęsknić. jednak nie. okazałam się silna. okazałam się suką bez uczuć i w tym wypadku to dla mnie błogosławiństwo. nie chce, żebyś wrócił, nie chce twojego dotyku, twoich przeprosin, twojego widoku, żadnego twojego słowa nie chce. chce żebyś smażył się w piekle, za wszystko co mi zrobiłeś, za wszystko co wydawało się wspaniałe a okazało podłym kłamstwem i tylko przygodą, iluzją. chce żebyś smażył się w piekle, za to jakim jesteś skurwysynem i jak dobrze idzie ci udawanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć