głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyimagginowana

'kiedy słońce wschodzi i kiedy zachodzi ty dajesz szczęście mi    w zupełności ufam ci i uzupełniamy nawzajem siebie mimo tego    że czasem zapominamy jak minuty szybko płyną    w otchłani miną  godzina za godziną    ja wysłuchuję cię a ze mną cały świat...'

karolina1993sk dodano: 16 września 2011

'kiedy słońce wschodzi i kiedy zachodzi ty dajesz szczęście mi, w zupełności ufam ci i uzupełniamy nawzajem siebie mimo tego, że czasem zapominamy jak minuty szybko płyną, w otchłani miną, godzina za godziną, ja wysłuchuję cię a ze mną cały świat...'

Idealna kombinacja: kobieta i mężczyzna.

karolina1993sk dodano: 16 września 2011

Idealna kombinacja: kobieta i mężczyzna.

Życie jest piękne  gdy żyć się umie   gdy jeden drugiego potrafi zrozumieć.

karolina1993sk dodano: 16 września 2011

Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jeden drugiego potrafi zrozumieć.

Szanuję nastolatków   którzy z podniesioną głową mówią nie palę  nie piję i nie ćpam.

maniax3 dodano: 16 września 2011

Szanuję nastolatków, którzy z podniesioną głową mówią nie palę, nie piję i nie ćpam.

praktycznie zawsze wieczorem nie mogę zasnąć  a rano nie mogę wstać.

maniax3 dodano: 16 września 2011

praktycznie zawsze wieczorem nie mogę zasnąć, a rano nie mogę wstać.

Walić wszystko  jesteśmy młodzi  a dzisiaj jest piątek.

maniax3 dodano: 16 września 2011

Walić wszystko, jesteśmy młodzi, a dzisiaj jest piątek.

i ponad wszystko cwelu..

maniax3 dodano: 15 września 2011

i ponad wszystko cwelu..

a teraz prędko  zanim dotrze do nas  że to bez sensu.

maniax3 dodano: 15 września 2011

a teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.

doceń mnie frajerze  bo niedługo zrobi to za Ciebie ktoś inny.

maniax3 dodano: 15 września 2011

doceń mnie frajerze, bo niedługo zrobi to za Ciebie ktoś inny.

 Chuj z tym  jako wyraz całkowitej rezygnacji.

maniax3 dodano: 15 września 2011

"Chuj z tym" jako wyraz całkowitej rezygnacji.

już tylko 2 tygodnie! sprężaj się maleńka! kocham cię! wytrzymaj! dasz radę! a ta istotka będzie najpiękniejsza i najzdrowsza   a najważniejsza w całym naszym życiu!   333

nielegalnamyszaaa dodano: 15 września 2011

już tylko 2 tygodnie! sprężaj się maleńka! kocham cię! wytrzymaj! dasz radę! a ta istotka będzie najpiękniejsza i najzdrowsza , a najważniejsza w całym naszym życiu! < 333 ;))

  czuję się jak pies   który kochał bezgranicznie  a którego przywiązano do drzewa   bo przeszkadzał w planach wakacyjnych . a wiesz co jest najgorsze? Że on wcale nie próbuje się z tego drzewa uwolnić . nie ciągnie za sznur i nie próbuje go przegryźć . bo on ciągle czeka i ma nadzieję  że ludzie   których tak kochał   nadal kochają jego .

nielegalnamyszaaa dodano: 15 września 2011

, czuję się jak pies , który kochał bezgranicznie, a którego przywiązano do drzewa , bo przeszkadzał w planach wakacyjnych . a wiesz co jest najgorsze? Że on wcale nie próbuje się z tego drzewa uwolnić . nie ciągnie za sznur i nie próbuje go przegryźć . bo on ciągle czeka i ma nadzieję, że ludzie , których tak kochał , nadal kochają jego .
Autor cytatu: onajestkurwa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć