głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wrednaksiezniczka

Po raz kolejny zamarzyło się jej żeby wszystko dało się zamknąć.Zakończyć.Może to byłby najlepszy wybór nawet dla niewinnych?Ostateczna nicość

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Po raz kolejny zamarzyło się jej,żeby wszystko dało się zamknąć.Zakończyć.Może to byłby najlepszy wybór nawet dla niewinnych?Ostateczna nicość

Jeżeli wszechświat ma się rozpaść  niech zrobi to teraz. Teraz.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Jeżeli wszechświat ma się rozpaść niech zrobi to teraz. Teraz.

Chcę odwagi by wytrzymać jeszcze trochę.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Chcę odwagi,by wytrzymać jeszcze trochę.

Cała była tykającą nerwową bombą chyba czystą próżnością byłoby myśleć że w takim stanie uda się jej zasnąć.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Cała była tykającą,nerwową bombą;chyba czystą próżnością byłoby myśleć,że w takim stanie uda się jej zasnąć.

Rozumiem.Wolisz trzymać wszystkie drzwi zamknięte.  Przede mną także.Ale to Twój wybór.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Rozumiem.Wolisz trzymać wszystkie drzwi zamknięte. Przede mną także.Ale to Twój wybór.

  Nie widzę żadnego powodu dla którego miałabym dalej żyć.    To dlaczego to robisz?    Dlaczego dalej żyję?    Tak.    Nie wiem.Może uważam że to swego rodzaju obowiązek także  i to.Że skoro otrzymało się życie trzeba żyć do końca.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

- Nie widzę żadnego powodu,dla którego miałabym dalej żyć. - To dlaczego to robisz? - Dlaczego dalej żyję? - Tak. - Nie wiem.Może uważam,że to swego rodzaju obowiązek,także i to.Że skoro otrzymało się życie,trzeba żyć do końca.

Myśl to jedna rzecz działanie druga.Może jeszcze miał wewnętrzny hamulec.Może nawet nie jeden może miał całą siatkę hamulców mających przeciwdziałać popełnianiu takich szalonych czynów.

eeiiuzalezniasz dodano: 27 maja 2013

Myśl to jedna rzecz,działanie druga.Może jeszcze miał wewnętrzny hamulec.Może nawet nie jeden,może miał całą siatkę hamulców mających przeciwdziałać popełnianiu takich szalonych czynów.

podobno  kiedy urządzili nas pszczoła stajemy sie madrzejsi. ja żeby zrozumieć jak skończonym frajerem jesteś  musiałabym sie cała wpierdolic do ulu.

abstracion dodano: 26 maja 2013

podobno, kiedy urządzili nas pszczoła stajemy sie madrzejsi. ja żeby zrozumieć jak skończonym frajerem jesteś, musiałabym sie cała wpierdolic do ulu.

Będę dla Ciebie kim zechcesz. Tyl­ko po­wiedz  że chcesz bym była

onna dodano: 24 maja 2013

Będę dla Ciebie kim zechcesz. Tyl­ko po­wiedz, że chcesz bym była

nawaliłem  ludzie nawalają Ty też .

onna dodano: 24 maja 2013

nawaliłem, ludzie nawalają Ty też .

Jest Twoją pierwszą miłością  ja zamierzam być Twoją ostatnią  niezależnie od tego jak długo to potrwa.

onna dodano: 24 maja 2013

Jest Twoją pierwszą miłością, ja zamierzam być Twoją ostatnią, niezależnie od tego jak długo to potrwa.

Jeśli się kogoś kocha to się go nie zostawia  tylko dlatego że przytrafiły się gorsze dni.

onna dodano: 24 maja 2013

Jeśli się kogoś kocha to się go nie zostawia, tylko dlatego że przytrafiły się gorsze dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć