głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wpol_do_pelni

Okazuje się  że piekło to nie płonąca  wrząca otchłań ognia i cierpienia. Piekło jest wtedy  kiedy ludzie  których kochasz najbardziej na świecie  sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego  że mogą   ''Po tamtej stronie Ciebie i mnie'' ♥

natalajnn dodano: 16 marca 2014

Okazuje się, że piekło to nie płonąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia. Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą //''Po tamtej stronie Ciebie i mnie'' ♥

Chciałabym za każdym razem zaczynać od początku. Zapomnieć o wszystkich błędach  porażkach i rozczarowaniach. Usunąć słowa   te zbędne  niepotrzebne i bolesne. Z każdą rzeczą która sprawiała ból zacząć od początku  wierząc  że już mnie nie zrani. Skakać z wysokości  z pełną świadomością tego  że na dole będzie stał ktoś kto mnie złapie. Chciałabym wreszcie dorosnąć.  59s

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 11 marca 2014

Chciałabym za każdym razem zaczynać od początku. Zapomnieć o wszystkich błędach, porażkach i rozczarowaniach. Usunąć słowa - te zbędne, niepotrzebne i bolesne. Z każdą rzeczą która sprawiała ból zacząć od początku, wierząc, że już mnie nie zrani. Skakać z wysokości, z pełną świadomością tego, że na dole będzie stał ktoś kto mnie złapie. Chciałabym wreszcie dorosnąć. /59s
Autor cytatu: 59sekund

Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę przede mną. Boli mnie myśl  że przez chwilę patrzyłeś na nie tak jak teraz na mnie. Najchętniej wymazałabym Twoją przeszłość  tak o  z obawy  że mógłbyś chcieć wrócić do fragmentów beze mnie. esperer

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 11 marca 2014

Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę przede mną. Boli mnie myśl, że przez chwilę patrzyłeś na nie tak jak teraz na mnie. Najchętniej wymazałabym Twoją przeszłość, tak o, z obawy, że mógłbyś chcieć wrócić do fragmentów beze mnie./esperer
Autor cytatu: esperer

Nienawidzę Ciebie za te wszystkie kłamstwa. Nienawidzę za przeszłość  w której musiałam tkwić tak długo. Nienawidzę Cię za to  że swoją obecnością sprawiłeś  że poczułam smak egoistycznego życia. Nienawidzę Cię za to  że przy Tobie stałam się zimną suką. Nienawidzę Cię za to  że pozwoliłeś mi siebie kochać. Nienawidzę Cię za to  że nauczyłeś mnie tęsknić za sobą. Nienawidzę Cię za to  że zawsze przy mnie byłeś  gdy tego potrzebowałam. Nienawidzę Cię za to  że tak dużo głosu na Ciebie straciłam przy każdej kłótni. Nienawidzę Cię za zmarnowane litry łez  które spływały bezwładnie po moich policzkach. Nienawidzę Cię za Twoje ciepłe słowa  które sprawiały  że z dnia na dzień czułam się szczęśliwa. Nienawidzę Cię za to  że pozwoliłeś mi spieprzyć moje życie poprzez utknięcie w tym bagnie  jakim było nasze życie. Nienawidzę Cię za to wszystko  ale jeszcze bardziej nienawidzę Cię za Twoje odejście  na które mnie nie przygotowałeś.

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Nienawidzę Ciebie za te wszystkie kłamstwa. Nienawidzę za przeszłość, w której musiałam tkwić tak długo. Nienawidzę Cię za to, że swoją obecnością sprawiłeś, że poczułam smak egoistycznego życia. Nienawidzę Cię za to, że przy Tobie stałam się zimną suką. Nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś mi siebie kochać. Nienawidzę Cię za to, że nauczyłeś mnie tęsknić za sobą. Nienawidzę Cię za to, że zawsze przy mnie byłeś, gdy tego potrzebowałam. Nienawidzę Cię za to, że tak dużo głosu na Ciebie straciłam przy każdej kłótni. Nienawidzę Cię za zmarnowane litry łez, które spływały bezwładnie po moich policzkach. Nienawidzę Cię za Twoje ciepłe słowa, które sprawiały, że z dnia na dzień czułam się szczęśliwa. Nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś mi spieprzyć moje życie poprzez utknięcie w tym bagnie, jakim było nasze życie. Nienawidzę Cię za to wszystko, ale jeszcze bardziej nienawidzę Cię za Twoje odejście, na które mnie nie przygotowałeś.

  Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami  może nie po tygodniu  ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni  w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia  zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'  bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

- Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. Zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. Sarkazm to moje drugie imię  a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna  ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać.

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. Zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać.

Skłamałabym twierdząc  że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są taki dni  gdy jest w każdej godzinie  i takie godziny  gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym  że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są taki dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

  Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci  nienawidziłam jej  chciałam ją zniszczyć  zabić  pogrzebać  z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej  a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy  że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki  którą razem słuchaliśmy  gdy ktoś wymieni tytuł filmu  o którym rozmawialiśmy  gdy poczuję zapach perfum  których używał  gdy gdzieś usłyszę jego imię  wciąż tak bliskie i ukochane..

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

- Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Jest taki dzień  że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają   nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku   że to wcale nie Twoja wina lecz jego. To tylko i wyłącznie jego  bo to przecież on odszedł.

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego. To tylko i wyłącznie jego, bo to przecież on odszedł.

Bo musisz zrozumieć  że nie wszyscy umieją posługiwać się sercem. Nie doceniają  dopóki nie stracą. Czasami nie warto stawać na głowie dla drugiej osoby  jeśli ona i tak nie widzi Twojego wysiłku. Wiesz  jeśli do tej pory starałeś się robić wszystko  żeby było dobrze  to przestań. Czasami cisza jest wymowniejsza niż słowa. Ludzie zauważą Twoją nieobecność w miejscu  gdzie zawsze na nich czekałeś. Zauważą  że jest Cię coraz mniej  że się poddajesz  że wolisz machnąć ręką niż naprawiać. Czasami żeby ktoś mógł Cię docenić  musisz pozwolić mu Cię stracić. Odsuń się  daj mu wolną scenę  jego akt. esperer

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 28 luty 2014

Bo musisz zrozumieć, że nie wszyscy umieją posługiwać się sercem. Nie doceniają, dopóki nie stracą. Czasami nie warto stawać na głowie dla drugiej osoby, jeśli ona i tak nie widzi Twojego wysiłku. Wiesz, jeśli do tej pory starałeś się robić wszystko, żeby było dobrze, to przestań. Czasami cisza jest wymowniejsza niż słowa. Ludzie zauważą Twoją nieobecność w miejscu, gdzie zawsze na nich czekałeś. Zauważą, że jest Cię coraz mniej, że się poddajesz, że wolisz machnąć ręką niż naprawiać. Czasami żeby ktoś mógł Cię docenić, musisz pozwolić mu Cię stracić. Odsuń się, daj mu wolną scenę, jego akt./esperer

Teoretycznie Go nienawidzę  praktycznie kocham. Teoretycznie  jest zwykłym dupkiem  praktycznie   całym moim światem.  	  zyciowee

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 28 luty 2014

Teoretycznie Go nienawidzę, praktycznie kocham. Teoretycznie, jest zwykłym dupkiem, praktycznie - całym moim światem.| zyciowee

 Ze spokojem zamknę oczy swe  Wiem  że zawsze staniesz obok mnie

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 26 luty 2014

"Ze spokojem zamknę oczy swe Wiem, że zawsze staniesz obok mnie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć