głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wisienka1_5

me sumienie cierpi  trapi każda chwila  boli każde kłamstwo   boli każda najmniejsza pomyłka. daj mi cenny spokój.

martitta91 dodano: 2 luty 2014

me sumienie cierpi, trapi każda chwila, boli każde kłamstwo, boli każda najmniejsza pomyłka. daj mi cenny spokój.

Ziści się sen  odejdziesz w dal  odejdę ja  przeminie czas  zapomne Cie   zapomnisz nas  nie proś mnie więcej o kolejny błąd.   Dymek

martitta91 dodano: 2 luty 2014

Ziści się sen, odejdziesz w dal, odejdę ja, przeminie czas, zapomne Cie, zapomnisz nas, nie proś mnie więcej o kolejny błąd. / Dymek

Ja wiem.. ja wiem to jest tak  że chcesz  że chcesz być jak ja  być tak blisko mnie.   Dymek

martitta91 dodano: 2 luty 2014

Ja wiem.. ja wiem to jest tak, że chcesz, że chcesz być jak ja, być tak blisko mnie. / Dymek

Przychodzi kiedyś taki czas  gdy masz wszystkiego dość   Twe życie smutne jak ciemna noc bez gwiazd   gdy nie masz siły wstać.  W twych oczach widzę strach  i myśl wciąż ta zła przenika twe serce  i dalej czujesz  że nikt nie rozumie.  Jak każdy z nas będzie zadręczał sam siebie   zadręczał swe myśli  zatracał nadzieje   zatracał się w świecie  gdzie stale pomyłką  jest każdy krok w przód i każde ryzyko.

martitta91 dodano: 2 luty 2014

Przychodzi kiedyś taki czas gdy masz wszystkiego dość, Twe życie smutne jak ciemna noc bez gwiazd, gdy nie masz siły wstać. W twych oczach widzę strach i myśl wciąż ta zła przenika twe serce i dalej czujesz, że nikt nie rozumie. Jak każdy z nas będzie zadręczał sam siebie, zadręczał swe myśli, zatracał nadzieje, zatracał się w świecie, gdzie stale pomyłką jest każdy krok w przód i każde ryzyko.

Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia  witasz się z nimi  potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut  inni kilka miesięcy  może rok  a czasem całe życie. Ale zawsze odchodzą.

agaaa666 dodano: 1 luty 2014

Życie składa się ze spotkań i rozstań. Ludzie pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut, inni kilka miesięcy, może rok, a czasem całe życie. Ale zawsze odchodzą.

mądra kobieta wie  kiedy granica została przekroczona. ma swój honor i szanuje siebie samą na tyle  by powiedzieć sobie  dość  i odejść

martitta91 dodano: 1 luty 2014

mądra kobieta wie, kiedy granica została przekroczona. ma swój honor i szanuje siebie samą na tyle, by powiedzieć sobie "dość" i odejść

Nie trać mnie  rozpal mnie wokół . Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu   jest powód i znasz go  i to lepiej niż ja o wiele.  B.O.K

lovalova dodano: 31 stycznia 2014

Nie trać mnie, rozpal mnie wokół . Nie jestem przypadkiem w Twoim życiu - jest powód i znasz go, i to lepiej niż ja o wiele.//B.O.K

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni  nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu  ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy  które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa  czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych  którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

agaaa666 dodano: 31 stycznia 2014

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Naucz się korzystać z rad  które sam dajesz innym.  chora na zazdrosc

malatonietwojabajka dodano: 30 stycznia 2014

Naucz się korzystać z rad, które sam dajesz innym. /chora_na_zazdrosc

“ O niektórych ludzi trzeba walczyć   o innych rozsądniej jest zapomnieć. ”

wirujacapasja dodano: 29 stycznia 2014

“ O niektórych ludzi trzeba walczyć, o innych rozsądniej jest zapomnieć. ”

http:  ask.fm maluutkaa69 można pytać   d

disable dodano: 29 stycznia 2014

http://ask.fm/maluutkaa69 można pytać ; d

pogubione wątki.  pogmatwane myśli.  natrętne nadzieje.

truskawkova dodano: 29 stycznia 2014

pogubione wątki. pogmatwane myśli. natrętne nadzieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć