głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika white_roses

Kocha go na dobre na nie dobre i na litość boską! :

zxcv1331 dodano: wczoraj o 21:44

Kocha go na dobre,na nie dobre i na litość boską! (:

Z całą jednak pewnością należy od czasu do czasu usiąść na piachu popatrzeć w morze otworzyć butelkę wina albo whisky i powiedzieć sprawdzam. Sprawdzam czy jestem szczęśliwa.

czillalt_love dodano: wczoraj o 16:17

Z całą jednak pewnością należy od czasu do czasu usiąść na piachu, popatrzeć w morze, otworzyć butelkę wina albo whisky i powiedzieć sprawdzam. Sprawdzam czy jestem szczęśliwa.

 Czasami trzeba czegoś doświadczyć żeby zrozumieć

czillalt_love dodano: wczoraj o 00:40

"Czasami trzeba czegoś doświadczyć, żeby zrozumieć"

Trudno zapomnieć o kimś kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:52

Trudno zapomnieć o kimś, kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich, musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu każdy z nas zdaję sobie sprawę że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. Cholera dobrze że miałem wtedy tak dużo odwagi .

mikela dodano: przedwczoraj o 23:49

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te, których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te, które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu, każdy z nas zdaję sobie sprawę, że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. "Cholera dobrze, że miałem wtedy tak dużo odwagi".

Osoba która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby nie dlatego że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy by chronić taką osobę od nas samych tego drugiego naszego oblicza które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:48

Osoba, która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem, że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby, nie dlatego, że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy, by chronić taką osobę od nas samych, tego drugiego naszego oblicza, które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

Kochać drugiego człowieka to także a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu zaborczości egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia że niegdyś najbliższe sobie osoby oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia czasem wbrew własnemu i własnej logice która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

mikela dodano: przedwczoraj o 23:46

Kochać drugiego człowieka to także, a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia, nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia, że niegdyś najbliższe sobie osoby, oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu i własnej logice, która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

Gdy zobaczyłem cię dziś zamarłem. Jesteś przepiękna zawsze. Moje serce cię spragnione na chwilę przestało bić. Chwilą nie miała końca tak bardzo tęsknię za Tobą w mych ramionach.

czillalt_love dodano: przedwczoraj o 23:38

Gdy zobaczyłem cię dziś- zamarłem. Jesteś przepiękna, zawsze. Moje serce cię spragnione na chwilę przestało bić. Chwilą nie miała końca, tak bardzo tęsknię za Tobą w mych ramionach.

Bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć.

czillalt_love dodano: przedwczoraj o 23:37

Bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć.

Niekiedy musisz sobie zdać sprawę że co poniektórzy ludzie zostaną w twoim sercu ale nie w twoim życiu.

czillalt_love dodano: przedwczoraj o 23:31

Niekiedy musisz sobie zdać sprawę, że co poniektórzy ludzie zostaną w twoim sercu, ale nie w twoim życiu.

 W górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty. Jest to mistyka szukanie czegoś wyjątkowego. Do tego trzeba mieć wyobraźnię i filozofię życiową. Nie każdego na to stać nie każdemu się chce. Bo w górach nie ma granic tam się szuka wolności. A samo przebywanie w górach łagodzi eliminuje agresję. Są elementy rywalizacji ale rywalizacji z wyznaczonym celem a nie z przeciwnikiem.

melaa dodano: 2 dni temu

"W górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty. Jest to mistyka, szukanie czegoś wyjątkowego. Do tego trzeba mieć wyobraźnię i filozofię życiową. Nie każdego na to stać, nie każdemu się chce. Bo w górach nie ma granic, tam się szuka wolności. A samo przebywanie w górach łagodzi, eliminuje agresję. Są elementy rywalizacji ale rywalizacji z wyznaczonym celem, a nie z przeciwnikiem."

 Najpiękniejsze rzeczy na świecie są za darmo

melaa dodano: 2 dni temu

"Najpiękniejsze rzeczy na świecie są za darmo"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV