głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika white_roses

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie bez wahania powiem że to była miłość czyste uczucie którego nigdy z siebie nie usunę.

mikela dodano: 2 godziny temu

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie, bez wahania powiem że to była miłość, czyste uczucie, którego nigdy z siebie nie usunę.

I nie mogę uwierzyć że zjebał mi się światopogląd.

mikela dodano: 2 godziny temu

I nie mogę uwierzyć, że zjebał mi się światopogląd.

Nie liczę już dni bez Ciebie bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię że już nie potrafię złapać oddechu myśli miażdży mi każda o Tobie ale wiem że ból przypomina mi że istniałeś.

mikela dodano: 2 godziny temu

Nie liczę już dni bez Ciebie, bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię, że już nie potrafię złapać oddechu, myśli miażdży mi każda o Tobie, ale wiem, że ból przypomina mi, że istniałeś.

Obiecałam że będę zawsze dotrzymam słowa.

mikela dodano: 3 godziny temu

Obiecałam, że będę zawsze, dotrzymam słowa.

Kiedy ciało jest samotne serce powoli umiera.

mikela dodano: 3 godziny temu

Kiedy ciało jest samotne, serce powoli umiera.

 Dopóki jesteś tu ze mną to miejsce coś znaczy ..

zimoweslonce dodano: 3 godziny temu

"Dopóki jesteś tu ze mną to miejsce coś znaczy"..

 Gdziekolwiek jesteś dziś  Twoja iskra się we mnie tli  Będę niosła ją dalej w świat  Za to co mam w sobie dziękuję Tobie ..

zimoweslonce dodano: 3 godziny temu

"Gdziekolwiek jesteś dziś/ Twoja iskra się we mnie tli/ Będę niosła ją dalej w świat/ Za to, co mam w sobie, dziękuję Tobie"..

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia nie odpisuje na smsy a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze.

mikela dodano: wczoraj o 21:51

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na smsy, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze.

Najpiękniej było słyszeć dziękuję . Szczere prawdziwe głębokie przekonujące autentyczne nieudawane niepodważalne bezpruderyjne powabne DZIĘKUJĘ..

zimoweslonce dodano: wczoraj o 20:01

Najpiękniej było słyszeć "dziękuję". Szczere, prawdziwe, głębokie, przekonujące, autentyczne, nieudawane, niepodważalne, bezpruderyjne, powabne DZIĘKUJĘ..

Istnieją magiczne chwile które chodź mijają nie zauważone  to jednak niewidzialną ręka zmienia bezpowrotnie nasz los.

dotek dodano: wczoraj o 14:45

Istnieją magiczne chwile, które chodź mijają nie zauważone, to jednak niewidzialną ręka zmienia bezpowrotnie nasz los.

Pisze by przemienić samotność w wspomnienia. Po to by przetrwać. Przetrwać ten okres po którym będę mógł się z nią zobaczyć. Jak nie teraz to po drugiej stronie. Będę czekać. Będę czekać bo jest za kim. Za prawdziwą miłością.

dotek dodano: wczoraj o 14:22

Pisze by przemienić samotność w wspomnienia. Po to by przetrwać. Przetrwać ten okres po którym będę mógł się z nią zobaczyć. Jak nie teraz to po drugiej stronie. Będę czekać. Będę czekać bo jest za kim. Za prawdziwą miłością.

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć zdrowo się wyspać. ... Obawiam się że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe wielkie plany są na nie moją głowę.

mikela dodano: wczoraj o 13:49

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć, zdrowo się wyspać. [...] Obawiam się, że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe, wielkie plany są na nie moją głowę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV