głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika white_roses

Jeżeli nerwica ma polegać na tym że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz to owszem w takim razie jestem wariatką! Wiem że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

mikela dodano: 22 minuty temu

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam że najprościej jest otoczyć się ludźmi którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

mikela dodano: 37 minut temu

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam, że najprościej jest otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie, tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc, reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

W życiu jest tak że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś prawdopodobnie jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz jak fantastycznie jest mieć płuca.  Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech.  Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę albo ją obejść. Wstań więc. Ja próbuję.

mikela dodano: 1 godzinę temu

W życiu jest tak, że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś, prawdopodobnie, jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz, jak fantastycznie jest mieć płuca. Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech. Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać, oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę, albo ją obejść. Wstań, więc. Ja próbuję.

Kiedyś sądziłem że ludzi pamiętamy dopóki możemy ich opisać. Teraz myślę że jest odwrotnie: są z nami dopóki nie umiemy tego zrobić.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:45

Kiedyś sądziłem, że ludzi pamiętamy, dopóki możemy ich opisać. Teraz myślę, że jest odwrotnie: są z nami, dopóki nie umiemy tego zrobić.

Na naszych wspólnych zdjęciach ona zawsze patrzy w obiektyw a ja zawsze patrzę w nią.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:44

Na naszych wspólnych zdjęciach ona zawsze patrzy w obiektyw, a ja zawsze patrzę w nią.

Nie potrafimy postawić kroku aby nie przydeptać. Nie potrafimy ręki położyć aby nie zgnieść. Nie potrafimy dać aby nie zabrać. Nie potrafimy się śmiać aby nie urazić tych którzy płaczą.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:44

Nie potrafimy postawić kroku, aby nie przydeptać. Nie potrafimy ręki położyć, aby nie zgnieść. Nie potrafimy dać, aby nie zabrać. Nie potrafimy się śmiać, aby nie urazić tych, którzy płaczą.

Wyciągnęła do mnie rękę nie wiedziałem co mam zrobić więc połamałem jej palce swoim milczeniem.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:43

Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić, więc połamałem jej palce swoim milczeniem.

Istniejemy po to by stworzyć świat w którym nie będziemy potrzebni.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:42

Istniejemy po to, by stworzyć świat, w którym nie będziemy potrzebni.

Ja nie wiem ile oddaleń trzeba przeżyć żeby odejść naprawdę.

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:42

Ja nie wiem ile oddaleń trzeba przeżyć, żeby odejść naprawdę.

Dopiero później zobaczyłem że są domy w których ludzie się przytulają..

mwhaha.xd dodano: dziś o 01:41

Dopiero później zobaczyłem, że są domy, w których ludzie się przytulają..

Daj nabrać mi powietrza.

black-inside dodano: wczoraj o 19:30

Daj nabrać mi powietrza.

Druga zero zero  melanż najchętniej to bym wrócił pierwszym połączeniem no bo Ciebie nie ma.

black-inside dodano: wczoraj o 19:30

Druga zero zero - melanż, najchętniej, to bym wrócił pierwszym połączeniem, no bo Ciebie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV