 |
Rozstanie nie oznacza końca uczuć, pamiętaj.
|
|
 |
Myślę, że pewna część mnie zawsze będzie czekała na Ciebie.
|
|
 |
Gdybym tylko potrafiła być "zimną suką", za jaką mnie wszyscy mają, w życiu byłoby mi o wiele łatwiej... :)
|
|
 |
Czasem jest tak, że kładziesz się do łóżka o 23, a zasypiasz nad ranem. Dlaczego? Za dużo myśli, za dużo miłości, za dużo wspomnień.
|
|
 |
Brak mi sił dziś, brak mi tlenu, ile dałbym bym by zostało po staremu, za te miłe chwile i spojrzenie Twoje, kiedy mogłem jeszcze mówić "to jest MOJE..."
|
|
 |
Twój uśmiech dziś należy do każdego tylko nie do tego co tak walczył o Niego..
|
|
 |
"Czasami człowiekowi się wydaje, że idzie ulicą marzeń, a przy jej końcu okazuje się, że to ślepa uliczka."
|
|
 |
Do każdego moblowicza ślę gorące i szczere całuski. Dużo, dużo wytrwałości w walce o każdy kolejny dzień, dużo słoneczka i jak najwięcej pozytywów w życiu. Sukcesów i przede wszystkim: prawdziwej miłości i rodzinnego ciepełka. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Od happylove, Beaty - jakkolwiek mnie pamiętacie, mordeczki. 😻 😻
|
|
 |
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu
|
|
 |
Pójdę z Tobą gdzie chcesz, byle z Tobą.
|
|
 |
Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.
|
|
|
|