głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wariateczkana100

 II  Tchórzymy kiedy w grę wchodzi coś wielkiego  czego ewentualny rozpad wydaje się być zdolnym żeby nas zniszczyć. A czas ucieka. Skąd możesz wiedzieć ile go masz? No skąd  ja się pytam..? Niektórym się udaje   tym co ich nazywają szaleńcami. A w duchu zazdroszczą odwagi. Po to żyjemy. Żeby ryzykować. Żeby nie ukrywać własnej tożsamości  swoich potrzeb  fantazji. Milczenie kiedy chodzi o nasze szczęście jest przejawem bezgranicznej głupoty. Na własne życzenie oglądamy jak szanse rozpływają się w powietrzu  ludzie od nas odchodzą  jak brak mówienia o sobie  swoich oczekiwaniach a później brak porozumienia szerzy się tam  gdzie żyjemy i burzy. Równa z ziemią. Cieszę się  że spotkałam kogoś  kto myśli tak jak ja i dzięki komu widzę  że da się być w taki sposób odważnym. A kiedy dwoje odważnych ludzi zaczyna rozmawiać wtedy dopiero można poczuć jaką wartość ten sposób postrzegania świata ma zaklętą w sobie.

truskaweczka99 dodano: 19 grudnia 2012

(II) Tchórzymy kiedy w grę wchodzi coś wielkiego, czego ewentualny rozpad wydaje się być zdolnym żeby nas zniszczyć. A czas ucieka. Skąd możesz wiedzieć ile go masz? No skąd, ja się pytam..? Niektórym się udaje - tym co ich nazywają szaleńcami. A w duchu zazdroszczą odwagi. Po to żyjemy. Żeby ryzykować. Żeby nie ukrywać własnej tożsamości, swoich potrzeb, fantazji. Milczenie kiedy chodzi o nasze szczęście jest przejawem bezgranicznej głupoty. Na własne życzenie oglądamy jak szanse rozpływają się w powietrzu, ludzie od nas odchodzą, jak brak mówienia o sobie, swoich oczekiwaniach a później brak porozumienia szerzy się tam, gdzie żyjemy i burzy. Równa z ziemią. Cieszę się, że spotkałam kogoś, kto myśli tak jak ja i dzięki komu widzę, że da się być w taki sposób odważnym. A kiedy dwoje odważnych ludzi zaczyna rozmawiać wtedy dopiero można poczuć jaką wartość ten sposób postrzegania świata ma zaklętą w sobie."

 I   Nie chcę  żeby wciąż było tak samo. Chcę zmian. Dużych zmian. Właśnie teraz. Nawet jeśli oznacza to mój własny rozwój kosztem czegoś ważnego. Koniec z pustymi deklaracjami i późniejszym olewaniem sprawy. Koniec z trwaniem w dziwnych układach  z domysłami  ze strachem przed prawdą  związkami  szczerymi rozmowami o wszystkim i samotnością. Koniec z przelotnymi znajomościami  które marnują moją energię  z myśleniem  że życie wrażliwego  pełnego miłości człowieka jest cholernie trudne bo nie jest! To ludzie sami hodują i z czułością pielęgnują swoje ograniczenia. Oni są trudni a jeszcze narzekają  że coś im w relacjach z innymi nie wiadomo oczywiście czemu nie wychodzi. Bo świat jest zły. Bo coś nie ma szansy istnieć przez szereg śmiesznych  irracjonalnych jakby je na chłodno i obiektywnie wziąć pod lupę przyczyn. Kiedy tak naprawdę jesteśmy zbyt leniwi  żeby się o coś jak należy zatroszczyć  zbyt płytcy  żeby to od razu docenić   musimy to dopiero stracić  często bezpowrotnie.

truskaweczka99 dodano: 19 grudnia 2012

(I) "Nie chcę, żeby wciąż było tak samo. Chcę zmian. Dużych zmian. Właśnie teraz. Nawet jeśli oznacza to mój własny rozwój kosztem czegoś ważnego. Koniec z pustymi deklaracjami i późniejszym olewaniem sprawy. Koniec z trwaniem w dziwnych układach, z domysłami, ze strachem przed prawdą, związkami, szczerymi rozmowami o wszystkim i samotnością. Koniec z przelotnymi znajomościami, które marnują moją energię, z myśleniem, że życie wrażliwego, pełnego miłości człowieka jest cholernie trudne bo nie jest! To ludzie sami hodują i z czułością pielęgnują swoje ograniczenia. Oni są trudni a jeszcze narzekają, że coś im w relacjach z innymi nie wiadomo oczywiście czemu nie wychodzi. Bo świat jest zły. Bo coś nie ma szansy istnieć przez szereg śmiesznych, irracjonalnych jakby je na chłodno i obiektywnie wziąć pod lupę przyczyn. Kiedy tak naprawdę jesteśmy zbyt leniwi, żeby się o coś jak należy zatroszczyć, zbyt płytcy, żeby to od razu docenić - musimy to dopiero stracić, często bezpowrotnie.

jestem jak nitka. z jednej rodzą się inne.

fanatyczkaa dodano: 18 grudnia 2012

jestem jak nitka. z jednej rodzą się inne.

nie trudno o mnie zapomnieć.

fanatyczkaa dodano: 18 grudnia 2012

nie trudno o mnie zapomnieć.

jestem tylko pęknięciem w tym zamku ze szkła. czymś  co łatwo jest Ci przeoczyć.

fanatyczkaa dodano: 18 grudnia 2012

jestem tylko pęknięciem w tym zamku ze szkła. czymś, co łatwo jest Ci przeoczyć.

Niesmiertelnosc jest bardzo latwa do osiagniecia   wystarczy tylko nie umierac.

minnaloushe dodano: 18 grudnia 2012

Niesmiertelnosc jest bardzo latwa do osiagniecia - wystarczy tylko nie umierac.

you're still searching for me in every women.

fanatyczkaa dodano: 18 grudnia 2012

you're still searching for me in every women.

Jak wielką jestem egoistką  pragnąc Cię mieć tylko dla siebie?

minnaloushe dodano: 18 grudnia 2012

Jak wielką jestem egoistką, pragnąc Cię mieć tylko dla siebie?

Choćby nie wiem  jak płynnie człowiek władał językiem  to zdarzają się sytuacje  w których nijak nie może wyrazić tego  co chce powiedzieć.

minnaloushe dodano: 18 grudnia 2012

Choćby nie wiem, jak płynnie człowiek władał językiem, to zdarzają się sytuacje, w których nijak nie może wyrazić tego, co chce powiedzieć.

Chciałabym być obojętna na błędy  które tak często popełniasz.

minnaloushe dodano: 18 grudnia 2012

Chciałabym być obojętna na błędy, które tak często popełniasz.

Kłopot w tym  że kiedy człowiekowi za bardzo zależy  to wszystko czuje dwa razy mocniej.

minnaloushe dodano: 17 grudnia 2012

Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi za bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej.

Przytula się do niego mocno  bardzo mocno. Jakby chciała  aby ich żyły zawiązały się na supeł.

minnaloushe dodano: 17 grudnia 2012

Przytula się do niego mocno, bardzo mocno. Jakby chciała, aby ich żyły zawiązały się na supeł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć