głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wanderlust

dopóki moje serce nie przestanie bić będzie należało tylko do Ciebie.

mikela dodano: wczoraj o 16:25

dopóki moje serce nie przestanie bić, będzie należało tylko do Ciebie.

Zrozum ja nie mam już siły udawać papieros w mojej dłoni gaśnie a uśmiech zmywają każdej nocy łzy. Serce paradoksalnie zwalnia a wspomnienia coraz częściej powracają. brakuje mi ciebie.. cholernie

mikela dodano: wczoraj o 16:23

Zrozum ja nie mam już siły udawać, papieros w mojej dłoni gaśnie, a uśmiech zmywają każdej nocy łzy. Serce paradoksalnie zwalnia, a wspomnienia coraz częściej powracają. brakuje mi ciebie.. cholernie

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą nocnymi rozmowami o wspólnym domu rodzinie wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia  Ciebie.

mikela dodano: 2 dni temu

Męczy mnie ta tęsknota za moim dawnym życiem. Niedzielnymi popołudniami przepełnionymi Tobą, nocnymi rozmowami o wspólnym domu, rodzinie, wiecznymi kłótniami o to kto bardziej kocha. Brakuje mi ogromnej części mojego życia - Ciebie.

Są w życiu chwilę kiedy nie potrafisz powstrzymać łez ból jest tak silny ze nie pozwala ci oddychać a wszyscy ci bliscy znikają jakby nigdy ich nie było.

mikela dodano: 2 dni temu

Są w życiu chwilę kiedy nie potrafisz powstrzymać łez, ból jest tak silny, ze nie pozwala ci oddychać, a wszyscy ci bliscy znikają jakby nigdy ich nie było.

Często sobie myślę o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór tych parę godzin zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość a nie przy pierwszej lepszej okazji spisali ją na straty.

mikela dodano: 2 dni temu

Często sobie myślę, o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór, tych parę godzin, zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość, a nie przy pierwszej, lepszej okazji spisali ją na straty.

Musi minąć sporo czas zanim ludzie zdadzą sobie sprawę że popełnili błąd w swoim życiu. Mimo upływających dni i miesięcy jedno wiem na pewno. Moje ciało nigdy nie przestanie tęsknić do jego ciała. Często gdy zamykam oczy widzę jak moje ramiona szukają jego ciała. Szkoda że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę z utraty bliskiej osoby gdy jest już za późno.

mikela dodano: 2 dni temu

Musi minąć sporo czas, zanim ludzie zdadzą sobie sprawę, że popełnili błąd w swoim życiu. Mimo upływających dni i miesięcy jedno wiem na pewno. Moje ciało nigdy nie przestanie tęsknić do jego ciała. Często gdy zamykam oczy widzę jak moje ramiona szukają jego ciała. Szkoda, że tak wielu ludzi zdaje sobie sprawę z utraty bliskiej osoby, gdy jest już za późno.

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim przyjaciołom  Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy zjebanych dni martwych poranków.

mikela dodano: 2 dni temu

Stoję na wieżowcu zmarłych nadziei i marzeń. Z butelką Jacka Danielsa pluję w twarz wszystkim `przyjaciołom`, Piję kolejny łyk z dedykacją dla niego. I tylko jeszcze ostatni raz zadzwonię do niego by usłyszec jego oddech. I zakończę ten potok nieprzespanych nocy, zjebanych dni, martwych poranków.

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji bez smutku żalu.. Po prostu cieszyć się że mogliśmy to przeżyć od tak.

mikela dodano: 3 dni temu

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji, bez smutku, żalu.. Po prostu cieszyć się, że mogliśmy to przeżyć, od tak.

Nigdy nie powiedział że będzie dobrze lecz był przy mnie czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie trzymał moją dłoń na tyle mocno że wiedziałam. Wiedziałam że ze wszystkim dam radę bo mam jego.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie powiedział, że będzie dobrze, lecz był przy mnie, czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie, trzymał moją dłoń na tyle mocno, że wiedziałam. Wiedziałam, że ze wszystkim dam radę, bo mam jego.

Przysięgam. Zatęsknisz zapłaczesz zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował nie spojrzysz w lustro nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

mikela dodano: 1 tydzień temu

Przysięgam. Zatęsknisz, zapłaczesz, zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował, nie spojrzysz w lustro, nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie noce miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie, noce, miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie, nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie, kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty w twoim życiu gdy pragniesz powrócić do tamtych chwil by było jak dawniej. Czy są chwilę gdy w myśli masz mnie i z żalem szepczesz do siebie  brakuje mi jej cholernie

mikela dodano: 1 tydzień temu

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty w twoim życiu, gdy pragniesz powrócić do tamtych chwil by było jak dawniej. Czy są chwilę gdy w myśli masz mnie i z żalem szepczesz do siebie ` brakuje mi jej, cholernie`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV