głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika volatil

Ból duszy  to nie ból zęba  więc nie mów  że rozumiesz.

notcorrect dodano: 17 lipca 2012

Ból duszy, to nie ból zęba, więc nie mów, że rozumiesz.

 My  kobiety  jesteśmy dziś samodzielne i silne  ale pod koniec dnia  potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy.

rap_mam_we_krwi dodano: 17 lipca 2012

"My, kobiety, jesteśmy dziś samodzielne i silne, ale pod koniec dnia, potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy."

Nie mów nic. W ciszy zawsze najgłośniej rozmawiają emocje.

notcorrect dodano: 14 lipca 2012

Nie mów nic. W ciszy zawsze najgłośniej rozmawiają emocje.

I tylko ta chwila. Ta jedna chwila szczęścia z tobą mogłaby  uratować wszystko to co we mnie przepada...

notcorrect dodano: 14 lipca 2012

I tylko ta chwila. Ta jedna chwila szczęścia z tobą mogłaby uratować wszystko to co we mnie przepada...

Może w końcu  pokochamy to życie.

notcorrect dodano: 14 lipca 2012

Może w końcu pokochamy to życie.

Biegnę boso  w zimnym deszczu  tworząc mrówkom tsunami z kałuży.Ale to nie ważne. Najważniejsze dokąd biegnę. A biegnę w twoje ramiona.

notcorrect dodano: 14 lipca 2012

Biegnę boso, w zimnym deszczu, tworząc mrówkom tsunami z kałuży.Ale to nie ważne. Najważniejsze dokąd biegnę. A biegnę w twoje ramiona.

I wiem że cokolwiek się stanie  gdzie tylko będziesz  to ja   bez względu na wszystko też tam będę.

notcorrect dodano: 13 lipca 2012

I wiem że cokolwiek się stanie, gdzie tylko będziesz, to ja, bez względu na wszystko też tam będę.

Brak entuzjazmu odbierasz jak opuszczenie.

notcorrect dodano: 13 lipca 2012

Brak entuzjazmu odbierasz jak opuszczenie.

uzależnionym można być od kawy  papierosów  heroiny. nie od człowieka. człowieka można potrzebować. można za nim tęsknić  można go nawet kochać. ale nie może być twoim nałogiem. nie może niszczyć cię od środka z każdą dawką  powoli zabijając. a śmierć z jego braku nie jest prawdziwą śmiercią. tylko taką się zdaje.   smacker

smacker_ dodano: 13 lipca 2012

uzależnionym można być od kawy, papierosów, heroiny. nie od człowieka. człowieka można potrzebować. można za nim tęsknić, można go nawet kochać. ale nie może być twoim nałogiem. nie może niszczyć cię od środka z każdą dawką, powoli zabijając. a śmierć z jego braku nie jest prawdziwą śmiercią. tylko taką się zdaje. / smacker_

najgorzej jest  kiedy tak nagle znikąd mi się przyśnisz. kiedy za wszelką cenę  całymi dniami staram się o tobie nie myśleć  nie rozpamiętywać  skupić się na tym  co już mam. bo przecież dostałam to  czego tak długo pragnęłam. a potem muszę zasnąć. i wtedy znowu cię widzę  czuję  rozmawiam z tobą i samej sobie  nawet we śnie  wmawiam  że nic już nie znaczysz. ale to głupie. zawsze będziesz znaczył w chuj dużo.   smacker

smacker_ dodano: 13 lipca 2012

najgorzej jest, kiedy tak nagle znikąd mi się przyśnisz. kiedy za wszelką cenę, całymi dniami staram się o tobie nie myśleć, nie rozpamiętywać, skupić się na tym, co już mam. bo przecież dostałam to, czego tak długo pragnęłam. a potem muszę zasnąć. i wtedy znowu cię widzę, czuję, rozmawiam z tobą i samej sobie, nawet we śnie, wmawiam, że nic już nie znaczysz. ale to głupie. zawsze będziesz znaczył w chuj dużo. / smacker_

Między uderzeniami serca  między jednym  a drugim oddechem  między wpływem  a wypływem krwi z serca  między zamknięciem  a otwarciem powieki. Gdzieś tam jesteś  zawsze.

notcorrect dodano: 13 lipca 2012

Między uderzeniami serca, między jednym, a drugim oddechem, między wpływem, a wypływem krwi z serca, między zamknięciem, a otwarciem powieki. Gdzieś tam jesteś, zawsze.

  Życie jest piękne  tylko trzeba o nie walczyć. Wracaj z tarczą  a nie na tarczy....    Yez Yez Yo

rap_mam_we_krwi dodano: 10 lipca 2012

" Życie jest piękne, tylko trzeba o nie walczyć. Wracaj z tarczą, a nie na tarczy...." / Yez Yez Yo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć