głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika venzei

Mógłbym spróbować zakryć ból  wyjmując z kieszeni kilka  uśmiechów  które kiedyś próbowałaś już rozkleić  gdzieś po kilku z pośród setek moich twarzy  ...albo czekać na to co się zdarzy.

raczejzrapem dodano: 25 lipca 2011

Mógłbym spróbować zakryć ból, wyjmując z kieszeni kilka uśmiechów, które kiedyś próbowałaś już rozkleić gdzieś po kilku z pośród setek moich twarzy ...albo czekać na to co się zdarzy.

Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem   i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie..  ..ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie   i chyba znów przez to rozmijamy sie całkiem.

raczejzrapem dodano: 25 lipca 2011

Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie.. ..ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie i chyba znów przez to rozmijamy sie całkiem.

Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza  i krzyczysz :  CHWILO PROSZĘ CIĘ  BĄDZ WIECZNA !   ...jestem zuchwały  bezczelny  zachłanny i co ?  od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko !

raczejzrapem dodano: 25 lipca 2011

Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz : CHWILO PROSZĘ CIĘ, BĄDZ WIECZNA ! ...jestem zuchwały, bezczelny, zachłanny i co ? od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko !

Ból plus sny na jawie   dziwna kombinacja   aktor tysiąca ról ..szatan dziś kąpie mnie w atrakcjach.   eldo.

raczejzrapem dodano: 25 lipca 2011

Ból plus sny na jawie - dziwna kombinacja, aktor tysiąca ról ..szatan dziś kąpie mnie w atrakcjach. / eldo.

Dlaczego mówi się  że osoba  która wydaje się być tą jedyną okazuje się być kimś innym?

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

Dlaczego mówi się, że osoba, która wydaje się być tą jedyną okazuje się być kimś innym?

Obiecaj mi  że kiedy się załamię i otworzę się przed tobą nie będę popełniał błędów.

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

Obiecaj mi, że kiedy się załamię i otworzę się przed tobą nie będę popełniał błędów.

But it's over now  it's too late to save our Love    Just promise me you'll think of me    Every time you look up in the sky and see a star.   3   eminem.   3

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

But it's over now, it's too late to save our Love, Just promise me you'll think of me, Every time you look up in the sky and see a star. < 3 / eminem. < 3

.. gdy mnie całuje   wstrzymuje oddech i drżę   3

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

.. gdy mnie całuje - wstrzymuje oddech i drżę < 3

Nie  nie jest mi wstyd  ale Ciebie zabije poczuje poczucie winy jeśli ona pierwsza    tego nie zrobi. Nigdy nie pokocham Ciebie jak ona  mimo to musimy znaleźć czas aby    robić to gówno razem  aby było jeszcze gorzej   chcę cię dotknąć ale to tak boli .. '     Amy.

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

Nie, nie jest mi wstyd, ale Ciebie zabije poczuje poczucie winy jeśli ona pierwsza tego nie zrobi. Nigdy nie pokocham Ciebie jak ona, mimo to musimy znaleźć czas aby robić to gówno razem, aby było jeszcze gorzej - chcę cię dotknąć ale to tak boli .. ' / Amy. [*]

Twój zapach był zniewalający  Twój oddech potrafił ukoić moje serce. Przytulałeś mnie. Kusiłeś    pocałunkiem. Twoje usta przywarły do mych ust. Zwinny język szukał mojego języka  a gdy już go    znalazłwspólnie tworzyły taniec pożądania. Byliśmy jak rozpalony ogień  razem płonęliśmy     rozgrzani do czerwoności.

raczejzrapem dodano: 24 lipca 2011

Twój zapach był zniewalający, Twój oddech potrafił ukoić moje serce. Przytulałeś mnie. Kusiłeś pocałunkiem. Twoje usta przywarły do mych ust. Zwinny język szukał mojego języka, a gdy już go znalazłwspólnie tworzyły taniec pożądania. Byliśmy jak rozpalony ogień, razem płonęliśmy, rozgrzani do czerwoności.

już nikt za Twoje kłamstwa nie będzie Ci klaskał.  czujesz  tak smakuje porażka.

niechceciemartwic dodano: 24 lipca 2011

już nikt za Twoje kłamstwa nie będzie Ci klaskał. czujesz, tak smakuje porażka.

coś magicznego jest w tych wspomnieniach  warto pamiętać czego już nie ma

niechceciemartwic dodano: 24 lipca 2011

coś magicznego jest w tych wspomnieniach, warto pamiętać czego już nie ma

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć