głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vendeaa

Najbardziej boli  nie złamany paznokieć  rzucony chłopak czy szlaban na komputer. Boli kiedy odchodzi osoba  z którą byłeś na prawdę blisko.   ?

alcoholicsmile dodano: 21 stycznia 2012

Najbardziej boli, nie złamany paznokieć, rzucony chłopak czy szlaban na komputer. Boli kiedy odchodzi osoba, z którą byłeś na prawdę blisko. / ?

Razem dostaliśmy wpierdol od życia  razem się podniesiemy  zobaczysz.

niecalkiemludzka dodano: 21 stycznia 2012

Razem dostaliśmy wpierdol od życia, razem się podniesiemy, zobaczysz.

Od początku wiedziałam  że będziesz osobą  której trudno będzie się pozbyc z mojego życia.

alcoholicsmile dodano: 21 stycznia 2012

Od początku wiedziałam, że będziesz osobą, której trudno będzie się pozbyc z mojego życia.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Są tacy ludzie  których słowa słyszę trzy razy głośniej  a ich znaczenie czuję sto razy mocniej.

alcoholicsmile dodano: 21 stycznia 2012

Są tacy ludzie, których słowa słyszę trzy razy głośniej, a ich znaczenie czuję sto razy mocniej.
Autor cytatu: intelektualna

Głębokie rysy w psychice  jeszcze głębsze luki w pamięci  wymazywanie z pamięci siłą  godzin kiedy siedziałam Ci na kolanach i opowiadałam Ci o miłości do Ciebie  zapominanie wyrazu twarzy i miłości jaką miałeś wtedy w oczach  wycinanie chwil z Tobą spędzonych migających przed oczami jak zdjęcia  kasowanie błąkających się gdzieś po umyśle melodii  które nasuwają mi na myśl  obraz Twojej twarzy i momenty naszego szczęścia  próby zapomnienia tego co czułam zawsze gdy czekałam na lotnisku i w końcu dostrzegałam Cię wśród nieistniejących dla mnie ludzi  wreszcie smarowanie kremem na blizny Twojego imienia wyciętego na mojej ręce  widzisz  tyle nam po nas zostało.

niecalkiemludzka dodano: 21 stycznia 2012

Głębokie rysy w psychice, jeszcze głębsze luki w pamięci, wymazywanie z pamięci siłą, godzin kiedy siedziałam Ci na kolanach i opowiadałam Ci o miłości do Ciebie, zapominanie wyrazu twarzy i miłości jaką miałeś wtedy w oczach, wycinanie chwil z Tobą spędzonych migających przed oczami jak zdjęcia, kasowanie błąkających się gdzieś po umyśle melodii, które nasuwają mi na myśl, obraz Twojej twarzy i momenty naszego szczęścia, próby zapomnienia tego co czułam zawsze gdy czekałam na lotnisku i w końcu dostrzegałam Cię wśród nieistniejących dla mnie ludzi, wreszcie smarowanie kremem na blizny Twojego imienia wyciętego na mojej ręce, widzisz, tyle nam po nas zostało.

. Siedziała wtulona w niego na kanapie. Kocham cię   wiesz ? powiedział . Uśmiechnęła się tylko . Bardzo   bardzo   bardzo dodał . Odwróciła się i spojrzała w jego zielone tęczówki . Ja Cię też .. przeokropnie  szepnęła całując go w policzek . Zaśmiał się   przytulając ją najmocniej jak mógł a do ucha wyszeptał jej Jesteś moja .Tylko moja . Kocham być twoja . odpowiedziała i wtuliła się w niego jeszcze bardziej   wiedziała że jego serce bije tylko dla niej . Dzyndzel ♥

nigdyniezrozumiesz dodano: 21 stycznia 2012

. Siedziała wtulona w niego na kanapie. Kocham cię , wiesz ? powiedział . Uśmiechnęła się tylko . Bardzo , bardzo , bardzo dodał . Odwróciła się i spojrzała w jego zielone tęczówki . Ja Cię też .. przeokropnie szepnęła całując go w policzek . Zaśmiał się , przytulając ją najmocniej jak mógł a do ucha wyszeptał jej Jesteś moja .Tylko moja . Kocham być twoja . odpowiedziała i wtuliła się w niego jeszcze bardziej , wiedziała że jego serce bije tylko dla niej . Dzyndzel ♥
Autor cytatu: dzyndzelek

. Wtedy zrozumiała jak to jest   kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie . Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach . Zakochała się w nim . Przypadkowe przeznaczenie . ♥

nigdyniezrozumiesz dodano: 21 stycznia 2012

. Wtedy zrozumiała jak to jest , kiedy jedno spojrzenie może zmienić życie . Zakochała się w jego uśmiechniętych oczach . Zakochała się w nim . Przypadkowe przeznaczenie . ♥
Autor cytatu: dzyndzelek

Uwielbiam dni spędzane z Tobą  zwykłe dni  z kimś niezwykłym.

nigdyniezrozumiesz dodano: 20 stycznia 2012

Uwielbiam dni spędzane z Tobą, zwykłe dni, z kimś niezwykłym.
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Udowodnij  że to co robimy ma sens. Nie lubię się niepotrzebnie angażować.

nigdyniezrozumiesz dodano: 20 stycznia 2012

"Udowodnij, że to co robimy ma sens. Nie lubię się niepotrzebnie angażować."

 Pojawiłeś się przypadkiem.   Tylko przypadkiem nie odchodź.

nigdyniezrozumiesz dodano: 20 stycznia 2012

"Pojawiłeś się przypadkiem. Tylko przypadkiem nie odchodź."

 Przychodzą w życiu takie momenty  że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy  ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać . Nie obchodzi nas szkoła  znajomi  nie potrzebujemy zajmować się niczym innym  czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie  a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'kurwa  nie wierzę!'.

nigdyniezrozumiesz dodano: 20 stycznia 2012

"Przychodzą w życiu takie momenty, że przytrafia nam się coś na co bardzo długo czekaliśmy. Szczególnie jeśli nie my to znaleźliśmy, ale to odnalazło nas. Staje się to powodem dla którego mamy ochotę rano wstać . Nie obchodzi nas szkoła, znajomi, nie potrzebujemy zajmować się niczym innym, czasem nawet zapominamy jeść. Pochłania to całe nasze życie, a gdy nagle się to kończy jedyne co potrafimy powiedzieć to 'kurwa, nie wierzę!'."

'i mieć Cię na  dzień dobry  i na  dobranoc .'

nigdyniezrozumiesz dodano: 20 stycznia 2012

'i mieć Cię na "dzień dobry" i na "dobranoc".'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć