głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uzalezniona_suka

I po co wmawiasz ludziom  że jest w porządku? Po co się uśmiechasz sztucznie? po co próbujesz powstrzymywać łzy? Wyjeb na to   stań na środku miasta i płacz. Samej siebie nie oszukasz  a udawanie nic nie da.

kinia10107 dodano: 5 kwietnia 2013

I po co wmawiasz ludziom, że jest w porządku? Po co się uśmiechasz sztucznie? po co próbujesz powstrzymywać łzy? Wyjeb na to - stań na środku miasta i płacz. Samej siebie nie oszukasz, a udawanie nic nie da.

ja juz nie wiem co myśleć. Nie wiem czy to dobrze czy to źle. Chciałabym zeby ktoś udzielił mi odpowiedzi na wszystkie ważne  niezbędne pytania. Żeby w końcu było dobrze   żeby nic nie było przede mną ukryte. Kłamstwa nie lubie tego kurwa mać. Niby tacy przyjaciele a tak naprawdę? obrabiasz mi dupe za plecami.

kinia10107 dodano: 5 kwietnia 2013

ja juz nie wiem co myśleć. Nie wiem czy to dobrze czy to źle. Chciałabym zeby ktoś udzielił mi odpowiedzi na wszystkie ważne, niezbędne pytania. Żeby w końcu było dobrze , żeby nic nie było przede mną ukryte. Kłamstwa nie lubie tego kurwa mać. Niby tacy przyjaciele a tak naprawdę? obrabiasz mi dupe za plecami.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka  skurwysynie.

kinia10107 dodano: 5 kwietnia 2013

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka, skurwysynie.

Nie umiem go zostawić  proszę nie zaczynaj znowu tego tematu. esperer

esperer dodano: 4 kwietnia 2013

Nie umiem go zostawić, proszę nie zaczynaj znowu tego tematu./esperer

Najgorsze to mieć świadomość  że to nie ma sensu i nie mieć odwagi tego zakończyć z obawy przed pierwszym oddechem bez niego. esperer

esperer dodano: 4 kwietnia 2013

Najgorsze to mieć świadomość, że to nie ma sensu i nie mieć odwagi tego zakończyć z obawy przed pierwszym oddechem bez niego./esperer

 Mogę się w tobie zakochać?   No   myślę   że tak...   Ale ja to bym tak z wzajemnością chciała....

magical_fate dodano: 4 kwietnia 2013

-Mogę się w tobie zakochać? -No , myślę , że tak... -Ale ja to bym tak z wzajemnością chciała....

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie  niż najlepszą kopią kogoś innego.

magical_fate dodano: 4 kwietnia 2013

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego.

Szyja   kawał kija do podtrzymywania  ryja.  Ręce   dwie sprężyny do przyciągania dziewczyny  Nogi   dwa słupy do podtrzymywania dupy  Serce   mięso wołowe bez kości  służące tylko do miłości.  Pocałunek   plucie z gęby do gęby przez spruchniałe zęby.

magical_fate dodano: 4 kwietnia 2013

Szyja - kawał kija do podtrzymywania ryja. Ręce - dwie sprężyny do przyciągania dziewczyny Nogi - dwa słupy do podtrzymywania dupy Serce - mięso wołowe bez kości, służące tylko do miłości. Pocałunek - plucie z gęby do gęby przez spruchniałe zęby.

Najpierw jest wielkie wyznanie  potem jest całowanie  następnie seks i scena zazdrości   potem małżeństwo  dzieci i koniec miłości.

magical_fate dodano: 4 kwietnia 2013

Najpierw jest wielkie wyznanie, potem jest całowanie, następnie seks i scena zazdrości, potem małżeństwo, dzieci i koniec miłości.

Są takie osoby na których widok  japa mi się od razu cieszy

magical_fate dodano: 4 kwietnia 2013

Są takie osoby na których widok, japa mi się od razu cieszy ;)

co Ty możesz o mnie wiedzieć? nie wiesz jak wyglądam rano  tuż po obudzeniu się  i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię? ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? jaki jest mój ulubiony kolor? na której stronie łóżka lubię spać? przy jakim kawałku się rozpływam  a jaki wywołuje u mnie łzy? czy jadam śniadania? jaką kawe pijam? czy mieszam wódkę? jakie jest moje marzenie? o czym myślę przed snem? jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? czego nienawidzę ? jakie mam poglądy na różne sprawy ? czy nadal chcę zostać psychologiem sądowym? od czego jestem uzależniona? jaką wodę piję ? co jadam na obiady? masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? no właśnie  gówno o mnie wiesz

kinia10107 dodano: 4 kwietnia 2013

co Ty możesz o mnie wiedzieć? nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię? ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? jaki jest mój ulubiony kolor? na której stronie łóżka lubię spać? przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? czy jadam śniadania? jaką kawe pijam? czy mieszam wódkę? jakie jest moje marzenie? o czym myślę przed snem? jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? czego nienawidzę ? jakie mam poglądy na różne sprawy ? czy nadal chcę zostać psychologiem sądowym? od czego jestem uzależniona? jaką wodę piję ? co jadam na obiady? masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? no właśnie, gówno o mnie wiesz

gdybyś wiedział co dzieje się ze mną  co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy  zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku  a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł  to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego  jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała   wróciłbyś. może z litości  może z żalu i współczucia w stosunku do mnie  ale wróciłbyś.

kinia10107 dodano: 4 kwietnia 2013

gdybyś wiedział co dzieje się ze mną, co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała - wróciłbyś. może z litości, może z żalu i współczucia w stosunku do mnie, ale wróciłbyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć