głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uzalezniona_od_ciebiex333

Szła zatłoczoną ulicą  co chwila ktoś trącał ją w ramię  Czuła się samotna. Każdy za czymś gonił  a ona jedna  nigdzie się nie śpiesząc  powoli snuła się po chodniku. W słuchawkach leciała jej ulubiona muzyka  w głowie układała sobie prze najróżniejsze historie. Tak właśnie wyglądały chwile w 'jej własnym świecie'. Potrzebowała tego  by chociaż trochę odreagować od tej szarej rzeczywistości  która ją wykańczała.   napisana

joasiaaa813 dodano: 27 września 2014

Szła zatłoczoną ulicą, co chwila ktoś trącał ją w ramię, Czuła się samotna. Każdy za czymś gonił, a ona jedna, nigdzie się nie śpiesząc, powoli snuła się po chodniku. W słuchawkach leciała jej ulubiona muzyka, w głowie układała sobie prze najróżniejsze historie. Tak właśnie wyglądały chwile w 'jej własnym świecie'. Potrzebowała tego, by chociaż trochę odreagować od tej szarej rzeczywistości, która ją wykańczała. / napisana

Myślisz  że jestem grzeczną  ułożoną dziewczyną  która nie pije i nie pali? Wręcz przeciwnie. Potrafię być wredną suką  świetnie bawiącą się na imprezach. Mogę pić duże ilości alkoholu i palić miętowe papierosy.   napisana

joasiaaa813 dodano: 27 września 2014

Myślisz, że jestem grzeczną, ułożoną dziewczyną, która nie pije i nie pali? Wręcz przeciwnie. Potrafię być wredną suką, świetnie bawiącą się na imprezach. Mogę pić duże ilości alkoholu i palić miętowe papierosy. / napisana

Cięzko się oddycha jak coś uciska duszę.

kropeczka7127 dodano: 20 sierpnia 2014

Cięzko się oddycha jak coś uciska duszę.

Faceci to świnie  ale trudno żyć bez tej wieprzowinki.

kropeczka7127 dodano: 16 sierpnia 2014

Faceci to świnie, ale trudno żyć bez tej wieprzowinki.

a my? cały czas się znamy  lecz to już nie to

kropeczka7127 dodano: 10 sierpnia 2014

a my? cały czas się znamy, lecz to już nie to

Miałam kompletny zamęt w głowie i nie potrafiłam się z niego wydostać.

kropeczka7127 dodano: 10 sierpnia 2014

Miałam kompletny zamęt w głowie i nie potrafiłam się z niego wydostać.

 Jeśli szukasz osoby  która zmieni Twoje życie spójrz w lustro.

kropeczka7127 dodano: 10 sierpnia 2014

"Jeśli szukasz osoby, która zmieni Twoje życie spójrz w lustro."

Jedna osoba wystarczy  by zmienić świat. Twój świat.

kropeczka7127 dodano: 10 sierpnia 2014

Jedna osoba wystarczy, by zmienić świat. Twój świat.

Rób to  co podpowiada Ci serce  nie myśl o konsekwencjach.

kropeczka7127 dodano: 8 sierpnia 2014

Rób to, co podpowiada Ci serce, nie myśl o konsekwencjach.

przez sen usłyszałam wibrację telefonu   i chociaż leżał obok łóżka  na nocnym stoliku  walczyłam z myślą  czy mam siłę odwrócić się  i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer  nie cierpię tego'   pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu'   odczytałam smsa  i nagle wszystko stało się jasne   zarówno dziwna pora tego smsa  jak i numer  który nagle powtórzyłam w pamięci  bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran  i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna  zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon odłożyłam go na stolik  i przykrywając się kołdrą  z wielkim bólem w sercu zrozumiałam  że nic już nie będzie tak samo   że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni  tak wiele zepsuje  i tak bardzo przywróci każde wspomnienie.

joasiaaa813 dodano: 4 sierpnia 2014

przez sen usłyszałam wibrację telefonu - i chociaż leżał obok łóżka, na nocnym stoliku, walczyłam z myślą, czy mam siłę odwrócić się, i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer, nie cierpię tego' - pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu' - odczytałam smsa, i nagle wszystko stało się jasne - zarówno dziwna pora tego smsa, jak i numer, który nagle powtórzyłam w pamięci, bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran, i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna, zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon,odłożyłam go na stolik, i przykrywając się kołdrą, z wielkim bólem w sercu zrozumiałam, że nic już nie będzie tak samo - że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni, tak wiele zepsuje, i tak bardzo przywróci każde wspomnienie.

zawalczyłam o Ciebie   dwa razy. walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia  każdej godziny  minuty i sekundy. dawałam z siebie dwieście procent  tylko po to by przekonać się  że gdy nadeszła pora na Twoją walkę  nie dałeś z siebie nawet jednego  skurwiałego procenta?

joasiaaa813 dodano: 4 sierpnia 2014

zawalczyłam o Ciebie - dwa razy. walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia, każdej godziny, minuty i sekundy. dawałam z siebie dwieście procent, tylko po to by przekonać się, że gdy nadeszła pora na Twoją walkę, nie dałeś z siebie nawet jednego, skurwiałego procenta?

nie da się zapomnieć czegoś  lub kogoś tak do końca. zawsze w Naszej głowie i Naszym sercu pozostanie pewien zakamarek  pewien korytarzyk zamknięty na średnio szczelne drzwi. pewne pomieszczenie z którego wspomnienia potrafią wydobyć się w zastraszającym tempie. dlatego też warto mieć obok siebie kogoś kto będzie posiadał zapasowe zamknięcie do Naszej skrytki. kogoś kto bez wahania wejdzie do Naszej głowy  i Naszego serca   tylko po to by Nam pomóc  nie po to by ponownie Nas angażować. tak  taki ktoś to przyjaciel   najlepszy mechanik na świecie.

joasiaaa813 dodano: 4 sierpnia 2014

nie da się zapomnieć czegoś, lub kogoś tak do końca. zawsze w Naszej głowie i Naszym sercu pozostanie pewien zakamarek, pewien korytarzyk zamknięty na średnio szczelne drzwi. pewne pomieszczenie z którego wspomnienia potrafią wydobyć się w zastraszającym tempie. dlatego też warto mieć obok siebie kogoś kto będzie posiadał zapasowe zamknięcie do Naszej skrytki. kogoś kto bez wahania wejdzie do Naszej głowy, i Naszego serca - tylko po to by Nam pomóc, nie po to by ponownie Nas angażować. tak, taki ktoś to przyjaciel - najlepszy mechanik na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć