głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika uwarzajbougryze

Wspomnienia niczym bumerang..zawsze wracają..Czy tego chcę czy nie one zawsze będą obecne w moim życiu..Może minąć miesiac rok czy pięć lat ale powrócą w najmniej oczekiwanej chwili..Zaczynamy tęsknić za kimś kto nie powinien w ogóle zapisać się w naszym sercu..bo zamiast skupić się na tym który na to zasługuje zaczynamy zastanawiać się 'dlaczego?' jednak nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytanie...Trzeba pamiętać że gdy my płakaliśmy oni śmieli się i bawili w najlepsze.. Czas by i oni zaczeli płakać..       pozorna..

pozorna dodano: 5 września 2012

Wspomnienia niczym bumerang..zawsze wracają..Czy tego chcę,czy nie one zawsze będą obecne w moim życiu..Może minąć miesiac,rok,czy pięć lat,ale powrócą w najmniej oczekiwanej chwili..Zaczynamy tęsknić za kimś,kto nie powinien w ogóle zapisać się w naszym sercu..bo zamiast skupić się na tym,który na to zasługuje zaczynamy zastanawiać się 'dlaczego?' jednak nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytanie...Trzeba pamiętać,że gdy my płakaliśmy,oni śmieli się i bawili w najlepsze.. Czas by i oni zaczeli płakać.. ;/ || pozorna..

coś w tym jest niestety..    teksty pozorna dodał komentarz: coś w tym jest niestety.. ;/ do wpisu 5 września 2012
you're so hot but not to taste

mientova dodano: 4 września 2012

you're so hot but not to taste

Nie ma we mnie niena­wiści  ani żalu  jest tyl­ko świado­mość włas­nej bezużyteczności.

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

Nie ma we mnie niena­wiści, ani żalu, jest tyl­ko świado­mość włas­nej bezużyteczności.

zostań ze mną..Ty to mój świat  co z tego  że się wali w gruzy łatwo jak domek z kart.......

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

zostań ze mną..Ty to mój świat, co z tego, że się wali w gruzy łatwo jak domek z kart.......

Widziałem tyle łez  słyszałem tyle westchnień  Tyle razy nie chciałaś mnie  a ja wciąż jestem

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

Widziałem tyle łez, słyszałem tyle westchnień Tyle razy nie chciałaś mnie, a ja wciąż jestem

'Strach  widzę go w twoich źrenicach  i nie wiem  boisz się bardziej mnie  czy pustego życia?'

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

'Strach, widzę go w twoich źrenicach i nie wiem, boisz się bardziej mnie, czy pustego życia?'

 Uciekasz ode mnie  potem zawsze wracasz  powiedz.. kochasz  czy tylko czasem lubisz płakać?

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

"Uciekasz ode mnie, potem zawsze wracasz, powiedz.. kochasz, czy tylko czasem lubisz płakać?"

 Już teraz nie wiem kurwa co jest grane  czy i trzeba mieć na wszystko wyjebane

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

`Już teraz nie wiem kurwa co jest grane, czy i trzeba mieć na wszystko wyjebane`

 Doceń to co masz  postaraj rozbudować  bo lepiej coś z życiem zrobić  niż tylko dołować    Komar   Błędy młodości

jebacszmaty dodano: 4 września 2012

`Doceń to co masz, postaraj rozbudować, bo lepiej coś z życiem zrobić, niż tylko dołować` - Komar - Błędy młodości

liceum  nadchodzę!

wziuum dodano: 3 września 2012

liceum, nadchodzę!

Czy Wam też nie chce się otworzyć Moblo w przeglądarce OPERY ? Na 3ch różnych komputerach wyświetla mi się  że jest wadliwe oprogramowanie tej sstrony.. Nie wiem o co chodzi..    pozorna

pozorna dodano: 2 września 2012

Czy Wam też nie chce się otworzyć Moblo w przeglądarce OPERY ? Na 3ch różnych komputerach wyświetla mi się, że jest wadliwe oprogramowanie tej sstrony.. Nie wiem o co chodzi.. || pozorna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć