 |
za każdym razem gdy zostaje zapytana o to czym jest dla mnie miłość to wskazuje palcem na Ciebie. nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.
|
|
 |
mój największy problem polega na tym, że chcę najbardziej wtedy, gdy nie warto.
|
|
 |
|
wiesz jak próbowałam zapomnieć ? spotykałam się z innymi . każdy związek nie przetrwał nawet miesiąca . nie potrafiłam . dotykając jego dłoni, czułam, że to nie twoja . całując się z nim, nie czułam smaku twoich ust . patrząc na niego, nie widziałam twoich pięknych oczu . spotykając się z nim, myślałam wciąż o tobie . nie słuchałam nawet, co do mnie mówi . żaden z nich nie był taki, jak ty . każdy był inny . robiłam to wszystko, żeby zapomnieć, a pamiętałam jeszcze bardziej .
|
|
 |
|
mówiłeś mi, że nie jesteś taki jak inni . obiecywałeś, że nigdy mnie nie zostawisz, że nasza miłość jest tak wielka, że przezwycięży wszystko . a ja głupia ci wierzyłam . okazało się, że jesteś taki jak inni i niczym się pnie różnisz, a żadna z twoich obietnic nie została spełniona .
|
|
 |
|
zapytałeś mnie, czy tęskniłam . a więc jeśli tęsknotą można nazwać niespanie po nocach, ciągłe myślenie o tobie i ogromną chęć przytulenia się do ciebie, to tak, tęskniłam .
|
|
 |
|
i boje się znów pokochać, bo skąd mam wiedzieć, że znów się nie zawiodę ?
|
|
 |
Daj mi powód, a zapomnę. O wszystkim.
|
|
 |
A może czasem po prostu trzeba wszystko przemyśleć...? Może po prostu trzeba spojrzeć z innej perspektywy...? A może najlepiej być świadomym tego co się robi.
|
|
 |
Nic nie mówił, a ty czułaś się paskudnie; to był jeden z tych dni, w których wszystko się wytracało, nie można było utrzymać w ręku ani żadnych naczyń - herbata, którą mu niosłaś, poleciała na podłogę.
|
|
 |
Ludzie, którzy chcą pozostać w Twoim życiu , zawsze znajdą na to sposób.
|
|
 |
tylko nie zgub mnie, już mnie kiedyś zgubiono.
|
|
 |
Całując Cię na dobranoc, nie dałabym Ci zasnąć.
|
|
|
|