 |
na śniadanie robiłam sobie hamburgera, to nieważne, że przy nim stałam, cały czas pilnowałam, a nawet nie zauważyłam, kiedy sie spalił. robiąc herbate rysowałam palcem po blacie, a matka coś do mnie gadała. nic z tego nie zrozumiałam. przytakiwałam tylko cały czas ' no no '. chociaż na to jebane ' no no ' jeszcze mnie stać. ja zeświruje. kurwa, co sie dzieje. całkowity nie ogar. dawno tak nie było. wróć kurwa :< || amfeetamina.fbl.pl
|
|
 |
Mam dość• czytania codziennie horoskopów miejąc nadzieje, że w dniu dzisiejszym powie mi ze mnie kocha. Wysyłanie sms'ów na vive czy forfuntv a ile % mnie kochasz. Sprawdzanie w senniku co oznaczaja poszczególne rzeczy w snach. Tylko aby były pozytywne i by mieć nadzieję, że to się spełni i znów bd mnie kochał..
|
|
 |
Lala schowaj ten środkowy palec, bo zaraz nim wymieszam sobie kawe ! xd
|
|
 |
zawsze gdy szłam ulica i słyszałam jak zakochani mówią do siebie ' koteczku '' mdliło mnie, a teraz tylko czekam aż nazwiesz mnie swoim misem ;*
|
|
 |
' Jesteśmy przeciwieństwem : Twój ból to moja chwała. '
|
|
 |
' Lepsze jutro było wczoraj. '
|
|
 |
' Podaruj mi coś, czego nie zdobędę sama..'
|
|
 |
Trochę wina, żeby zapomnieć. Kilka papierosów, żeby zrozumieć. Paczka chusteczek, żeby wypłakać i nowa miłość, żeby być szczęśliwą.
|
|
 |
Zanim wejdziesz, wyjdź...
|
|
 |
' Ty bądz moim Fineaszem, a ja będę Twoim Ferbem. '
|
|
 |
' Będę stała ramię w ramię,
Nawet gdy ty nie będziesz chciał,
Nie zwątpię w ciebie, w ogień pobiegnę, '
|
|
|
|