głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika upheavalbaby

I mimo że wiatr w oczy to uśmiech na twarzy. :

sianeta-x dodano: 9 sierpnia 2012

I mimo że wiatr w oczy to uśmiech na twarzy. :)

pytał o moje marzenia  a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc  jak ująć w słowach wyznanie  że spełnił je wszystkie samym sobą.

zakochanawnimx3 dodano: 9 sierpnia 2012

pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, że spełnił je wszystkie samym sobą.

czasem kochamy niewłaściwych ludzi. czasem kochamy zbyt mocno  a czasem nie potrafimy kochać w ogóle. czasem gnijemy we własnych uczuciach  a czasem ich waga przeważa nas samych. czasem pozbywamy się wszystkich uczuć gnieżdżących się gdzieś w naszych klatkach piersiowych próbując umeblować sobie serce od nowa  jednak to wcale nie jest takie proste. zazwyczaj się poddajemy.  happylove

zakochanawnimx3 dodano: 8 sierpnia 2012

czasem kochamy niewłaściwych ludzi. czasem kochamy zbyt mocno, a czasem nie potrafimy kochać w ogóle. czasem gnijemy we własnych uczuciach, a czasem ich waga przeważa nas samych. czasem pozbywamy się wszystkich uczuć gnieżdżących się gdzieś w naszych klatkach piersiowych próbując umeblować sobie serce od nowa, jednak to wcale nie jest takie proste. zazwyczaj się poddajemy. /happylove

Uważaj jak tańczysz  bo życiowy parkiet bywa śliski.

sianeta-x dodano: 6 sierpnia 2012

Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski.

Nie wystarczy pokochać  trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

sianeta-x dodano: 4 sierpnia 2012

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.

Miłość? Nie dzięki... Jak będę chciała pocierpieć to przytrzasnę sobie palce drzwiami.

sianeta-x dodano: 4 sierpnia 2012

Miłość? Nie dzięki... Jak będę chciała pocierpieć to przytrzasnę sobie palce drzwiami.

Ludzie lubią komplikować sobie życie  jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

sianeta-x dodano: 4 sierpnia 2012

Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Bo nie żyję ani w przeszłości  ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości  staniesz się szczęśliwym człowiekiem.

sianeta-x dodano: 4 sierpnia 2012

Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.

uśmiech wpieprza się na twarz  ale serce pęka.

zakochanawnimx3 dodano: 3 sierpnia 2012

uśmiech wpieprza się na twarz, ale serce pęka.

a jeśli jednak dam ci szansę  to dasz radę być  a nie bywać ?

zakochanawnimx3 dodano: 3 sierpnia 2012

a jeśli jednak dam ci szansę, to dasz radę być, a nie bywać ?

tak drobne ciało skrywa tak wielkie serce   PIH

zakochanawnimx3 dodano: 1 sierpnia 2012

tak drobne ciało skrywa tak wielkie serce / PIH

Dziewczyno  czekaj na te najdroższe prezenty  które wymagają nie pieniędzy i nie sklepu   ale odrobiny uwagi i serca.   Nigdy w życiu

zakochanawnimx3 dodano: 1 sierpnia 2012

Dziewczyno, czekaj na te najdroższe prezenty, które wymagają nie pieniędzy i nie sklepu - ale odrobiny uwagi i serca. / Nigdy w życiu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć