głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika untouched7903

Staraj sie  dopoki masz o co. Pozniej bedzie juz za pozno

niezle_nawiana dodano: 13 lipca 2014

Staraj sie, dopoki masz o co. Pozniej bedzie juz za pozno

Mimo  że tak bardzo kochasz i chcesz zaufać to coś cały czas nie daje ci tej stu procentowej pewności.

niezle_nawiana dodano: 3 lipca 2014

Mimo, że tak bardzo kochasz i chcesz zaufać to coś cały czas nie daje ci tej stu procentowej pewności.

Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn  którzy potrafią ich słuchać  okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

rebelliousprincess dodano: 20 czerwca 2014

Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

Po alkoholu cały świat wydaje się być jakiś taki ciekawszy.

niezle_nawiana dodano: 29 maja 2014

Po alkoholu cały świat wydaje się być jakiś taki ciekawszy.

Każdy ma jakieś swoje ulubione uzależnienia.

niezle_nawiana dodano: 29 maja 2014

Każdy ma jakieś swoje ulubione uzależnienia.

nie mam pojęcia  czy chociaż podejrzewasz  ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego  jak cholernie cierpię gdy słyszę  że jesteś nie w humorze  że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość  że tak mało mogę zrobić  żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem  że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie  nie przytulę mocno i nie zapewnię  że będzie dobrze  choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko  zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się  żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .

rebelliousprincess dodano: 17 maja 2014

nie mam pojęcia, czy chociaż podejrzewasz, ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego, jak cholernie cierpię gdy słyszę, że jesteś nie w humorze, że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość, że tak mało mogę zrobić, żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem, że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie, nie przytulę mocno i nie zapewnię, że będzie dobrze, choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko, zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się, żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .
Autor cytatu: ansomia

Nie wiem jakie są zasady i pewnie je łamie ale tesknie za tobą.

niezle_nawiana dodano: 8 maja 2014

Nie wiem jakie są zasady i pewnie je łamie ale tesknie za tobą.

NAJCUDOWNIEJSZE PÓŁ ROKU ! ♥

ciamciaramciaa dodano: 4 maja 2014

NAJCUDOWNIEJSZE PÓŁ ROKU ! ♥

Nobody loves no one.

niezle_nawiana dodano: 5 kwietnia 2014

Nobody loves no one.

Czasem jedyne wyjście.. to wyjście na piwo.

ciamciaramciaa dodano: 28 marca 2014

Czasem jedyne wyjście.. to wyjście na piwo.

zakochałam się w najwspanialszym facecie pod słońcem i nawet nie potrafię opisać tych wszystkich uczuć  uśmiechu w środku nocy  w południe  gdy słońce w końcu zaczyna opatulać przyjemnie moją skórę  jak wyjaśnić te fikołki  które wykonuje żołądek  gdy myślę o Nim. jak wytłumaczyć sobie to szybsze bicie serca  przyśpieszony puls  niebezpiecznie pulsującą żyłę na mojej skroni. jak opowiedzieć wam o tęsknocie  która pojawia się pięć minut po tym jak się rozstaniemy. jak mam wam opowiedzieć o tym jak reaguje moje całe ciało  gdy pomyślę o Nim  Jego ustach  dłoniach  które jako jedyne mają prawo dotykać mnie. czy ktoś z was będzie potrafił wytłumaczyć niedowiarkom  że miłość istnieje? zostawmy ich  niech na nas patrzą  niech nas obserwują  aż w końcu sami tego doświadczą. kocham Go i jestem tego pewna bardziej niż tego  że oddycham  a w mojej piersi bije serce  które już dawno oddałam pod opiekę Jemu

ciamciaramciaa dodano: 28 marca 2014

zakochałam się w najwspanialszym facecie pod słońcem i nawet nie potrafię opisać tych wszystkich uczuć, uśmiechu w środku nocy, w południe, gdy słońce w końcu zaczyna opatulać przyjemnie moją skórę, jak wyjaśnić te fikołki, które wykonuje żołądek, gdy myślę o Nim. jak wytłumaczyć sobie to szybsze bicie serca, przyśpieszony puls, niebezpiecznie pulsującą żyłę na mojej skroni. jak opowiedzieć wam o tęsknocie, która pojawia się pięć minut po tym jak się rozstaniemy. jak mam wam opowiedzieć o tym jak reaguje moje całe ciało, gdy pomyślę o Nim, Jego ustach, dłoniach, które jako jedyne mają prawo dotykać mnie. czy ktoś z was będzie potrafił wytłumaczyć niedowiarkom, że miłość istnieje? zostawmy ich, niech na nas patrzą, niech nas obserwują, aż w końcu sami tego doświadczą. kocham Go i jestem tego pewna bardziej niż tego, że oddycham, a w mojej piersi bije serce, które już dawno oddałam pod opiekę Jemu

Nie rozumieją  że ja uczucia odbieram inaczej.. że czuję i przeżywam wszystko dwa razy mocniej jeśli mi zależy. Nie pojmą miłości jaką darzę kogoś kto w moim sercu ma swoje miejsce z wygrawerowanym imieniem na jednej ze ścian. Nie są w stanie wyobrazić sobie jak mocno tęsknię zapijając kolejne wspomnienie. Dusząc je dymem tytoniowym. Smutki toną we łzach a ja kolejną noc spędzam na analizowaniu swoich czynów  słów i myśli. Szukam winy w sobie bo przecież to ja jestem tą  która nigdy nie wie czego chce. Często zmienia zdanie i rani. To ja budzę się w środku nocy by przypomnieć jak bardzo kocham. To ja z przyzwyczajenia wszystko mnożę razy dwa. Tylko ja nie potrafię zapomnieć  że jesteś WSZYSTKIM. Jesteś bijącym mocno sercem  które cicho szepcze mi do ucha jak bardzo kocha.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 27 marca 2014

Nie rozumieją, że ja uczucia odbieram inaczej.. że czuję i przeżywam wszystko dwa razy mocniej jeśli mi zależy. Nie pojmą miłości jaką darzę kogoś kto w moim sercu ma swoje miejsce z wygrawerowanym imieniem na jednej ze ścian. Nie są w stanie wyobrazić sobie jak mocno tęsknię zapijając kolejne wspomnienie. Dusząc je dymem tytoniowym. Smutki toną we łzach a ja kolejną noc spędzam na analizowaniu swoich czynów, słów i myśli. Szukam winy w sobie bo przecież to ja jestem tą, która nigdy nie wie czego chce. Często zmienia zdanie i rani. To ja budzę się w środku nocy by przypomnieć jak bardzo kocham. To ja z przyzwyczajenia wszystko mnożę razy dwa. Tylko ja nie potrafię zapomnieć, że jesteś WSZYSTKIM. Jesteś bijącym mocno sercem, które cicho szepcze mi do ucha jak bardzo kocha. [ ciamciaa ♥ ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć