 |
|
Nie, nie jestem mściwa. ja tylko lubie wynagrodzić swój ból.
|
|
 |
|
Dlaczego w każdej smutnej piosence , prawie każda linijka pasuje do mnie?
|
|
 |
|
Najmniej mówimy o rzeczach, o których najwięcej myślimy.
|
|
 |
|
Kup sobie dwa chomiki. nazwij je 'jeden' i 'dwa'. Jak jeden zdechnie, wciąż masz dwa
|
|
 |
|
to było tak dawno... ale czasem wracam do ciebie myślami i wydaje mi się, że straciłam coś ważnego... ale wówczas powinnam puknąć się w głowę, bo mocno powinnam pamiętać jaki byłeś, jesteś i będziesz.
|
|
 |
|
i dziś mi się śniłeś. i nawet nie wiem dlaczego, ale sama dopisałam sobie dalszą część historii i choć to nie realne co wymyśliłam, czasem zdaje mi się, że chciałabym, żeby tak właśnie się wydarzyło.
|
|
 |
|
Myślałam że to coś znaczy, te słodkie pocałunki między nami. Ale w końcu spadłam na ziemię razem z kacem i usłyszałam ' byłem pijany'. Ale pózniej znowu byles pijany, i kolejny raz. A teraz nie wiem czy mam cie caly czas upijac czy wykrzyczec ci ze mi zalezy .
|
|
 |
|
gdyby nie było jutra, gdybym nie musiała ponosić konsekwencji, zabiłabym ją. wtedy nie miał byś wyboru, przyznałbyś się, że mnie kochasz, a ona była wymówką, żeby tylko mi pokazać, że Twoje ego nie ucierpiało po dostaniu kosza. ale jutro będzie. Ty nadal z nią. a ja wciąż siedząc na parapecie z kubkiem gorącego kakao wpatrująca się w okno, zastanawiająca się 'co by było, gdyby'.
|
|
 |
|
- znowu ma inną? - tak... znowu jedna z tych "na zawsze razem, skarbie"
|
|
 |
|
- I co to kurwa ma być ?
- Życie maleńka. Życie..
|
|
 |
|
Nie jestem łatwa ... po prostu cię kocham
|
|
|
|