głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tyylko_ciebie

 Już wybrałem  zobaczyłem   spośród tłumu namierzyłem.   Będzie moja..:

zanimodejde dodano: 19 października 2014

"Już wybrałem, zobaczyłem, spośród tłumu namierzyłem. Będzie moja..:)"

   Jak długo się już znamy?    Cztery lata z wieloma dziurami pośrodku.    Jak brokat nadjedzony przez mole?    Jak dwoje ludzi  którzy nigdy nie chcieli wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności   którzy chcieli mieć wszystko i nic nie dawać .

zanimodejde dodano: 17 października 2014

"- Jak długo się już znamy? - Cztery lata z wieloma dziurami pośrodku. - Jak brokat nadjedzony przez mole? - Jak dwoje ludzi, którzy nigdy nie chcieli wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności - którzy chcieli mieć wszystko i nic nie dawać".

Ludzie się nie zmieniają. Juz nigdy nie dam sobie wmówić tego  że ktos stanie się nagle lepszym. Bo ile ta zmiana na lepsze może trwać trzy dni  może tydzień  byleby zobaczyła we mnie  że na chwile mi zależało. I co to da..myślisz  że ktoś lepszy nie zastąpi w końcu twojego miejsca? Ktoś kto stara się w stu procentach i daje z siebie wszystko? Ta pewność  że chwilowa zmiana wystarczy kiedyś Cię zgubi!!

zanimodejde dodano: 16 października 2014

Ludzie się nie zmieniają. Juz nigdy nie dam sobie wmówić tego, że ktos stanie się nagle lepszym. Bo ile ta zmiana na lepsze może trwać trzy dni, może tydzień, byleby zobaczyła we mnie, że na chwile mi zależało. I co to da..myślisz, że ktoś lepszy nie zastąpi w końcu twojego miejsca? Ktoś kto stara się w stu procentach i daje z siebie wszystko? Ta pewność, że chwilowa zmiana wystarczy kiedyś Cię zgubi!!

Kim ja do cholery jestem  że myślę iż mogę być naprawdę szczęśliwy? Skąd w ogóle wzięła się taka myśl? Dlaczego wstając rano z łóżka do mej głowy wpadają myśli  które są irracjonalne? Ja  szczęśliwy.. Haha  przecież to jakieś jaja  przecież to nie pieprzony film tylko rzeczywistość  przecież to nie wyreżyserowany spektakl tylko życie  które w każdej chwili może zmienić swój bieg. Jesteś śmieszny Janek  ogarnij się człowieku i spójrz prawdzie w oczy. Jesteś zwykłym  przeciętnym człowiekiem tak samo jak większość tych ludzi  których codziennie mijasz na ulicy. Niczym się nie wyróżniasz prócz tego  że jesteś naiwny i chcesz wierzyć w szczęście. Oczywiście  to dobrze  że w nie wierzysz  ale pojmij w końcu  to nie dla Ciebie  przecież Ty zawsze koncertowo wszystko pieprzysz  a potem dziwisz się  że nie ma dla Ciebie szans. mr.lonely

mr.lonely dodano: 16 października 2014

Kim ja do cholery jestem, że myślę iż mogę być naprawdę szczęśliwy? Skąd w ogóle wzięła się taka myśl? Dlaczego wstając rano z łóżka do mej głowy wpadają myśli, które są irracjonalne? Ja, szczęśliwy.. Haha, przecież to jakieś jaja, przecież to nie pieprzony film tylko rzeczywistość, przecież to nie wyreżyserowany spektakl tylko życie, które w każdej chwili może zmienić swój bieg. Jesteś śmieszny Janek, ogarnij się człowieku i spójrz prawdzie w oczy. Jesteś zwykłym, przeciętnym człowiekiem tak samo jak większość tych ludzi, których codziennie mijasz na ulicy. Niczym się nie wyróżniasz prócz tego, że jesteś naiwny i chcesz wierzyć w szczęście. Oczywiście, to dobrze, że w nie wierzysz, ale pojmij w końcu, to nie dla Ciebie, przecież Ty zawsze koncertowo wszystko pieprzysz, a potem dziwisz się, że nie ma dla Ciebie szans./mr.lonely

kochana... nie płacz  pamiętaj  że jestem :  teksty mr.lonely dodał komentarz: kochana... nie płacz, pamiętaj, że jestem :* do wpisu 15 października 2014
To dzięki Tobie tutaj jestem. To Ty wywołujesz mój uśmiech  to Ty łapiesz mnie za rękę  kiedy ciemność otuli me oczy  to Ty jesteś zawsze wtedy  gdy świat wali się na łeb  na szyję i nie wiem co powiedzieć  nie wiem jakich słów użyć by moje życie znów nabierało sensu. Każdego dnia umieram  wczoraj też byłem martwy  jutro też będę i pewnie za miesiąc też  ale tylko dzięki Tobie nie czuję jak spadam  ale tylko dzięki Tobie wznoszę się codziennie coraz wyżej i w końcu wiem  w końcu mam tą pieprzoną pewność  że znalazłem sens życia  który kiedyś zgubiłem gdzieś po drodze do szczęścia. Znalazłem Ciebie  znalazłem skarb  znalazłem ostoję  spokojną przystań  która swoją obecnością sprawia  że mogę być sobą nawet w świecie  który już dawno zmienił się w teatr pustych marionetek niezgrabnie odgrywających naznaczone im role. mr.lonely

mr.lonely dodano: 14 października 2014

To dzięki Tobie tutaj jestem. To Ty wywołujesz mój uśmiech, to Ty łapiesz mnie za rękę, kiedy ciemność otuli me oczy, to Ty jesteś zawsze wtedy, gdy świat wali się na łeb, na szyję i nie wiem co powiedzieć, nie wiem jakich słów użyć by moje życie znów nabierało sensu. Każdego dnia umieram, wczoraj też byłem martwy, jutro też będę i pewnie za miesiąc też, ale tylko dzięki Tobie nie czuję jak spadam, ale tylko dzięki Tobie wznoszę się codziennie coraz wyżej i w końcu wiem, w końcu mam tą pieprzoną pewność, że znalazłem sens życia, który kiedyś zgubiłem gdzieś po drodze do szczęścia. Znalazłem Ciebie, znalazłem skarb, znalazłem ostoję, spokojną przystań, która swoją obecnością sprawia, że mogę być sobą nawet w świecie, który już dawno zmienił się w teatr pustych marionetek niezgrabnie odgrywających naznaczone im role./mr.lonely

spróbujemy zamienić smutek w uśmiech  by otulił całe Twoje serduszko i sprawił  że szczęście Cię już nie opuści : :  teksty mr.lonely dodał komentarz: spróbujemy zamienić smutek w uśmiech, by otulił całe Twoje serduszko i sprawił, że szczęście Cię już nie opuści :*:* do wpisu 13 października 2014
dla mnie ochh moje słońce :  teksty mr.lonely dodał komentarz: dla mnie ochh moje słońce :* do wpisu 13 października 2014
moja kochana :  najlepsza  najlepsza  najlepsza :  teksty mr.lonely dodał komentarz: moja kochana :* najlepsza, najlepsza, najlepsza :* do wpisu 13 października 2014
Los jak wszystkim dał mi tylko jedną postać   I nie nazbyt nią ucieszył mnie    Ale zawsze potrafiłam inną zostać   Gdy wchodziła duża stawka w grę.   Dziś posiadam różnych twarzy cały rejestr    W której lepiej niż we własnej mi.   O jak dobrze umieć być tym kim się nie jest.   Ja umiałam nim przyszedłeś ty.   Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest.   Nie potrafię być przed tobą nikim więcej.   Sztuczny wdzięk odbierasz słowom    czynisz szczerym każdy gest  i znów jestem   Tą tysięczną wśród tysięcy.   Tak mi z sobą nie do twarzy  tak bym chciała siebie kryć    Ale kiedy na mnie patrzysz nie potrafię inną być.   Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest.   Nie potrafię być przed tobą nikim więcej.   Dostosować sposób gry do nowych reguł    W efektownym fałszu ukryć się.   Potrafiłabym to zrobić dla innego  a dla ciebie nie.   Już nie umiem swojej prawdy minąć granic   I to chyba jest nie dobry znak    Że przed innym nie odkryłabym jej za nic  a przed tobą tak.

zanimodejde dodano: 12 października 2014

Los jak wszystkim dał mi tylko jedną postać I nie nazbyt nią ucieszył mnie, Ale zawsze potrafiłam inną zostać Gdy wchodziła duża stawka w grę. Dziś posiadam różnych twarzy cały rejestr, W której lepiej niż we własnej mi. O jak dobrze umieć być tym kim się nie jest. Ja umiałam nim przyszedłeś ty. Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest. Nie potrafię być przed tobą nikim więcej. Sztuczny wdzięk odbierasz słowom, czynisz szczerym każdy gest, i znów jestem Tą tysięczną wśród tysięcy. Tak mi z sobą nie do twarzy, tak bym chciała siebie kryć, Ale kiedy na mnie patrzysz nie potrafię inną być. Dla ciebie jestem sobą i choć to tak mało jest. Nie potrafię być przed tobą nikim więcej. Dostosować sposób gry do nowych reguł, W efektownym fałszu ukryć się. Potrafiłabym to zrobić dla innego, a dla ciebie nie. Już nie umiem swojej prawdy minąć granic I to chyba jest nie dobry znak, Że przed innym nie odkryłabym jej za nic, a przed tobą tak.

 Kiedy Ją w końcu znalazłem  Ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten Jej uśmiech? On oznacza:  W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz.  To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy  i chowaniu  unikaniu. Ale ja Ją znam. I wiem  że ma tyle miłości w swoim sercu  że na samą myśl  żeby tą miłość wypuścić  pokazać swoje karty.. jest przerażona na śmierć. ”

zanimodejde dodano: 11 października 2014

"Kiedy Ją w końcu znalazłem, Ona się tylko uśmiechnęła. Znasz ten Jej uśmiech? On oznacza: "W ogóle mnie nie znasz. I nigdy nie poznasz." To jest rodzaj magii. Jest taka dobra w ukrywaniu rzeczy, i chowaniu, unikaniu. Ale ja Ją znam. I wiem, że ma tyle miłości w swoim sercu, że na samą myśl, żeby tą miłość wypuścić, pokazać swoje karty.. jest przerażona na śmierć. ”

Potrzebuje mężczyzny  który eksploduje  kiedy pomyśli  że może mnie stracić.

zanimodejde dodano: 10 października 2014

Potrzebuje mężczyzny, który eksploduje, kiedy pomyśli, że może mnie stracić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć