głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tylkoxjego

Chodź  poszukamy te milion  powodów  które utwierdzą nas w  przekonaniu  że nie warto rzucać  się pod pociąg.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

Chodź, poszukamy te milion powodów, które utwierdzą nas w przekonaniu, że nie warto rzucać się pod pociąg.

Gdy ją ujrzał  uśmiechnął się  szeroko. Podbiegł do niej i  uściskał z całej siły  tak  jakby  nie widział jej już kilka lat.  Nachylił się i musnął delikatnie  wargami jej ciepły policzek.  Wyznał jej miłość.. Ona zaś  chwyciła go za spód koszuli i  przyciągnęła do siebie. Zagryzła  delikatnie dolną wargę i utonęła  w jego pięknych  zielonych  oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz  pierwszy  od dłużego czasu   poczuła  że ma wszystko czego  potrzebowała.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

Gdy ją ujrzał, uśmiechnął się szeroko. Podbiegł do niej i uściskał z całej siły, tak, jakby nie widział jej już kilka lat. Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek. Wyznał jej miłość.. Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie. Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych, zielonych oczach.. Była szczęśliwa.. Po raz pierwszy, od dłużego czasu, poczuła, że ma wszystko czego potrzebowała.

Gdy przytulił mnie po raz  pierwszy oprócz motylków w  brzuchu poczułam  bezpieczeństwo  którego tak  bardzo mi brakowało.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

Gdy przytulił mnie po raz pierwszy oprócz motylków w brzuchu poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.

Nie lubię swojego księcia z bajki.  Kimkolwiek jest. Spóźnia się.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

Nie lubię swojego księcia z bajki. Kimkolwiek jest. Spóźnia się.

Problem tkwi  jak zawsze w  sentymencie.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

Problem tkwi, jak zawsze w sentymencie.

i choć wchodzę w to bagno  setny raz  wiem  że kiedyś z  niego wyjdę.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

i choć wchodzę w to bagno setny raz, wiem, że kiedyś z niego wyjdę.

obiecaj  że jutro będziemy w  sobie zakochani.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

obiecaj, że jutro będziemy w sobie zakochani.

nie mogę obiecać Ci nieba   ale  pokażę Ci magię wspólnego  oglądania gwiazd  a następnie  wyszukam najpiękniejszą z nich i  nazwę ją Twoim imieniem.

czekoladowee.oczy dodano: 14 czerwca 2012

nie mogę obiecać Ci nieba , ale pokażę Ci magię wspólnego oglądania gwiazd, a następnie wyszukam najpiękniejszą z nich i nazwę ją Twoim imieniem.

dobre. teksty funeczka123 dodał komentarz: dobre. do wpisu 13 czerwca 2012
tak powinno być teksty funeczka123 dodał komentarz: tak powinno być do wpisu 13 czerwca 2012
a jak D teksty funeczka123 dodał komentarz: a jak;D do wpisu 13 czerwca 2012
paradoks. teksty funeczka123 dodał komentarz: paradoks. do wpisu 13 czerwca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć