głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tworczosczserca

No i powiedz mi czy było warto poświęcić tyle cennego czasu na rozpaczanie za kimś kto właściwie nigdy nie powinien się pojawić? Przecież miał być on idealny tak? Zatem co się z nim stało? Gdzie on kurwa jest? Odda mi ten czas który na niego przeznaczyłam? Czy choć raz po naszym zakończeniu napisał jak się żyje? Warto było szukać tak daleko gdy tak naprawdę ktoś inny jest pod nosem czeka na jedno słowo? Nie warto kurwa. Naprawdę nie było warto tracić nawet minuty życia.

estate dodano: wczoraj o 23:32

No i powiedz mi, czy było warto poświęcić tyle cennego czasu na rozpaczanie za kimś, kto właściwie nigdy nie powinien się pojawić? Przecież miał być on idealny, tak? Zatem co się z nim stało? Gdzie on kurwa jest? Odda mi ten czas, który na niego przeznaczyłam? Czy choć raz po naszym "zakończeniu" napisał, jak się żyje? Warto było szukać tak daleko, gdy tak naprawdę ktoś inny jest pod nosem, czeka na jedno słowo? Nie warto, kurwa. Naprawdę nie było warto tracić nawet minuty życia.

Brown eyes are just brown eyes. Until you love someone with brown eyes.  net

tonatyle dodano: wczoraj o 18:53

Brown eyes are just brown eyes. Until you love someone with brown eyes. / net

sypiam mniej coraz zmartwień mam coraz więcej walczę by nie zwariować i zawisnąć gdzieś na belce .

ansomia dodano: wczoraj o 18:44

sypiam mniej coraz, zmartwień mam coraz więcej, walczę by nie zwariować i zawisnąć gdzieś na belce .

czasami chciałabym zostawić gdzieś serce . schować je tak żeby nie móc go potem znaleźć . uczucia sprzedać na aukcji i na nowo cieszyć się życiem .

ansomia dodano: wczoraj o 18:44

czasami chciałabym zostawić gdzieś serce . schować je tak, żeby nie móc go potem znaleźć . uczucia sprzedać na aukcji i na nowo cieszyć się życiem .

za nic nie chciałabym raz jeszcze przejść przez to co przeżywałam w ciągu minionych tygodni ale musiałam przyznać że dzięki nim doceniałam to co mam jeszcze bardziej niż przedtem .

ansomia dodano: wczoraj o 18:43

za nic nie chciałabym raz jeszcze przejść przez to, co przeżywałam w ciągu minionych tygodni, ale musiałam przyznać, że dzięki nim doceniałam to, co mam, jeszcze bardziej niż przedtem .

jakoś jest dopóki Cię nie widzę . a gdy Cię już zobaczę to jest jakoś dopóki Cię mam w zasięgu wzroku .

ansomia dodano: wczoraj o 18:42

jakoś jest, dopóki Cię nie widzę . a gdy Cię już zobaczę, to jest jakoś, dopóki Cię mam w zasięgu wzroku .

czy wszystko musi mieć dwie strony i jakieś ale ?

ansomia dodano: wczoraj o 18:42

czy wszystko musi mieć dwie strony i jakieś "ale" ?

Słoneczny poniedziałek ! Najpierw obowiązki potem przyjemności. Oczywiście wszystko na ostatni moment ale jak zawsze trzeba dać radę. Marzec będzie ciężkim miesiącem dużo chce zmienić. Doszło do mnie dlaczego moje poprzednie postanowienia się nie spełniały. Nie dążyłam do nich jeśli czegoś chcesz musisz coś poświęcić i dać z siebie wszystko. Inni dają radę w gorszych sytuacjach a Ty nie dasz rady ? Nie ma takiej opcji.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 13:10

Słoneczny poniedziałek ! Najpierw obowiązki potem przyjemności. Oczywiście wszystko na ostatni moment, ale jak zawsze trzeba dać radę. Marzec będzie ciężkim miesiącem, dużo chce zmienić. Doszło do mnie, dlaczego moje poprzednie postanowienia się nie spełniały. Nie dążyłam do nich, jeśli czegoś chcesz musisz coś poświęcić i dać z siebie wszystko. Inni dają radę w gorszych sytuacjach, a Ty nie dasz rady ? Nie ma takiej opcji.

Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek mnie dotkniesz tak samo jak nie wiem czy zostać czy iść.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 14:37

Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek mnie dotkniesz, tak samo jak nie wiem czy zostać czy iść.

Powiedz czy to jest normalne? Tyle lat minęło a wciąż nie mogę sobie poradzić z miłością do Ciebie.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 14:34

Powiedz, czy to jest normalne? Tyle lat minęło, a wciąż nie mogę sobie poradzić z miłością do Ciebie.

Zależało mi na kimś kto będzie moją kotwicą wiesz? Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki gdy zachoruję. Będzie tęsknił jak wyjadę. I kochał bez względu na wszystko. Bo cała tajemnica polega na tym by czuć że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek choćby nie wiem co zawsze znajdzie siły żeby sobie poradzić ze wszystkim.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 14:34

Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko. Bo cała tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim.

Ona jest wciągająca bo posiada czyste serce i brudne myśli.

slodkaastrawberry dodano: przedwczoraj o 14:31

Ona jest wciągająca, bo posiada czyste serce i brudne myśli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV