głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twoje_marzenie

kocham Cięę . !! teksty lolus12161 dodał komentarz: kocham Cięę . !! do wpisu 15 marca 2013
Dałaś mi uczucia   których nie czułem nigdy wcześniej.  Kocham to jak się dzięki tobie czuję.  Jestem tak szczęśliwy będąc z tobą   poznanie cię to dla mnie błogosławieństwo.  Bez ciebie byłbym niczym.  Utrzymujesz w sobie wszystkie  moje nadzieje i marzenia.  I dlatego cię kocham!

lolus12161 dodano: 15 marca 2013

Dałaś mi uczucia, których nie czułem nigdy wcześniej. Kocham to jak się dzięki tobie czuję. Jestem tak szczęśliwy będąc z tobą, poznanie cię to dla mnie błogosławieństwo. Bez ciebie byłbym niczym. Utrzymujesz w sobie wszystkie moje nadzieje i marzenia. I dlatego cię kocham!

słodkie skarbie                teksty lolus12161 dodał komentarz: słodkie skarbie ; ************ do wpisu 15 marca 2013
tak bardzo chciałabym Cię widzieć więcej i częściej   trzymać Cię za rekę   łapać oddech i opowiadać Ci jak bardzo Cię kocham i tesknie

lolus12161 dodano: 15 marca 2013

tak bardzo chciałabym Cię widzieć więcej i częściej , trzymać Cię za rekę , łapać oddech i opowiadać Ci jak bardzo Cię kocham i tesknie ; (

Widzę Cię ciągle na nowo. Ostatnie z Twoich spojrzeń było najsłodsze  ostatni z uśmiechów był najczarowniejszy  ostatni Twój ruch pełen wdzięku ... jak nigdy dotąd. Chcę Cię całować i pieścić każde tak bardzo ukochane miejsce i zaglądać w głębię twoich słodkich oczu  które dawno temu całkowicie podbiły moje serce. Prawdą jest tylko to  że w miłości istnieje najwyższa godność i tej właśnie chcę teraz doświadczyć z Tobą. I nie jest ważna historia miłości  lecz ważna jest osoba do tej miłości zdolna. Miłość moja rośnie wraz z upływem czasu  a kochając Ciebie  kocham najlepsze co tylko świat może mi podarować.

lolus12161 dodano: 15 marca 2013

Widzę Cię ciągle na nowo. Ostatnie z Twoich spojrzeń było najsłodsze, ostatni z uśmiechów był najczarowniejszy, ostatni Twój ruch pełen wdzięku ... jak nigdy dotąd. Chcę Cię całować i pieścić każde tak bardzo ukochane miejsce i zaglądać w głębię twoich słodkich oczu, które dawno temu całkowicie podbiły moje serce. Prawdą jest tylko to, że w miłości istnieje najwyższa godność i tej właśnie chcę teraz doświadczyć z Tobą. I nie jest ważna historia miłości, lecz ważna jest osoba do tej miłości zdolna. Miłość moja rośnie wraz z upływem czasu, a kochając Ciebie, kocham najlepsze co tylko świat może mi podarować.

Boję się tego  że za rok będziemy się mijać bez słowa na ulicy   wiedząc  że kiedyś moglibyśmy dla siebie zabić.

lolus12161 dodano: 15 marca 2013

Boję się tego, że za rok będziemy się mijać bez słowa na ulicy, wiedząc, że kiedyś moglibyśmy dla siebie zabić.

bardzo    3 teksty lolus12161 dodał komentarz: bardzo < 3 do wpisu 15 marca 2013
mimo przeszkód są SZCZESLIWI teksty lolus12161 dodał komentarz: mimo przeszkód są SZCZESLIWI do wpisu 15 marca 2013
kłócili sie jak jak małe dzieci   lecz kochali sie coraz bardziej

lolus12161 dodano: 15 marca 2013

kłócili sie jak jak małe dzieci , lecz kochali sie coraz bardziej ; **********************

Nigdy nie ukrywałam tego  że jestem o Niego zazdrosna  bo niby dlaczego miałabym to robić skoro nie wyobrażam sobie życie bez Niego...!    pozorna

pozorna dodano: 14 marca 2013

Nigdy nie ukrywałam tego, że jestem o Niego zazdrosna, bo niby dlaczego miałabym to robić skoro nie wyobrażam sobie życie bez Niego...! || pozorna

sama umiem o siebie zadbać.

wercia___ dodano: 13 marca 2013

sama umiem o siebie zadbać.

Podniecam się tobą bardziej niż Fredka Jeremiaszem . ' ?

lolus12161 dodano: 11 marca 2013

Podniecam się tobą bardziej niż Fredka Jeremiaszem . ' ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć