głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tuck

Nie rozbudzaj nadziei  jeśli nie jesteś w stanie sprostać drugiemu uczuciu. Nigdy nie mów  kocham Cię   jeśli naprawdę Ci nie zależy. Nigdy nie mów o uczuciach  jeśli one naprawdę nie istnieją. Nigdy nie dotykaj  jeśli nie jesteś w stanie przygarnąć mnie całą. Nigdy nie bierz mnie za rękę  jeśli masz złamać mi serce. Nigdy nie obiecuj  jeśli nie jesteś w stanie uczynić nic. Nigdy nie mów  że coś będzie  jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć. Nigdy nie patrz w moje oczy  jeśli wszystko  co robisz jest kłamstwem. Nigdy nie mów  że jesteś wówczas  gdy rzeczywistość ukazuje  że Cię nie ma. Nigdy nie mów ‘Witaj’  jeśli tak naprawdę myślisz ‘Żegnaj’. Nigdy nie mów ‘zawsze’  bo te twoje ‘zawsze’ sprawia  że płaczę.

zakochanawnimx3 dodano: 18 grudnia 2012

Nie rozbudzaj nadziei, jeśli nie jesteś w stanie sprostać drugiemu uczuciu. Nigdy nie mów "kocham Cię", jeśli naprawdę Ci nie zależy. Nigdy nie mów o uczuciach, jeśli one naprawdę nie istnieją. Nigdy nie dotykaj, jeśli nie jesteś w stanie przygarnąć mnie całą. Nigdy nie bierz mnie za rękę, jeśli masz złamać mi serce. Nigdy nie obiecuj, jeśli nie jesteś w stanie uczynić nic. Nigdy nie mów, że coś będzie, jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć. Nigdy nie patrz w moje oczy, jeśli wszystko, co robisz jest kłamstwem. Nigdy nie mów, że jesteś wówczas, gdy rzeczywistość ukazuje, że Cię nie ma. Nigdy nie mów ‘Witaj’, jeśli tak naprawdę myślisz ‘Żegnaj’. Nigdy nie mów ‘zawsze’, bo te twoje ‘zawsze’ sprawia, że płaczę.

Wojna uczuć  rozum krzyczy że nie ma sensu marnować łez i czekać na tego palanta a serce udając głuche wciąż kocha i czeka na jakiś znak.

zakochanawnimx3 dodano: 17 grudnia 2012

Wojna uczuć, rozum krzyczy że nie ma sensu marnować łez i czekać na tego palanta a serce udając głuche wciąż kocha i czeka na jakiś znak.

Nie lubię  kiedy ktoś wyjada mi monte z lodówki  nie lubię zagiętych rogów przy książkach  kurzu i totalnej pustki w głowie. A jak czegoś nie lubię   to nie akceptuję tego  nie potrafię znieść i się na to konkretnie wkurzam. Pamiętasz? 'nie lubię Cię' nie dotarło? Jaśniej  bardziej po ludzku? Weź wypierdalaj  bo mi na wzrok szkodliwie działasz.

zakochanawnimx3 dodano: 17 grudnia 2012

Nie lubię, kiedy ktoś wyjada mi monte z lodówki, nie lubię zagiętych rogów przy książkach, kurzu i totalnej pustki w głowie. A jak czegoś nie lubię - to nie akceptuję tego, nie potrafię znieść i się na to konkretnie wkurzam. Pamiętasz? 'nie lubię Cię' nie dotarło? Jaśniej, bardziej po ludzku? Weź wypierdalaj, bo mi na wzrok szkodliwie działasz.

bo nikt nie ma prawa Jej wyzywać  a tym bardziej bić bądź popychać ! To jest moja siostra i tylko ja mogę się z Nią kłócić  wydzierać na cały dom i wyzywać ! rozumiesz! TO MOJA SIOSTRA więc tknij Ją jeszcze raz a Twój ryj na którym jest więcej tapety niż w castoramie będzie zbierany szpachelką

teczowykropek dodano: 17 grudnia 2012

bo nikt nie ma prawa Jej wyzywać ,a tym bardziej bić bądź popychać ! To jest moja siostra i tylko ja mogę się z Nią kłócić, wydzierać na cały dom i wyzywać ! rozumiesz! TO MOJA SIOSTRA więc tknij Ją jeszcze raz a Twój ryj na którym jest więcej tapety niż w castoramie będzie zbierany szpachelką

A wystarczyło w tamtej sekundzie się na niego nie spojrzeć  w tamtej minucie uciec z tego miejsca  w tamtym dniu  nie odpowiedzieć na jego pytanie  w tamtym tygodniu nie poznawać go  w tamtym miesiącu nie pocałować  w tamtym roku nie zakochać się. A świat byłby idealny  a pieprzona bajka nigdy by się nie zaczęła.

zakochanawnimx3 dodano: 16 grudnia 2012

A wystarczyło w tamtej sekundzie się na niego nie spojrzeć, w tamtej minucie uciec z tego miejsca, w tamtym dniu, nie odpowiedzieć na jego pytanie, w tamtym tygodniu nie poznawać go, w tamtym miesiącu nie pocałować, w tamtym roku nie zakochać się. A świat byłby idealny, a pieprzona bajka nigdy by się nie zaczęła.

chcesz iść? idź. nie jestem zdziwiony. ponoć nie ma ludzi niezastąpionych

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

chcesz iść? idź. nie jestem zdziwiony. ponoć nie ma ludzi niezastąpionych

I nie ważne  że oddałabym tyle  żeby Cię dotknąć na końcu i na początku zawsze jest samotność

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

I nie ważne, że oddałabym tyle, żeby Cię dotknąć na końcu i na początku zawsze jest samotność

śpię spokojnie   ale czasem przeżywam dramat   myślę o tych chwilach i o dokonanych zmianach

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

śpię spokojnie , ale czasem przeżywam dramat , myślę o tych chwilach i o dokonanych zmianach

Nie mam ochoty zaglądać znów we własne myśli.

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

Nie mam ochoty zaglądać znów we własne myśli.

Jedno jest ważne   masz być szczęśliwa.

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

Jedno jest ważne - masz być szczęśliwa.

Są osoby  których problemy są również Twoimi problemami.

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

Są osoby, których problemy są również Twoimi problemami.

Dziękuję  że tak wyraźne pokazywanie mi  że nie było warto.

vegasss dodano: 16 grudnia 2012

Dziękuję, że tak wyraźne pokazywanie mi, że nie było warto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć