głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika trzymejta_mnie

życie nie ma obowiązku dawania nam tego  czego chcemy

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

życie nie ma obowiązku dawania nam tego, czego chcemy

Znaczysz więcej niż niejeden by chciał  ale i tak tego nie doceniasz.

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

Znaczysz więcej niż niejeden by chciał, ale i tak tego nie doceniasz.

i potrafię 20 razy przeczytać od ciebie tego samego sms a  bo daje mi on tyle radości jakbym czytała go po raz pierwszy.

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

i potrafię 20 razy przeczytać od ciebie tego samego sms-a, bo daje mi on tyle radości jakbym czytała go po raz pierwszy.

miłość jest wtedy  gdy czytając wszystkie te opisy myślisz o jednej osobie

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

miłość jest wtedy, gdy czytając wszystkie te opisy myślisz o jednej osobie ;**

Flirtuj z nim na moich oczach no  złap go za rękę i przytul w chłodny listopadowy poranek przed szkołą  rzuć mu się na szyje gdy wyjdzie z autobusu  tupaj nogą  gdy czegoś będziesz od niego chciała  wymieńcie się rękawiczkami i siedź w nocy w jego bluzie i niebieskich bokserkach  czesz włosy w 'koczek' i zakładaj tylko niebieskie bransoletki. Noś najki i rzadko rozpuszczaj włosy  maluj usta pudrowym różem z chanel numer. 48  perfumuj się różowym Versace i maluj paznokcie na francuski sposób  całuj go po nosie i gryź jego wargi  subtelnie. uśmiechaj się szeroko i nie zapominaj o tym  że on śpi zawsze obok ciebie  no dalej  on już nie jest mój  ale wiem co kocha  więc kilka rad  pusta szmato.

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

Flirtuj z nim na moich oczach no, złap go za rękę i przytul w chłodny listopadowy poranek przed szkołą, rzuć mu się na szyje gdy wyjdzie z autobusu, tupaj nogą, gdy czegoś będziesz od niego chciała, wymieńcie się rękawiczkami i siedź w nocy w jego bluzie i niebieskich bokserkach, czesz włosy w 'koczek' i zakładaj tylko niebieskie bransoletki. Noś najki i rzadko rozpuszczaj włosy, maluj usta pudrowym różem z chanel numer. 48, perfumuj się różowym Versace i maluj paznokcie na francuski sposób, całuj go po nosie i gryź jego wargi, subtelnie. uśmiechaj się szeroko i nie zapominaj o tym, że on śpi zawsze obok ciebie, no dalej, on już nie jest mój, ale wiem co kocha, więc kilka rad, pusta szmato.

uśmiechnij się mimo wszystko. To najbardziej wkurza ludzi  którzy życzą Ci źle!!

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

uśmiechnij się mimo wszystko. To najbardziej wkurza ludzi, którzy życzą Ci źle!!

wiesz co mi się marzy? chodzić po Twoim mieszkaniu   w Twojej koszuli po wspólnie spędzonej nocy.

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

wiesz co mi się marzy? chodzić po Twoim mieszkaniu , w Twojej koszuli po wspólnie spędzonej nocy.

Powinnam w końcu oduczyć się nawyku tęsknienia za ludźmi  dla których nic nie znaczę.

szpady.melodia dodano: 28 luty 2013

Powinnam w końcu oduczyć się nawyku tęsknienia za ludźmi, dla których nic nie znaczę.

nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . ale spróbuję .

szpady.melodia dodano: 27 luty 2013

nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . nie warto . ale spróbuję .

zakończenie jest proste  wszystko zjebało się o drobnostkę.

szpady.melodia dodano: 27 luty 2013

zakończenie jest proste, wszystko zjebało się o drobnostkę.

Jeśli Ty jej nie docenisz zrobi to ktoś inny.

szpady.melodia dodano: 27 luty 2013

Jeśli Ty jej nie docenisz zrobi to ktoś inny.

I ta cholerna ciekawość  czy jemu choć trochę zależy.

szpady.melodia dodano: 27 luty 2013

I ta cholerna ciekawość, czy jemu choć trochę zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć