głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika troublesomegirl

Potrzebuję chłopaka  który w towarzystwie ładnych dziewczyn nie zapomni że ma swoją.  obczajtox3

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 13 lipca 2015

Potrzebuję chłopaka, który w towarzystwie ładnych dziewczyn nie zapomni że ma swoją. |obczajtox3

Świat jest do dupy  więc mój stosunek do świata jest analny.

dzrzefko dodano: 12 lipca 2015

Świat jest do dupy, więc mój stosunek do świata jest analny.

A może kochasz mnie tak  że z czasem zranisz mnie jak inni? Zdradził. Kochał na niby. Odszedł bez słowa pożegnania. Tacy byli. Każdy kochał  tak mówili. Nieustający lęk przed przeszłością zabił już dawno we mnie optymizm. I mimo  że chciałabym wierzyć  że pisane jest mi wieczne szczęście  to częściej wierzę  że zostanę zupełnie sama  twierdząc  że mnie nie da się kochać.   erirom

erirom dodano: 12 lipca 2015

A może kochasz mnie tak, że z czasem zranisz mnie jak inni? Zdradził. Kochał na niby. Odszedł bez słowa pożegnania. Tacy byli. Każdy kochał, tak mówili. Nieustający lęk przed przeszłością zabił już dawno we mnie optymizm. I mimo, że chciałabym wierzyć, że pisane jest mi wieczne szczęście, to częściej wierzę, że zostanę zupełnie sama, twierdząc, że mnie nie da się kochać. / erirom

:

zrobsalut dodano: 10 lipca 2015

:)

ona szczęśliwa ze chłopak i ziomek koło niej  że świat mają po swojej stronie

niebanglasz dodano: 10 lipca 2015

ona szczęśliwa ze chłopak i ziomek koło niej, że świat mają po swojej stronie

ja i Ty marzenie każde zmieńmy w czyn nieważne co mówią  uczucia wiodą prym ufaj mi  ufam Tobie choć słuchasz bełkot jak za mocno się zrobię

niebanglasz dodano: 10 lipca 2015

ja i Ty marzenie każde zmieńmy w czyn nieważne co mówią, uczucia wiodą prym ufaj mi, ufam Tobie choć słuchasz bełkot jak za mocno się zrobię

nawet za karę tam gdzie Ty nie patrzę na zegarek

niebanglasz dodano: 10 lipca 2015

nawet za karę tam gdzie Ty nie patrzę na zegarek

a kiedy jej się pojawiały te nawroty przykre  kiedy zaczynała się wymykać sama sobie  musiałem ją trzymać mocno  chronić musiałem  bo w tych czasach mogła się poobijać o powietrze  w tych okresach jej się ziemia osuwała spod nóg.

mistrzhehe dodano: 10 lipca 2015

a kiedy jej się pojawiały te nawroty przykre, kiedy zaczynała się wymykać sama sobie, musiałem ją trzymać mocno, chronić musiałem, bo w tych czasach mogła się poobijać o powietrze, w tych okresach jej się ziemia osuwała spod nóg.

Wszyscy marzą o szczęściu. To wystarczający powód dla mnie  aby trzymać się od tego z daleka.

dzrzefko dodano: 9 lipca 2015

Wszyscy marzą o szczęściu. To wystarczający powód dla mnie, aby trzymać się od tego z daleka.

kiedy bywa się razem? nie wiem. może wtedy  kiedy jest się samemu. i kiedy tego drugiego człowieka już nie ma  i kiedy wiesz  że nigdy już nie wróci do ciebie. może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. jeśli umiesz go pamiętać.

mistrzhehe dodano: 9 lipca 2015

kiedy bywa się razem? nie wiem. może wtedy, kiedy jest się samemu. i kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz, że nigdy już nie wróci do ciebie. może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. jeśli umiesz go pamiętać.

Moje! Podpisz albo usuń! Jedno zmienione słowo nie sprawi  że będzie to Twój wpis. teksty erirom dodał komentarz: Moje! Podpisz albo usuń! Jedno zmienione słowo nie sprawi, że będzie to Twój wpis. do wpisu 9 lipca 2015
Mówisz  że nie dasz rady  że nie potrafisz bez niego żyć  ale odwróć się. Spójrz jak wiele już za Tobą  jak długą drogę przebyłaś  bez niego. Zobacz jak wiele dni i nocy minęło odkąd odszedł  a Ty tyle razy mówiłaś  że nie masz siły wstawać z łóżka  że masz dość otaczającej Cię rzeczywistości  udawania szczęśliwej  a i tak to robiłaś  udawałaś obojętną  szczęśliwą. Więc nie mów  że nie możesz bez niego żyć  bo to nie prawda. Gdyby tak było dzisiaj nie byłabyś w tym miejscu  w którym jesteś teraz. Jesteś silna  nigdy się nie poddawaj  nie przez kogoś kto nie był wart Twoich uczuć  a tym bardziej nie byłby wart Twojej śmierci.   s.

skrzywdzonaprzezciebie dodano: 8 lipca 2015

Mówisz, że nie dasz rady, że nie potrafisz bez niego żyć, ale odwróć się. Spójrz jak wiele już za Tobą, jak długą drogę przebyłaś, bez niego. Zobacz jak wiele dni i nocy minęło odkąd odszedł, a Ty tyle razy mówiłaś, że nie masz siły wstawać z łóżka, że masz dość otaczającej Cię rzeczywistości, udawania szczęśliwej, a i tak to robiłaś, udawałaś obojętną, szczęśliwą. Więc nie mów, że nie możesz bez niego żyć, bo to nie prawda. Gdyby tak było dzisiaj nie byłabyś w tym miejscu, w którym jesteś teraz. Jesteś silna, nigdy się nie poddawaj, nie przez kogoś kto nie był wart Twoich uczuć, a tym bardziej nie byłby wart Twojej śmierci. / s.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć