 |
- a jeśli bym Ci powiedział, że dziś w nocy będą spadali zajebiście przystojni faceci, też byś siedziała na tym parapecie i się wpatrywała tak w to niebo ? - tak kochanie, ale tylko pod jednym warunkiem . - jakim ? - że ty spadłbyś prosto do mojego pokoju . ; d
|
|
 |
Tu gdzie wierność, zdrada, miłość, nienawiść, wciąż idą w parach jedna drugą chce zabić
|
|
 |
ciekawa jestem, co teraz byś powiedział swojej mamie, gdyby zapytała o nas . co się z nami stało .
|
|
 |
wiedziałam, że prędzej czy później to zrobi, że doda swoje zdjęcie, które tak bardzo uwielbiałam . chciał zniszczyć mnie jeszcze bardziej niż zrobił to wcześniej i przypiął pinezkę tej suce, która teraz jest jego nową ofiarą . liczył na to, że kiedy zobaczę w opisie pinezki trzy buziaki, to wzbudzi we mnie zazdrość . a tak na prawdę, kiedy to zobaczyłam to wybuchłam śmiechem, którego nie mogłam opanować . nie śmieszyło mnie to, że znowu bawi się jakąś inną, lecz to że chłopak kompletnie stracił gust, wybrał sobie taką na którą wystarczy spojrzeć i już w myślach ' bez kija nie podchodź ' .
|
|
 |
każdy wieczór zazwyczaj spędzam samotnie, chciałabym, żeby to zmienił .
|
|
 |
ona nie potrafiła olać go i nie odpisać na sms, a on był w tym perfekcyjny .
|
|
 |
"Co dzień widzę Twoje oczy i dotykam Twoich włosów. A jedyne co chcę słyszeć , to barwę Twojego głosu."
|
|
 |
29 miesięcy z najukochańszym! ♥
|
|
 |
Przy Tobie w ekstazie płynę, przy Tobie żyć to przywilej,
więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę
to wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie kocham na zawsze!
|
|
 |
Ostatnio coraz częściej jestem smutna, nawet bez żadnego powodu.
|
|
 |
To dziwne kiedy mijają dni, tygodnie, miesiące po rozstaniu. Czasami masz już kompletnie wyjebane, a potem przychodzi taki moment że oddał byś wszystko za jedną chwilę spędzoną z Tą osobą. Uświadamiasz sobie jak dużo was łączyło. I tęsknisz, tęsknisz bo wiesz że to już nigdy nie wróci, że tego nie da się naprawić.
|
|
|
|