 |
siedziała na balkonie pod kocem, czekała na kolejną spadającą gwiazdę, by po raz 10 pomyśleć to samo życzenie..
|
|
 |
Niechcący się w Tobie zakochałam
|
|
 |
-Jak kocha to wróci. Nie martw się -Jak kocha to nie zostawi!
|
|
 |
-Co robisz? -szukam szczęścia. -w szafie ? -gdzieś kurwa musi być..
|
|
 |
To idealny prezent na twoje urodziny. Dam ci torbę grejpfrutów z karteczką ' To za ten rok naszej znajomości, oby zawsze było ci tak słodko kotku '.
|
|
 |
przytul mnie tak, abym zapomniała o wszystkich złych rzeczach, które mi wyrządziłeś.
|
|
 |
- nie uważasz, że za parę lat słowa 'kocham Cię' będą brzmieć tak zwyczajnie jak 'kanapka z serem'? - kanapka z serem. - ja też kanapka z serem.
|
|
 |
Nie jestem jedną z tych, które możesz przedstawić rodzicom. Jestem tą, której Twoi rodzice nie pozwolą Ci opuścić.
|
|
 |
Zamknęła oczy i delikatnie podsunęła głowę do góry, aby być bliżej jego serca. Czuła jak bije, waliło jak opętane. Teraz miała pewność, że ją kocha.
|
|
 |
`Nie mogę uwierzyć, że właśnie teraz, kiedy wszystko się j*bie i nie mam nawet najmniejszej nadziei, że będzie lepiej, nie ma Cię przy mnie. A przecież tyle razy obiecywałeś, że będziesz`
|
|
 |
Siedziała na parapecie okna w uszach miała słuchawki z których wydobywały się dźwięki ulubionej piosenki, zajadała się truskawkami, które On tak uwielbiał, zdała sobie już sprawę ,że jej tęsknota za nim jest silniejsza niż zwykle.
|
|
 |
Przechodzimy obok obojętnie tak, choć zerkamy na siebie kątem oka, wciąż wierzymy, że coś zmieni się.
|
|
|
|