głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika toxicsiwa

są rzeczy  których  nie życzyłabym najgorszemu wrogowi  ale tobie  życzę każdej najgorszej. każdej  po tym co mi zrobiłeś.

nonmenefregauncazzo dodano: 31 lipca 2010

są rzeczy, których, nie życzyłabym najgorszemu wrogowi, ale tobie, życzę każdej najgorszej. każdej, po tym co mi zrobiłeś.

taki ze mnie dziwny przypadek  że jak komuś na mnie zależy to mam to gdzieś  a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

nonmenefregauncazzo dodano: 31 lipca 2010

taki ze mnie dziwny przypadek, że jak komuś na mnie zależy to mam to gdzieś, a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

non ho parole per dirti che sei stato importante   che ti ho amato ma ora amo un altro tvb

nonmenefregauncazzo dodano: 30 lipca 2010

non ho parole per dirti che sei stato importante , che ti ho amato ma ora amo un altro tvb ( ;

masz na sobie więcej tapety  niż na ścianach twój pokój.

nonmenefregauncazzo dodano: 30 lipca 2010

masz na sobie więcej tapety, niż na ścianach twój pokój.

nic nie trwa wiecznie. zawsze coś musi się skończyć. a nawet jeśli to powróci  nigdy nie będzie już tak samo.

nonmenefregauncazzo dodano: 30 lipca 2010

nic nie trwa wiecznie. zawsze coś musi się skończyć. a nawet jeśli to powróci, nigdy nie będzie już tak samo.

łzy  są oznaką naszych słabości. szczególnie te złudnego szczęścia  wylewane nad filiżanką porannej kawy. abstracion

nonmenefregauncazzo dodano: 28 lipca 2010

łzy, są oznaką naszych słabości. szczególnie te złudnego szczęścia, wylewane nad filiżanką porannej kawy./abstracion

była na wyciągnięcie ręki  ale nigdy osiągalna. nigdy na tyle  aby był w stanie ją mieć i zaprzestać jej zdobywania. asbtracion

nonmenefregauncazzo dodano: 28 lipca 2010

była na wyciągnięcie ręki, ale nigdy osiągalna. nigdy na tyle, aby był w stanie ją mieć i zaprzestać jej zdobywania./asbtracion

naiwnie czekam na tego jedynego  który moją nie idealność zaakceptuje  cierpliwie wytrzymując mój obłęd. abstracion

nonmenefregauncazzo dodano: 28 lipca 2010

naiwnie czekam na tego jedynego, który moją nie idealność zaakceptuje, cierpliwie wytrzymując mój obłęd./abstracion

zapomnieć o przeszłości. nie martwić się o przyszłość i wykorzystać teraźniejszość jak napaleniec tanią dziwkę. abstracion

nonmenefregauncazzo dodano: 28 lipca 2010

zapomnieć o przeszłości. nie martwić się o przyszłość i wykorzystać teraźniejszość jak napaleniec tanią dziwkę./abstracion

jedynym pocieszeniem jest fakt  że wdycham powietrze  które Ty wydychasz. abstracion

nonmenefregauncazzo dodano: 28 lipca 2010

jedynym pocieszeniem jest fakt, że wdycham powietrze, które Ty wydychasz./abstracion

potrzebuję Twojego ciepła nawet w tak upalne dni tiririi

nonmenefregauncazzo dodano: 27 lipca 2010

potrzebuję Twojego ciepła nawet w tak upalne dni/tiririi

Lubię zapach Twojego ciała. Tak pachną najpiękniejsze chwile mojego życia.

nonmenefregauncazzo dodano: 16 lipca 2010

Lubię zapach Twojego ciała. Tak pachną najpiękniejsze chwile mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć