głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika totallyrawr

nie pytaj   nie wnikaj .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

nie pytaj , nie wnikaj .

dla was ręce ze środkowym palcem w podzięce .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

dla was ręce ze środkowym palcem w podzięce .

uzależniłeś mnie więc już nie męcz mnie odwykiem . mogę być dla ciebie ćpunem jeśli będziesz narkotykiem .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

uzależniłeś mnie więc już nie męcz mnie odwykiem . mogę być dla ciebie ćpunem jeśli będziesz narkotykiem .

a ukradniesz dla mnie niebo ?

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

a ukradniesz dla mnie niebo ?

i tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

i tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu .

przecież ja nie żałuję żadnego miesiąca   tygodnia ani nawet dnia   nie wspominając tu o godzinach   minutach czy sekundach spędzonych razem . wszystkie były takie wyjątkowe   niezapomniane . najgorsze są wspomnienia   które niespodziewanie wracają   jednak nie narzekam   choć są bolesne . nie chodzi tu o to   że czegoś żałuję   nie ! jedyne co boli to to   że to co było tak piękne już nie wróci   a przynajmniej nie teraz   nie zaraz !

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

przecież ja nie żałuję żadnego miesiąca , tygodnia ani nawet dnia , nie wspominając tu o godzinach , minutach czy sekundach spędzonych razem . wszystkie były takie wyjątkowe , niezapomniane . najgorsze są wspomnienia , które niespodziewanie wracają , jednak nie narzekam , choć są bolesne . nie chodzi tu o to , że czegoś żałuję , nie ! jedyne co boli to to , że to co było tak piękne już nie wróci , a przynajmniej nie teraz , nie zaraz !

nie podchodź do życia poważnie   nie ma czasu na to .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

nie podchodź do życia poważnie , nie ma czasu na to .

szanuj ją   bo jest jedną z tych   których nie może mieć każdy .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

szanuj ją , bo jest jedną z tych , których nie może mieć każdy .

powiedział   że to koniec odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi  pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach   czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie   przecież muszę być silna   nie mogę się załamać . powiedziałam   że wszystko w porządku i szybko zapomnę . pobiegłam do domu   choć ledwo stałam na nogach   ale nie mogłam się poddać   nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie   kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku   krzycząc   czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk ? otępiona   zalana łzami   spuchnięta – nie podniosłam się już nigdy   z tego jebanego dołu .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

powiedział , że to koniec odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę . pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku , krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk ? otępiona , zalana łzami , spuchnięta – nie podniosłam się już nigdy , z tego jebanego dołu .

Od 7 do 16 jestem w szkole   od 17 do 19 ogarniam lekcje . O 20 spotykam się z przyjaciółmi . O 23 siadam w moim łóżku pijąc gorącą czekoladę . Perfekcyjnie planuje czas   aby nie myśleć o Tobie . Prawie się udaje . Nie licząc nocy   po której zaczynam  normalny  dzień .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

Od 7 do 16 jestem w szkole , od 17 do 19 ogarniam lekcje . O 20 spotykam się z przyjaciółmi . O 23 siadam w moim łóżku pijąc gorącą czekoladę . Perfekcyjnie planuje czas , aby nie myśleć o Tobie . Prawie się udaje . Nie licząc nocy , po której zaczynam `normalny` dzień .

Już nie ma ciemnej oprawy oczu   nie pachnie wanilią   nie stara się wyglądać perfekcyjnie . Nie musi .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

Już nie ma ciemnej oprawy oczu , nie pachnie wanilią , nie stara się wyglądać perfekcyjnie . Nie musi .

tak   kocham cię . bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro .

wiembezciebieniemamnie dodano: 20 marca 2010

tak , kocham cię . bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć