głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika toskafffkeex3

Mam do ciebie ogromną słabość  ale muszę ją całą ukryć.  Muszę tę słabość gdzieś schować w sobie  by się nie wygłupić.

otrzepsiezkurzu dodano: 11 maja 2014

Mam do ciebie ogromną słabość, ale muszę ją całą ukryć. Muszę tę słabość gdzieś schować w sobie, by się nie wygłupić.

Nie lubię jak ktoś kłamie  jak nie dotrzymuje słowa  jak zawodzi. Nie lubię  jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to  by za chwilę stwierdzić  że każda historia kończy się tak samo.

otrzepsiezkurzu dodano: 11 maja 2014

Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię, jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo.

Są dwa rodzaje smutku. Pierwszy to rozpacz  a drugi to taki do którego się najpierw przyzwyczajasz  potem się z nim zaprzyjaźniasz  a na koniec kroczysz z nim ramie w ramie przez życie.

otrzepsiezkurzu dodano: 11 maja 2014

Są dwa rodzaje smutku. Pierwszy to rozpacz, a drugi to taki do którego się najpierw przyzwyczajasz, potem się z nim zaprzyjaźniasz, a na koniec kroczysz z nim ramie w ramie przez życie.

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem  kim jestem  proszę pana. Mogłabym powiedzieć  kim byłam dziś rano  ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.

liliii dodano: 11 maja 2014

Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.

Nie odzywasz się to się nie odzywaj  tylko gdy znajdziesz się w potrzebie  również trzymaj się tego samego.

monisiax3 dodano: 11 maja 2014

Nie odzywasz się to się nie odzywaj, tylko gdy znajdziesz się w potrzebie, również trzymaj się tego samego.

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek  bo nikt nie był przy mnie w ten sposób  jak Ty jesteś  z całą wiedzą o mnie  z taką świadomością  wbrew wszystkiemu  pomimo wszystko.

liliii dodano: 9 maja 2014

Z Tobą mogę mówić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Każdy normalny człowiek od czasu do czasu ma ochotę kogoś zabić..

liliii dodano: 8 maja 2014

Każdy normalny człowiek od czasu do czasu ma ochotę kogoś zabić..

Zdradzę wam sekret.    W życiu chodzi o to  żebym nam się chciało chcieć. Każdego dnia otrzymujemy 24 godziny  w trakcie których możemy podbijać świat. Tylko od nas zależy jak je wykorzystamy.    Ktoś mądry powiedział kiedyś  że nie powinniśmy rezygnować z celu tylko dlatego  że wymaga czasu  bo czas i tak mija. Inwestujmy więc w siebie  w swoje umiejętności  w swoje pasje  realizujmy swoje plany krok po kroku.    Każdy dzień jest dobry by zacząć żyć życiem o jakim zawsze marzyliśmy.

liliii dodano: 8 maja 2014

Zdradzę wam sekret. W życiu chodzi o to, żebym nam się chciało chcieć. Każdego dnia otrzymujemy 24 godziny, w trakcie których możemy podbijać świat. Tylko od nas zależy jak je wykorzystamy. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że nie powinniśmy rezygnować z celu tylko dlatego, że wymaga czasu, bo czas i tak mija. Inwestujmy więc w siebie, w swoje umiejętności, w swoje pasje, realizujmy swoje plany krok po kroku. Każdy dzień jest dobry by zacząć żyć życiem o jakim zawsze marzyliśmy.

Boli mnie to  że nic dla Ciebie nie znaczę.

liliii dodano: 8 maja 2014

Boli mnie to, że nic dla Ciebie nie znaczę.

 Musimy się przyzwyczaić do tego  że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych

liliii dodano: 8 maja 2014

"Musimy się przyzwyczaić do tego, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami naszego życia nie ma żadnych znaków ostrzegawczych

 Myślę  że jeśli dzisiaj ze mną wrócisz  nigdy nie będzie okej. A jeśli u ciebie nie będzie okej  to u mnie też nie. Chcę wiedzieć  że jest szansa dla takich jak my. Chcę wiedzieć  że w ogóle istnieje coś takiego jak okej  a może nawet coś więcej  że to gdzieś jest  tylko jeszcze tego nie znaleźliśmy. Musi istnieć jakieś szczęśliwsze zakończenie. Jakaś lepsza historia. Zasłużyliśmy na to. Ty zasłużyłaś. Nawet jeśli w zakończeniu tej historii do mnie nie wrócisz.

liliii dodano: 6 maja 2014

"Myślę, że jeśli dzisiaj ze mną wrócisz, nigdy nie będzie okej. A jeśli u ciebie nie będzie okej, to u mnie też nie. Chcę wiedzieć, że jest szansa dla takich jak my. Chcę wiedzieć, że w ogóle istnieje coś takiego jak okej, a może nawet coś więcej, że to gdzieś jest, tylko jeszcze tego nie znaleźliśmy. Musi istnieć jakieś szczęśliwsze zakończenie. Jakaś lepsza historia. Zasłużyliśmy na to. Ty zasłużyłaś. Nawet jeśli w zakończeniu tej historii do mnie nie wrócisz.

Żyletką boli w rzece puchniesz Kwasy plamią a gaz cuchnie    Pęka sznur chcę się wyć nie ma wyjścia muszę żyć.

chuckbezcenzury dodano: 5 maja 2014

Żyletką boli,w rzece puchniesz,Kwasy plamią a gaz cuchnie, Pęka sznur chcę się wyć,nie ma wyjścia muszę żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć