głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tooskaffkaa

przegrajmy wszystko i przestańmy istnieć.   pezet.

olejjx3 dodano: 26 października 2011

przegrajmy wszystko i przestańmy istnieć. | pezet.

Nie zna mnie.Nie wie jak się nazywam.Kim jestem.Nie wie nic o mnie. A mimo to czuje jakbym go znała od zawsze. Tak jakby nasze dłonie idealnie pasowały do siebie. A nasze serca biły w tym samym tempie  grając tą samą melodię. Melodię tęsknoty..

olejjx3 dodano: 26 października 2011

Nie zna mnie.Nie wie jak się nazywam.Kim jestem.Nie wie nic o mnie. A mimo to czuje jakbym go znała od zawsze. Tak jakby nasze dłonie idealnie pasowały do siebie. A nasze serca biły w tym samym tempie, grając tą samą melodię. Melodię tęsknoty..

jezuuu  śliczne!    teksty nenaa dodał komentarz: jezuuu, śliczne! ;* do wpisu 26 października 2011
  i w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów . nie wiesz co powiedzieć   nie wiesz dokąd iść   nie wiesz nawet co pomyśleć . znajome prawda ?

yeeahmaambamnierozwalaa dodano: 26 października 2011

, i w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów . nie wiesz co powiedzieć , nie wiesz dokąd iść , nie wiesz nawet co pomyśleć . znajome prawda ?

  cierpisz . nie współczuję Ci i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia   bo podobno nic się nie dzieje bez przyczyny . o.j.k

yeeahmaambamnierozwalaa dodano: 26 października 2011

, cierpisz . nie współczuję Ci i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia , bo podobno nic się nie dzieje bez przyczyny . o.j.k

jaram się tym  że taka jestem ładna i szczupła teraz  bardzo mi się to podoba  ania bałon haha  d

zozolandia dodano: 25 października 2011

jaram się tym, że taka jestem ładna i szczupła teraz, bardzo mi się to podoba /ania bałon haha ;d

Spójrz w moje oczy  a ujrzysz nienawiść  zajrzyj w me myśli  a poznasz jej źródło

kasiekowska dodano: 25 października 2011

Spójrz w moje oczy, a ujrzysz nienawiść, zajrzyj w me myśli, a poznasz jej źródło

a masz tak  że wypatrujesz  pewną osobę  w miejscu  w którym wiesz  że i tak jej nie ma?

zozolandia dodano: 25 października 2011

a masz tak, że wypatrujesz pewną osobę, w miejscu w którym wiesz, że i tak jej nie ma?

W pogoni za nieosiągalnym  przegapiłam stację szczęście.

nenaa dodano: 25 października 2011

W pogoni za nieosiągalnym, przegapiłam stację szczęście.

Morze wódki budzi fale chaotycznych rozmów a mózg niczym statek miotający się pod wpływem burzy promili to się z głupotą jedna a czasem z mądrością brata  a za sterami całego tego galimatiasu stoi szczerość  i ona zdaje się tu mieć nad wszystkim przewagę

kasiekowska dodano: 25 października 2011

Morze wódki budzi fale chaotycznych rozmów a mózg niczym statek miotający się pod wpływem burzy promili to się z głupotą jedna a czasem z mądrością brata, a za sterami całego tego galimatiasu stoi szczerość, i ona zdaje się tu mieć nad wszystkim przewagę

Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą.  Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą   To tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość   doskwiera tak samo.

kasiekowska dodano: 25 października 2011

Tęsknoty nie da się zmierzyć żadną znaną na świecie miarą. Jeżeli tylko tęsknisz za ukochaną osobą, To tęsknota bez względu na dzielący was czas i odległość - doskwiera tak samo.

Wieczory. Każdy wiąże się z milionem nierealnych marzeń i niewykonalnych postanowień. To one dają złudną nadzieję  że nie ma rzeczy niemożliwych. Po wieczorze następuje noc. To wtedy nasz umysł puszcza wodze fantazji i śni najpiękniejsze obrazy. A po tych magicznych snach następuje ranek. Brutalna rzeczywistość uderza nas wraz z promieniami pierwszego słońca i już nic nie jest tak proste  piękne i realne.

nenaa dodano: 24 października 2011

Wieczory. Każdy wiąże się z milionem nierealnych marzeń i niewykonalnych postanowień. To one dają złudną nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych. Po wieczorze następuje noc. To wtedy nasz umysł puszcza wodze fantazji i śni najpiękniejsze obrazy. A po tych magicznych snach następuje ranek. Brutalna rzeczywistość uderza nas wraz z promieniami pierwszego słońca i już nic nie jest tak proste, piękne i realne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć