głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tiramisova

 Nieważne ilu mężczyzn spojrzy na mnie  nieważne ilu się spodobam  nieważne jak przystojni oni będą   dla mnie najważniejszy jesteś Ty

xxxblack_insidexxx dodano: 22 luty 2012

`Nieważne ilu mężczyzn spojrzy na mnie, nieważne ilu się spodobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najważniejszy jesteś Ty`

Gdy mam już wysiąść ze samochodu   zawsze puszczają w radiu piosenkę która mi sie podoba.

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

Gdy mam już wysiąść ze samochodu , zawsze puszczają w radiu piosenkę która mi sie podoba.
Autor cytatu: stryczu

nie jestem idealna. lubię palić  przeklinać  chodzić zakazanymi drogami  za dużo wypić i kochać skurwieli ♥

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

nie jestem idealna. lubię palić, przeklinać, chodzić zakazanymi drogami, za dużo wypić i kochać skurwieli ♥
Autor cytatu: lovemassacre

to nie była miłość. to było pieprzone zauroczenie  które powodowało coraz głębsze blizny na moim ciele.   notte.

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

to nie była miłość. to było pieprzone zauroczenie, które powodowało coraz głębsze blizny na moim ciele. / notte.
Autor cytatu: notte

karny kutas za skurwielstwo   frajerze .    pierdolonadama

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

karny kutas za skurwielstwo , frajerze . [ pierdolonadama ]
Autor cytatu: pierdolonadama

  chodzi pogłoska  że jestem boska.    chodzi bajka  że jesteś dupodajka.

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

- chodzi pogłoska, że jestem boska. - chodzi bajka, że jesteś dupodajka.
Autor cytatu: stryczu

  i co ? rzucił Cię ?    nie kurwa   popchnął .

wez.kochaj.mnie dodano: 22 luty 2012

- i co ? rzucił Cię ? - nie kurwa , popchnął .
Autor cytatu: stryczu

Nie rezygnuje się z ludzi  których się kocha.

wieczna_marzycielkaxd dodano: 22 luty 2012

Nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha.

nie ważne ze innym sie nie podoba   wazne ze dla cb jest idealny . .

wieczna_marzycielkaxd dodano: 22 luty 2012

nie ważne ze innym sie nie podoba , wazne ze dla cb jest idealny . .

Jak się ma motywacje  to wszystko wydaje się być prostsze.

wieczna_marzycielkaxd dodano: 22 luty 2012

Jak się ma motywacje, to wszystko wydaje się być prostsze.

myślami powracam do tamtych chwil  widzę tysiące uśmiechów a każdy z nich  przepełniony maksymalnym szczęściem. widzę Nas  trzymając się za dłonie  wciąż z zafascynowaniem upajamy się głębią każdego z słów bądź gestów  wtedy cieszyliśmy się tylko i wyłącznie sobą  będąc blisko  jedynie tym przyspieszonym biciem  pierdolonego serca. za każdym razem  wspólnie planowaliśmy kolejne z dni  kolejną wspólną przyszłość. chwila nieuwagi  zbyt częste nieporozumienia  zgrzyt  wymiana zdań i  mały niewypał  nie sądzisz?   endoftime.

endoftime dodano: 22 luty 2012

myślami powracam do tamtych chwil, widzę tysiące uśmiechów a każdy z nich, przepełniony maksymalnym szczęściem. widzę Nas, trzymając się za dłonie, wciąż z zafascynowaniem upajamy się głębią każdego z słów bądź gestów, wtedy cieszyliśmy się tylko i wyłącznie sobą, będąc blisko, jedynie tym przyspieszonym biciem, pierdolonego serca. za każdym razem, wspólnie planowaliśmy kolejne z dni, kolejną wspólną przyszłość. chwila nieuwagi, zbyt częste nieporozumienia, zgrzyt, wymiana zdań i, mały niewypał, nie sądzisz? / endoftime.

ogarnijmy w końcu te wszystkie spiny o byle co. może powiecie  to trudne  że się nie da  ale jakby tak przestać czasami reagować na komentarze innych? własne zdanie na temat któregoś z moblowicza bądź moblowiczki  zostawić po prostu dla siebie? nie oceniać w komentarzach  czy robić jakieś pierdolone forum pod kolejnymi wpisami? przestańmy zwracać uwagę na innych  ZACZNIJMY ŻYĆ WŁASNYM MOBLO  nie rozpierdalajmy go  to naprawdę nie ma sensu. myślisz  że któryś z moblowiczów  jest dziewczyną? fakt  w modę weszło zmienianie płci  ale dobra  możesz zostawić to dla siebie  a po czasie  jeśli ma się okazać to okaże się  czy miałaś rację. nie spamujcie Im  tylko dlatego  że znalazły się tutaj już takie przypadki. Każdy ma prawo do pisania  do kilku słów tutaj  i kurwa mać  zrozum  Chłopak też może mieć uczucia  talent do pisania. wstrzymaj przypuszczenia  daj szansę na oddech innym.   nie potrzebuję dziesiątek komentarzy  jebanego forum  PO PROSTU PROSZĘ  WRZUĆCIE LUZ  BĘDZIE OK! cześć.

endoftime dodano: 21 luty 2012

ogarnijmy w końcu te wszystkie spiny o byle co. może powiecie, to trudne, że się nie da, ale jakby tak przestać czasami reagować na komentarze innych? własne zdanie na temat któregoś z moblowicza bądź moblowiczki, zostawić po prostu dla siebie? nie oceniać w komentarzach, czy robić jakieś pierdolone forum pod kolejnymi wpisami? przestańmy zwracać uwagę na innych, ZACZNIJMY ŻYĆ WŁASNYM MOBLO, nie rozpierdalajmy go, to naprawdę nie ma sensu. myślisz, że któryś z moblowiczów, jest dziewczyną? fakt, w modę weszło zmienianie płci, ale dobra, możesz zostawić to dla siebie, a po czasie, jeśli ma się okazać to okaże się, czy miałaś rację. nie spamujcie Im, tylko dlatego, że znalazły się tutaj już takie przypadki. Każdy ma prawo do pisania, do kilku słów tutaj, i kurwa mać, zrozum, Chłopak też może mieć uczucia, talent do pisania. wstrzymaj przypuszczenia, daj szansę na oddech innym. ~ nie potrzebuję dziesiątek komentarzy, jebanego forum, PO PROSTU PROSZĘ, WRZUĆCIE LUZ, BĘDZIE OK! cześć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć