głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tekscik_

ale kim Ty właściwie jesteś?

pjona dodano: 10 listopada 2010

ale kim Ty właściwie jesteś?

kiedy jesteś jest ciebie mnóstwo  gdy odchodzisz jest zimno  pusto. kiedy wracasz kochać trudno  wierzę w ciebie jak w bóstwo. to samobójstwo.

pjona dodano: 10 listopada 2010

kiedy jesteś jest ciebie mnóstwo, gdy odchodzisz jest zimno, pusto. kiedy wracasz kochać trudno, wierzę w ciebie jak w bóstwo. to samobójstwo.

bo słodkie ideały to największe dupki.

pjona dodano: 10 listopada 2010

bo słodkie ideały to największe dupki.

i pamiętaj księżniczko  że łobuz kocha bardziej .

pjona dodano: 10 listopada 2010

i pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha bardziej .

lubię  kiedy moje życie depcze twoją wyobraźnię.

pjona dodano: 10 listopada 2010

lubię, kiedy moje życie depcze twoją wyobraźnię.

muzyka uspokaja umysł  ułatwia wzlot myśli  a gdy trzeba  pobudza do walki.

pjona dodano: 10 listopada 2010

muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki.

zrozumiesz  że mnie już tu nie ma  poszłam i nie chce już niczego zmieniać.

pjona dodano: 10 listopada 2010

zrozumiesz, że mnie już tu nie ma, poszłam i nie chce już niczego zmieniać.

jest mnóstwo ludzi na świecie  którzy powiedzą Ci  że nie możesz. a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'.

pjona dodano: 10 listopada 2010

jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'.

oddaj strach  daj zaufanie  chwyć za rękę .

pjona dodano: 10 listopada 2010

oddaj strach, daj zaufanie, chwyć za rękę .

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca  jak posłodzisz   słodka  jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

pjona dodano: 10 listopada 2010

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz - słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

siedziała pod salą z nosem w książce zagłębiając się w dalsze miłosne sceny. rozmyślała  jak to by cudownie było gdyby ONA stała się główną bohaterką  a jej partnerem ON. spędzali by popołudnia razem  przy ciepłej herbatce  rozmawiając o błahych sprawach. potem szli by na długi spacer wokół stawu. czekali by na zachód słońca by w jego blasku on nachylał się w jej stronę  by namiętnie i z uczuciem ją pocałować. później w Jego objęciach wracałaby do domu  a przed samymi drzwiami słyszałaby słodkie 'Dobranoc Skarbie' obdarowane nieliczoną liczbą całusów. wtedy zadzwonił dzwonek ogłaszający koniec przerwy.

pjona dodano: 10 listopada 2010

siedziała pod salą z nosem w książce zagłębiając się w dalsze miłosne sceny. rozmyślała, jak to by cudownie było gdyby ONA stała się główną bohaterką, a jej partnerem ON. spędzali by popołudnia razem, przy ciepłej herbatce, rozmawiając o błahych sprawach. potem szli by na długi spacer wokół stawu. czekali by na zachód słońca by w jego blasku on nachylał się w jej stronę, by namiętnie i z uczuciem ją pocałować. później w Jego objęciach wracałaby do domu, a przed samymi drzwiami słyszałaby słodkie 'Dobranoc Skarbie' obdarowane nieliczoną liczbą całusów. wtedy zadzwonił dzwonek ogłaszający koniec przerwy.

czasami mam wrażenie że komuś zawadzam  że nie pasuje do tego towarzystwa. do tych ludzi. ze jestem z innej bajki. trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

pjona dodano: 10 listopada 2010

czasami mam wrażenie że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa. do tych ludzi. ze jestem z innej bajki. trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć