głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika teczowaczern

  Nauczyłaś mnie  nienawidzić samego siebie   bo za każdym razem   gdy spoglądam w lustro  widzę Ciebie.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

" Nauczyłaś mnie nienawidzić samego siebie, bo za każdym razem, gdy spoglądam w lustro widzę Ciebie. "

 Brnąłem jakoś przez kolejne dni  prawie nie podnosząc głowy. Jak okiem sięgnąć  widać było tylko bezkresne bagno. Stawiałem prawą nogę  potem podnosiłem lewą  po niej znów prawą. Nie wiedziałem  gdzie jestem. Nie byłem pewien  czy idę we właściwym kierunku. Szedłem tylko po prostu przed siebie  bo trzeba było gdzieś iść.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Brnąłem jakoś przez kolejne dni, prawie nie podnosząc głowy. Jak okiem sięgnąć, widać było tylko bezkresne bagno. Stawiałem prawą nogę, potem podnosiłem lewą, po niej znów prawą. Nie wiedziałem, gdzie jestem. Nie byłem pewien, czy idę we właściwym kierunku. Szedłem tylko po prostu przed siebie, bo trzeba było gdzieś iść."

 Zawsze powinno się mieć kogoś  kto nie będzie przeszłością  kogoś kto będzie TU I TERAZ kogoś o kogo nie musisz się martwić czy będzie w przyszłości

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Zawsze powinno się mieć kogoś, kto nie będzie przeszłością, kogoś kto będzie TU I TERAZ kogoś o kogo nie musisz się martwić czy będzie w przyszłości"

 Trzeba wstawać. Trzeba podnieść się z łóżka i wykonać piętnaście czynności  nad których sensem nie wolno się zastanawiać.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Trzeba wstawać. Trzeba podnieść się z łóżka i wykonać piętnaście czynności, nad których sensem nie wolno się zastanawiać. "

''Dobrze jest się bać. To oznacza  że ciągle masz coś do stracenia.''

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do stracenia.''

 Jeżeli rozumiecie jeszcze  jak mogliście kiedyś kochać  nadal jesteście zakochani. Wygasła miłość jest czymś nie do uwierzenia.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Jeżeli rozumiecie jeszcze, jak mogliście kiedyś kochać, nadal jesteście zakochani. Wygasła miłość jest czymś nie do uwierzenia."

''Miłości nie da się zmarnować.''

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Miłości nie da się zmarnować.''

''Najgorsze jest to  co robimy z własnej woli.''

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

''Najgorsze jest to, co robimy z własnej woli.''

 Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz  to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 2 kwietnia 2014

"Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic."

mogę w każdej chwili przestać pić dzień w dzień alkohol  mogę przestać wydawać hajs na fajki  mogę przestać włóczyć się do późna po mieście  mogę przestać płakać i zadawać sobie ból  ale po co  skoro Ciebie już nie obchodzę? tylko po co  skoro nie staram się już być ideałem dla Ciebie?

koffi dodano: 1 kwietnia 2014

mogę w każdej chwili przestać pić dzień w dzień alkohol, mogę przestać wydawać hajs na fajki, mogę przestać włóczyć się do późna po mieście, mogę przestać płakać i zadawać sobie ból, ale po co, skoro Ciebie już nie obchodzę? tylko po co, skoro nie staram się już być ideałem dla Ciebie?

wszystko mnie boli  zażywam leki  które nic nie dają  wysypiam się i staram się pić jak najmniej kawy  a to wszystko na nic  bo od środka się rozpadam

koffi dodano: 1 kwietnia 2014

wszystko mnie boli, zażywam leki, które nic nie dają, wysypiam się i staram się pić jak najmniej kawy, a to wszystko na nic, bo od środka się rozpadam

wrogowie wbijają nóż w plecy  przyjaciele prosto w serce

koffi dodano: 1 kwietnia 2014

wrogowie wbijają nóż w plecy, przyjaciele-prosto w serce

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć