 |
|
Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być
|
|
och dodał komentarz: do wpisu |
17 września 2011 |
 |
|
Nie wierzę już w żadne cuda, zdałam sobie sprawę, że to najgorsze co człowiek może zrobić- wierzyć w coś, co się nie ma prawa wydarzyć.
|
|
 |
|
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasze uczucie było tek rewelacyjne, że skończyło się zanim jeszcze zdążyło się zacząć.
|
|
 |
|
Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.
|
|
 |
|
czuła przeszywający ból w okolicy lewej strony klatki piersiowej. wiedziała, co ją czeka. kochała go. tak po prostu. od początku do końca.
|
|
 |
|
nie wiedziała dlaczego, ale nie potrafiła się nawet rozpłakać, może emocje były zbyt silne ? albo wydarzenia zbyt świeże
|
|
 |
|
Bo nie chcesz mnie ranić? Żartujesz sobie !?
|
|
 |
|
włączyłam sobie tryb zapomnienia. twardo postanowiłam o Tobie nie myśleć, dać sobie spokój, w końcu to zakończyć. szło mi doskonale, na prawdę ! i co ? jeden uśmiech. pyyyk ! muszę zaczynać od nowa..
|
|
 |
|
`Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka.
|
|
 |
|
Pamiętaj, jesteś kobietą ! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś dupkowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko.
|
|
 |
|
ciche uzależnienia, które pochłaniają naszą duszę.
|
|
|
|