głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika takabonieinna

Więc patrz  bo właśnie idę  dać sobie radę.

slove dodano: 13 marca 2012

Więc patrz, bo właśnie idę dać sobie radę.

We wspomnieniach wszystko wygląda lepiej niz było

slove dodano: 13 marca 2012

We wspomnieniach wszystko wygląda lepiej niz było

Można mówić  że ma się to gdzieś. Można twierdzić  że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też  wbrew wszystkim i wszystkiemu  zawalczyć. Zawalczyć o to  co się kocha  co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

slove dodano: 13 marca 2012

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

wybacz  że śmiałam pomyśleć  że mógłbyś należeć do mnie

slove dodano: 13 marca 2012

wybacz, że śmiałam pomyśleć, że mógłbyś należeć do mnie

Chcę z Tobą patrzeć w gwiazdy  bo tam odkryje kosmos

slove dodano: 13 marca 2012

Chcę z Tobą patrzeć w gwiazdy, bo tam odkryje kosmos

Wiem że moja śmierc była by dla wielu wybawieniem

slove dodano: 13 marca 2012

Wiem,że moja śmierc była by dla wielu wybawieniem

Ty nauczyłeś mnie kochać   potem pokazałeś   że nie warto

slove dodano: 13 marca 2012

Ty nauczyłeś mnie kochać , potem pokazałeś , że nie warto

 Łatwo się zgubić  gdzieś między marzeniami

slove dodano: 13 marca 2012

`Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami `

a co  jeśli nic nie jest prawdą?

slove dodano: 13 marca 2012

a co, jeśli nic nie jest prawdą?

gratuluję. właśnie tym gestem  który aktualnie wykonujesz automatycznie zostajesz umieszczony jako kolejny na liście skończonych dupków. owacje na stojąco.

slove dodano: 13 marca 2012

gratuluję. właśnie tym gestem, który aktualnie wykonujesz automatycznie zostajesz umieszczony jako kolejny na liście skończonych dupków. owacje na stojąco.

Czasami mamy dosyć. Chcemy uciec od tych wszystkich problemów. Uciec na kilka dni aż to wszystko się poukłada. Mamy dosyć tego  że nam nic nie wychodzi. W szkole jest niby okej  uśmiech na twarzy  a w domu ? W domu wszystko powraca  wszystkie myśli  wspomnienia powracają. W głowie szum  w oczach łzy siadasz i płaczesz. Nie masz siły na nic  nie wiesz co masz robić  bo przecież go kochasz i sobie nie wyobrażasz życia bez niego.

chill.out dodano: 13 marca 2012

Czasami mamy dosyć. Chcemy uciec od tych wszystkich problemów. Uciec na kilka dni aż to wszystko się poukłada. Mamy dosyć tego, że nam nic nie wychodzi. W szkole jest niby okej, uśmiech na twarzy, a w domu ? W domu wszystko powraca, wszystkie myśli, wspomnienia powracają. W głowie szum, w oczach łzy siadasz i płaczesz. Nie masz siły na nic, nie wiesz co masz robić, bo przecież go kochasz i sobie nie wyobrażasz życia bez niego.

Chcę bowiem tylko go przytulić. Amen

slove dodano: 13 marca 2012

Chcę bowiem tylko go przytulić. Amen

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć