głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tacosolimorze

 może i wyglądam spokojnie  ale w głowie zabijałam już tysiące razy.

marchewkowybanan dodano: 25 września 2011

"może i wyglądam spokojnie, ale w głowie zabijałam już tysiące razy."

boże żenada bez kitu x2

cociebolikurwo dodano: 25 września 2011

boże żenada bez kitu x2

no dobra chuj chodź ci zrobię tego loda no chodź chuj że boli ale chodź!   moja bezpośredniość mnie zabija :D

cociebolikurwo dodano: 25 września 2011

no dobra chuj chodź ci zrobię tego loda,no chodź,chuj że boli ale chodź! - moja bezpośredniość mnie zabija :D

o kurwa hahaha zapomniałam o tym zaraz i ja wstawie :D teksty cociebolikurwo dodał komentarz: o kurwa hahaha zapomniałam o tym zaraz i ja wstawie :D do wpisu 25 września 2011
Najbardziej boli fakt  że nie możesz zrobić nic. eeiiuzalezniasz

cociebolikurwo dodano: 25 września 2011

Najbardziej boli fakt, że nie możesz zrobić nic./eeiiuzalezniasz

lubie to teksty cociebolikurwo dodał komentarz: lubie to do wpisu 25 września 2011
Żegnajcie brązowe oczy.

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

Żegnajcie brązowe oczy.
Autor cytatu: brzydkaprawda

 nigdy nie przypuszczałabym  że jeden człowiek uzależnia się od drugiego.. tak szybko  nie wyobrażalnie mocno.

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

"nigdy nie przypuszczałabym, że jeden człowiek uzależnia się od drugiego.. tak szybko, nie wyobrażalnie mocno."

 są takie piosenki  przy których zamykasz oczy  uśmiechasz się  albo do oczu podchodzą łzy. każdy moment życia kojarzy nam się z jakąś nutą. na dobrą sprawę  mógłby to być niezły soundtrack pod nasz życiorys.

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

"są takie piosenki, przy których zamykasz oczy, uśmiechasz się, albo do oczu podchodzą łzy. każdy moment życia kojarzy nam się z jakąś nutą. na dobrą sprawę, mógłby to być niezły soundtrack pod nasz życiorys."

 spoglądałam w najpiękniejsze oczy na świecie..

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

"spoglądałam w najpiękniejsze oczy na świecie.."

 czasem przeoczę ten moment  w którym powinnam się ugryźć w język..

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

"czasem przeoczę ten moment, w którym powinnam się ugryźć w język.."

 pieprzyć tych  którzy każą Ci się zmieniać. albo zaakceptują Cię taką jaka jesteś  albo niech spierdalają   PROSTE.

marchewkowybanan dodano: 24 września 2011

"pieprzyć tych, którzy każą Ci się zmieniać. albo zaakceptują Cię taką jaka jesteś, albo niech spierdalają - PROSTE."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć