 |
|
A co jeśli On na zawsze odszedł? Co będzie jeśli On nie wróci tak jak zawsze to robił? Nie poradze sobie bez Niego. Nie zostawiaj mnie, nie teraz.
|
|
 |
|
A Ty? Bałeś się kiedyś, że nie wystarczysz?
|
|
 |
|
znaleźć cię znów odmienić czas
|
|
 |
|
Nieważne ilu chłopaków spojrzy na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą, dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się właśnie Tobie.
|
|
 |
|
Zatrzymał się nade mną czas
w pół mroku ciągle tkwię
zbyt często wraca wspomnień cień
|
|
 |
|
If I can make you happy, then this is where I belong/ Jeśli mogę uczynić cię szczęśliwą, to jestem tym właściwym.
|
|
 |
|
"Ale przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mógłbym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować."
|
|
 |
|
Nigdy wcześniej nie powiedziałaby, że w jej życiu znajdzie się mężczyzna, który zburzy jej dotychczasowy porządek budowany przez tak długi czas, który z dnia na dzień będzie kochał ją coraz bardziej i bardziej, akceptując przy tym wszystkie jej wady których jest sporo. Nie zdawała sobie sprawy, że będzie mogła pokochać kogoś aż tak mocno, że ciężko będzie jej żyć, gdy nie ma Go obok. Doskonale wiedziała, że chce spędzić z nim resztę życia, bez względu na to, jakie przeszkody napotkają na swojej drodze. Nie chciała niczego, prócz tego aby zestarzeć się przy jego boku. Tak bardzo go kochała!
|
|
 |
|
nie chcę Romea, chce Ciebie. nie będę Julią, będę Twoim skarbem. nie umrzemy razem, ale będziemy razem zawsze.
|
|
 |
|
ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. / W. Szymborska.
|
|
 |
|
"Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale ja mocno wierzę w to, że czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie."
|
|
 |
|
nie wiedziałam, że kiedy nazywałeś mnie 'misiem' miałeś na myśli, że jestem Twoją zabawką.
|
|
|
|