głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ta.zapomniana

Zatracic sie w swojej obojetnosci. zapomniec o sercu  zlekcewazyc sumienie  zapomniec o milosci  przeciez ona nie isnitnieje. znienawidzic zycie  tak rzadko cos dobrego sie w nim dzieje

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

Zatracic sie w swojej obojetnosci. zapomniec o sercu, zlekcewazyc sumienie, zapomniec o milosci, przeciez ona nie isnitnieje. znienawidzic zycie, tak rzadko cos dobrego sie w nim dzieje

  Nie będę polemizowała z tak wyrafinowanym przykładem impertynenckiej abdykacji  albowiem percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą. Cześć.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

` Nie będę polemizowała z tak wyrafinowanym przykładem impertynenckiej abdykacji, albowiem percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą. Cześć.

Czy znasz to uczucie kiedy wszystko wydaje sie takie piekne  i w tedy wszystko sie rozpada.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

Czy znasz to uczucie kiedy wszystko wydaje sie takie piekne, i w tedy wszystko sie rozpada.

  Uśmiech jest dla ludzi szczęśliwych.   I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. Spróbuj się uśmiechnąć  to zobaczysz.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

- Uśmiech jest dla ludzi szczęśliwych. - I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

miałam świadomość  że przeżywam coś niezapomnianego.. jedną z tych magicznych chwil  które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy  gdy już miną..

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

miałam świadomość, że przeżywam coś niezapomnianego.. jedną z tych magicznych chwil, które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy, gdy już miną..

Jeszcze nie raz spieprzymy to na czym nam na prawdę zależy.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

Jeszcze nie raz spieprzymy to na czym nam na prawdę zależy.

może nie dziś. nie jutro. ale pewnego dnia. i do końca swojego życia.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

może nie dziś. nie jutro. ale pewnego dnia. i do końca swojego życia.

jest mnóstwo ludzi na świecie  którzy powiedzą Ci  że nie możesz. a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'. '

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. a Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć 'no to patrz'. '

  Tak  życiem rządzi przypadek  bo zawsze spotykam i widzę cię wtedy  kiedy jestem na to absolutnie nieprzygotowana i niegotowa  zawsze wtedy  gdy wcale się tego nie spodziewam.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

- Tak, życiem rządzi przypadek, bo zawsze spotykam i widzę cię wtedy, kiedy jestem na to absolutnie nieprzygotowana i niegotowa, zawsze wtedy, gdy wcale się tego nie spodziewam.

Samotność potrafi być jak wygodny fotel  w którym ogląda się telewizję naszych wspomnień.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

Samotność potrafi być jak wygodny fotel, w którym ogląda się telewizję naszych wspomnień.

Szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko. Szczęśliwy jest ten  kto potrafi docenić to co ma.

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

Szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko. Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma.

za kim najbardziej tęsknisz ?   hmm .. tęsknie za ludźmi   którzy nauczyli mnie żyć .   jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi .   ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi   którzy pokazali mi jak się śmiać   kochać   jak czuć się ...szczęśliwą ..   to pewnie nauczyli cię też i płakać ..   niee   płakać nauczyłam się sama .. wtedy   gdy odeszli bez słowa pożegnania

nanu.nana.xd dodano: 24 października 2010

za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . - ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi , którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się ...szczęśliwą .. - to pewnie nauczyli cię też i płakać .. - niee , płakać nauczyłam się sama .. wtedy , gdy odeszli bez słowa pożegnania

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć