 |
|
Proszę Ciebie tylko o jedno. Uśmiechaj się jak najczęściej. Nie ważne, czy dla mnie, czy dla innej. Uśmiechaj się. Bo tylko dzięki temu widokowi czuję, że żyję.
|
|
 |
|
"-a jeżeli nie ma się do kogo zwrócić, do kogo pójść?! przecież musi być tak, żeby każdy człowiek miał dokąd pójść. albowiem nadchodzi taki moment, kiedy człowiek za wszelką cenę musi dokądś pójść."
|
|
 |
|
“ Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, na życie życiem innych. Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji. One w jakiś sposób już wiedzą, kim na prawdę chcecie być. Wszystko poza tym, jest drugorzędne. ”
|
|
 |
|
Tak , kurwa martwię się o Ciebie , a wiesz czemu ?Bo są tacy ludzie w życiu , an których szczęściu zależy Ci bardziej niż na swoim .
|
|
 |
|
Jesteś całym moim światem. Wielkim, lecz mieszczącym się w dłoni. Nie wiem, którymi drogami przyjdzie nam iśc, lecz dziękuję Bogu za tę, którą mnie prowadził, by spotkac Ciebie. Dziękuję gwiazdom, które spośród oceanu marzeń, spełniły to najskrytsze, które jak kwiat dojrzewało i rozkwitło w ogrodzie serca. I choc niegdyś zegar wskazówkami osobny ciosał nam czas, w końcu wspólnie odliczamy chwile końca rozstania. I każdego dnia całe moje życie zamyka się w jednym słowie: MY. I kocham to uczucie, gdy tak dumnie mogę złapac Cię za rękę i poczuc się Twoją. Po prostu : KOCHAM CIĘ!
|
|
 |
|
Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się tylko Tobie.
|
|
 |
|
Bo Ty jesteś melodią , która płynie w moich żyłach jak heroina , co z każdym dniem sprawia , że moje serce bije szybciej , że zapominam jak się oddycha
|
|
 |
|
Popatrz na te spadające gwiazdy.. Spierdalają szybciej , niż Ty.. Gdy mówię, że obiad już gotowy.
|
|
 |
|
Nienawidzę tego , że wyrabiają mu opinię , nie znając go!
|
|
 |
|
Z każdym dniem , jesteś dla mnie bardziej ważniejszy i wspanialszy ! ♥
|
|
 |
|
Kocham tych , którzy są , i będą przy mnie ! Szanuje tych , którzy po mimo wszystko , nigdy mnie nie zapomną !
|
|
 |
|
Najgorsza jest świadomość tego , że masz chłopaka , który się wgl. Nie stara . ;(
|
|
|
|