 |
Słuchać rapu i nie wyciągać z niego wniosków to tak jak palić papierosy i się nie zaciągać. ;)
|
|
 |
Jeśli dziewczyna śmieje się jak głupia pizda ,to jest głupią pizdą !:D
|
|
 |
|
Czego znów ta miłość ode mnie chce? Za mało jej? Zniszczyła wszystko. A teraz, gdy zdążyłam ogarnąć ten cały uczuciowy syf, znowu przychodzi i bez żadnego skrępowania, robi mi kolejny burdel w głowie. A wszystko to przez to, że tak szybko i nie spodziewanie pojawiłeś się Ty.
|
|
 |
A na pytanie co robisz w życiu? Będę odpowiadać - dostosowuję się do zbiegów okoliczności.//ja017ja
|
|
 |
|
Nie jestem z tego 'klanu' dziewczynek robiących sobie zdjęcia przy każdej okazji, chodzących co 5min na durne 'sesje', gdzie zdjęcia robią ich koleżaneczki, gówno znające się na aparacie, wstawiających je później, gdzie tylko się da, żeby otrzymywać komentarze od równie zjebanych dziewczyn 'ślicznie', 'słodko', 'świetne', przy czym na każdym zdjęciu mina ta sama. Nie należę do takich pokemonów... Ale jednak mam wspaniałych przyjaciół i cudownego chłopaka. To mi wystarcza. / byljakmglaniewidzialnytajemniczy
|
|
 |
' kiedy Twój były mówi : " nigdy nie znajdziesz drugiej takiej osoby jak ja " , odpowiedz : " i o to chodzi " .
|
|
 |
. ciche uzależnienia , które pochłaniają nasze dusze .
|
|
 |
, chcę żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję . mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu , że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział . moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno . ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę , ale czuję , że to nie najlepszy moment . chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści ,
|
|
 |
"Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chce."
|
|
 |
-A Twoje marzenie?
- największe?
- tak.
- by był przy mnie. kochał mnie i wiedział co ja do niego czuję...
|
|
|
|