głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szklankaoleju

Każda łza która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

Każda łza,która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła

To takie chujowe  stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś  kto był dla ciebie całym światem  ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia  a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Czasem po prostu brakuje nam motywacji  aby zrobić coś o czym marzymy

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

Czasem po prostu brakuje nam motywacji, aby zrobić coś o czym marzymy

Kobiety lubią jasne sytuacje. Jeżeli nie powiesz jej  że ją kochasz  zrobi to ktoś inny.

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

Kobiety lubią jasne sytuacje. Jeżeli nie powiesz jej, że ją kochasz, zrobi to ktoś inny.

  Boję się.   Czego?   Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz...   'Trzy metry nad niebem'

ciamciaramciaa dodano: 19 listopada 2012

- Boję się. - Czego? - Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz... / 'Trzy metry nad niebem'

to pieprzone życie odbiera Ci wrażliwości resztki.   onar  3

realistk.a dodano: 19 listopada 2012

to pieprzone życie odbiera Ci wrażliwości resztki. / onar ;3

To nie tak  że nie chce tu żyć.. to wcale nie tak. zastanawiasz się co tak naprawdę chcę Ci powiedzieć? boję się tu żyć. cholernie boję się istnieć. każdy kolejny dzień uświadamia mnie  że to jednak nie dla mnie.. że tak słabi ludzie powinni się poddać. zrobiłam to. już dawno zakończyłam mój żywot tu. teraz? wykonuje najprostsze czynności.. przestałam robić makijaż  prostować włosy  fajnie dobierać każdy strój.. jestem tu. nie tak perfekcyjna jak kiedyś ale jestem. czasami się uśmiechnę  czasami wyjdę na długi spacer w środku nocy. i niby wszystko jest dobrze lecz nadal boleśnie znoszę każdy wieczór  każde wspomnienie.  wszystkie budzą we mnie jakieś uczucia  które duszę dymem nikotynowym.. zapijam litrami czystej a potem z bezsilności zasypiam.. i proszę Cię.. nigdy nie mów mi  że mam cudowne życie bo czasem zobaczysz u mnie uśmiech.. pamiętaj  ja nie żyje a grymas na twarzy kieruje do wspomnień  które czasem mijam na ulicy.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 19 listopada 2012

To nie tak, że nie chce tu żyć.. to wcale nie tak. zastanawiasz się co tak naprawdę chcę Ci powiedzieć? boję się tu żyć. cholernie boję się istnieć. każdy kolejny dzień uświadamia mnie, że to jednak nie dla mnie.. że tak słabi ludzie powinni się poddać. zrobiłam to. już dawno zakończyłam mój żywot tu. teraz? wykonuje najprostsze czynności.. przestałam robić makijaż, prostować włosy, fajnie dobierać każdy strój.. jestem tu. nie tak perfekcyjna jak kiedyś ale jestem. czasami się uśmiechnę, czasami wyjdę na długi spacer w środku nocy. i niby wszystko jest dobrze lecz nadal boleśnie znoszę każdy wieczór, każde wspomnienie. wszystkie budzą we mnie jakieś uczucia, które duszę dymem nikotynowym.. zapijam litrami czystej a potem z bezsilności zasypiam.. i proszę Cię.. nigdy nie mów mi, że mam cudowne życie bo czasem zobaczysz u mnie uśmiech.. pamiętaj, ja nie żyje a grymas na twarzy kieruje do wspomnień, które czasem mijam na ulicy. [ ciamciaa ♥ ]

Chciałabym Ci napisać  że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz  że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia  że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo  że krztuszę się powietrzem  bo Ciebie przy mnie nie ma  coś  cokolwiek  żebyś tylko się przejął  żebyś się kurwa zainteresował.

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Wiesz jaka jest prawda ? Że nazywasz mnie szmatą   tylko i wyłącznie dlatego  że jestem o wiele lepsza od Ciebie. Siema.

somalinowajadzkax3 dodano: 19 listopada 2012

Wiesz jaka jest prawda ? Że nazywasz mnie szmatą , tylko i wyłącznie dlatego, że jestem o wiele lepsza od Ciebie. Siema.

I choć widujemy się  wciąż codziennie  to co było między nami  poszło w zapomnienie.

somalinowajadzkax3 dodano: 18 listopada 2012

I choć widujemy się, wciąż codziennie, to co było między nami, poszło w zapomnienie.

Duużo bym dała żeby móc wrócić na chwilę do przeszłości i zmienić jeden niewłaściwie postawiony krook.

somalinowajadzkax3 dodano: 18 listopada 2012

Duużo bym dała żeby móc wrócić na chwilę do przeszłości i zmienić jeden niewłaściwie postawiony krook.

Bo ona nigdy nie zapomni tego dnia  gdy spojrzała mu ostatni raz w oczy  już wtedy wiedziała że ten dzień się pewnie nigdy nie powtórzy.

somalinowajadzkax3 dodano: 18 listopada 2012

Bo ona nigdy nie zapomni tego dnia, gdy spojrzała mu ostatni raz w oczy, już wtedy wiedziała że ten dzień się pewnie nigdy nie powtórzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć