głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szatyyynka

 miłość przychodzi powoli  ale odchodzi szybko

kochamciealecsii dodano: 25 września 2013

"miłość przychodzi powoli, ale odchodzi szybko"

W końcu to ty zatęsknisz a wtedy będzie mi to zupełnie obojętne :

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

W końcu to ty zatęsknisz,a wtedy będzie mi to zupełnie obojętne :)

 I okazuje się że nikt nas nie zawiódł to tylko my za dużo sobie wyobrażaliśmy...

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

"I okazuje się,że nikt nas nie zawiódł,to tylko my za dużo sobie wyobrażaliśmy..."

Miłość jest jak gra na pianinie.  Po pierwsze  musisz nauczyć się grać zgodnie z zasadami a po drugie  to musisz zapomnieć o zasadach i grać z serca.

kochamciealecsii dodano: 25 września 2013

Miłość jest jak gra na pianinie. Po pierwsze, musisz nauczyć się grać zgodnie z zasadami,a po drugie, to musisz zapomnieć o zasadach i grać z serca.

czemu znów powątpiewam  oczy zachodzą łzami. najpierw tak  potem nie i zostajemy sami.

kochamciealecsii dodano: 25 września 2013

czemu znów powątpiewam, oczy zachodzą łzami. najpierw tak, potem nie i zostajemy sami.

co czujesz  gdy zawodzą ci  za których dałbyś uciąć rękę?

kochamciealecsii dodano: 25 września 2013

co czujesz, gdy zawodzą ci, za których dałbyś uciąć rękę?

Nie bądź marionetką w rękach idioty.

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

Nie bądź marionetką w rękach idioty. ; >

Uciekasz ale lubisz się obejrzeć za siebie...Coś tu nie tak.

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

Uciekasz,ale lubisz się obejrzeć za siebie...Coś tu nie tak.

I nagle czar prysł  szczęśliwa dziewczyna zamieniła się w ciało bez duszy. Błądzi pośród kłamst jakie jej zostały. Szuka odpowiedzi na pytania jakie sobie wczesniej zadała. Wspomina  wszytskie piękne chwile... Ciepłe słowa i gesty  które pedziły w jej strone. Zdała sobie sprawe  że każdy potrafi pięknie pisać  lecz rzadko kto potrafi tak czynić. Umiera w niej coś  sama nie wie co. Traci kontrole nad swoimi myślami. Ogarnia ją strach i lęk przed kolejnym dniem. Nie wie już co ma robić i jak ma żyć. Komu ufać a komu nie.

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

I nagle czar prysł, szczęśliwa dziewczyna zamieniła się w ciało bez duszy. Błądzi pośród kłamst jakie jej zostały. Szuka odpowiedzi na pytania jakie sobie wczesniej zadała. Wspomina, wszytskie piękne chwile... Ciepłe słowa i gesty, które pedziły w jej strone. Zdała sobie sprawe, że każdy potrafi pięknie pisać, lecz rzadko kto potrafi tak czynić. Umiera w niej coś, sama nie wie co. Traci kontrole nad swoimi myślami. Ogarnia ją strach i lęk przed kolejnym dniem. Nie wie już co ma robić i jak ma żyć. Komu ufać a komu nie.

Nerwowy spacer chmur. Niepokój  lęk  niepewność. Gwałtowny szum wiatru wywołujący dreszcze. Krople deszczu stopniowo zamieniające się w łzy. Pusta otchłań  szarość i monotonność. Złudne nadzieje  oddech gubiony w tle wspomnień i morderczy ból serca. Miliony kawałków rozbitych marzeń  tęsknota. Chłód obojętności i coraz bliższa granica zatracenia. Zniszczenie osobowości  rezygnacja. Samoistny rozpad   destrukcja do której to on ją doprowadził.

swetmilowylas dodano: 25 września 2013

Nerwowy spacer chmur. Niepokój, lęk, niepewność. Gwałtowny szum wiatru wywołujący dreszcze. Krople deszczu stopniowo zamieniające się w łzy. Pusta otchłań, szarość i monotonność. Złudne nadzieje, oddech gubiony w tle wspomnień i morderczy ból serca. Miliony kawałków rozbitych marzeń, tęsknota. Chłód obojętności i coraz bliższa granica zatracenia. Zniszczenie osobowości, rezygnacja. Samoistny rozpad - destrukcja do której to on ją doprowadził.

Nie ma tu racji dla nas  sensu w planach  Tam będzie lepiej tutaj ktoś nas okłamał.

swetmilowylas dodano: 24 września 2013

Nie ma tu racji dla nas, sensu w planach, Tam będzie lepiej tutaj ktoś nas okłamał.

Ludzkie życie może się zmienić w se­kundę. W jej ułamek. Cza­sem to na­wet nie mrug­nięcie oka  lecz ta niedos­trze­gal­na chwi­la tuż przed nim  drgnienie rzęsy na po­wiece pięknej kobiety. Smut­no  że zmiany są te szo­kiem i wiele dob­re­go nie przy­noszą. Nie jes­teśmy przyz­wycza­jeni do ra­dykal­nych zwrotów ak­cji w swoim życiu. I nig­dy się nie przyzwyczaimy.

swetmilowylas dodano: 24 września 2013

Ludzkie życie może się zmienić w se­kundę. W jej ułamek. Cza­sem to na­wet nie mrug­nięcie oka, lecz ta niedos­trze­gal­na chwi­la tuż przed nim, drgnienie rzęsy na po­wiece pięknej kobiety. Smut­no, że zmiany są te szo­kiem i wiele dob­re­go nie przy­noszą. Nie jes­teśmy przyz­wycza­jeni do ra­dykal­nych zwrotów ak­cji w swoim życiu. I nig­dy się nie przyzwyczaimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć