głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szalonadoriss

wiem  że teraz pozostał nam jedynie niesmak po tych kłamstwach  ukrytych w dyskretnych gestach.

endoftime dodano: 28 grudnia 2011

wiem, że teraz pozostał nam jedynie niesmak po tych kłamstwach, ukrytych w dyskretnych gestach.

http:  moblo.pl profile rapoholiiik POLECAM!♥ nie jestem z tych  którzy oceniają z góry po czyimś miejscu w rankingu albo bywa nawet  że po samym avatarze. nie jaram się tymi  którzy każdy wpis ciagną z neta  z książek  nie chodzi mi tutaj o to  żeby kogoś urazić!  lecz jaram się tymi ludźmi  którzy każde z uczuć przelewają tutaj sami  nieważne w jaki sposób  ważne  że potrafią każdy ból  uśmiech opisać sami. jaram się tymi z dolnego rankingu  tymi których wpisy nie sięgają ogroma popularności  tymi  którym nie zależy tutaj na giga liczbie obserwowań i wejść  by stać się tutaj fajniejszym od reszty..   endoftime.

endoftime dodano: 28 grudnia 2011

http://moblo.pl/profile/rapoholiiik POLECAM!♥ nie jestem z tych, którzy oceniają z góry po czyimś miejscu w rankingu albo bywa nawet, że po samym avatarze. nie jaram się tymi, którzy każdy wpis ciagną z neta, z książek [nie chodzi mi tutaj o to, żeby kogoś urazić!] lecz jaram się tymi ludźmi, którzy każde z uczuć przelewają tutaj sami, nieważne w jaki sposób, ważne, że potrafią każdy ból, uśmiech opisać sami. jaram się tymi z dolnego rankingu, tymi których wpisy nie sięgają ogroma popularności, tymi, którym nie zależy tutaj na giga liczbie obserwowań i wejść, by stać się tutaj fajniejszym od reszty.. ~ endoftime.

Możesz dokonać wszystkiego  czego tylko pragniesz  człowieku   Eminem

sssmmmiiillleee dodano: 28 grudnia 2011

Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko pragniesz, człowieku - Eminem

Ludzie ranią ludzi  a gdyby ludzie się dobrze dobierali wszystko byłoby prostsze.

mamtogdzies dodano: 28 grudnia 2011

Ludzie ranią ludzi, a gdyby ludzie się dobrze dobierali wszystko byłoby prostsze.

widze  ze dojebalas sie do mnie i na pb i tutaj     znajdz sobie inne zajecie  bo jestes nudna  ok ? teksty paktoofoonika dodał komentarz: widze, ze dojebalas sie do mnie i na pb i tutaj -,- znajdz sobie inne zajecie, bo jestes nudna, ok ? do wpisu 27 grudnia 2011
hie hie  no tak i co z tego?:  teksty paktoofoonika dodał komentarz: hie hie, no tak i co z tego?:* do wpisu 27 grudnia 2011
pieniądze szczęścia nie dają.. Dopiero zakupy    Marylin Monroe

antuanek dodano: 27 grudnia 2011

pieniądze szczęścia nie dają.. Dopiero zakupy // Marylin Monroe

wszystko co dobre  kiedyś się kończy..   antuanek

antuanek dodano: 27 grudnia 2011

wszystko co dobre, kiedyś się kończy.. / antuanek

dziś gdzieś między wdechem  a wydechem. między uderzeniem  a bólem. między jednym a drugim  w ułamkach sekund  odnajduję szczęście.

endoftime dodano: 27 grudnia 2011

dziś gdzieś między wdechem, a wydechem. między uderzeniem, a bólem. między jednym a drugim, w ułamkach sekund, odnajduję szczęście.

w wakacje nasza wątroba cierpi a w roku szkolnym nasz mózg.  paktoofoo

paktoofoonika dodano: 27 grudnia 2011

w wakacje nasza wątroba cierpi a w roku szkolnym nasz mózg. [paktoofoo]

powyżej brody  poniżej nosa jest miejsce na całusa... wróć! na papierosa.

paktoofoonika dodano: 27 grudnia 2011

powyżej brody, poniżej nosa jest miejsce na całusa... wróć! na papierosa.

pieprzony Romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram i jakoś nikt o mnie książki nie napisał.

paktoofoonika dodano: 27 grudnia 2011

pieprzony Romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram i jakoś nikt o mnie książki nie napisał.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć