głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szalonaaczekoladkaa

Trzy ostatnie słowa   przepraszam za krzywdy

zioleczka dodano: 9 kwietnia 2011

Trzy ostatnie słowa - przepraszam za krzywdy

są ludzie  których nie da się przestać kochać.. niezależnie jak bardzo nas skrzywdzili  upokorzyli.. i tak ich kochamy i kochać będziemy.

zioleczka dodano: 9 kwietnia 2011

są ludzie, których nie da się przestać kochać.. niezależnie jak bardzo nas skrzywdzili, upokorzyli.. i tak ich kochamy i kochać będziemy.

Samobójstwo  niewyjaśniona zagadka  zadawana przez pozornie szczęśliwych ludzi  po których się tego nie spodziewamy.

liliii dodano: 9 kwietnia 2011

Samobójstwo- niewyjaśniona zagadka, zadawana przez pozornie szczęśliwych ludzi, po których się tego nie spodziewamy.

dwie tęczówki paraliżujące wszystkie zmysły .

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

dwie tęczówki paraliżujące wszystkie zmysły .

Błądzę myślami po krainie wspomnień  szukając miejsca  gdzie o tym wszystkim zapomnę.   in my memory

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

Błądzę myślami po krainie wspomnień, szukając miejsca, gdzie o tym wszystkim zapomnę. / in_my_memory

nie odkładaj mnie na potem.potem może być za późno...   in my memory

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

nie odkładaj mnie na potem.potem może być za późno... / in_my_memory

tak  tak  D lubię to!   :  teksty emotionally_broken dodał komentarz: tak, tak ;D lubię to! ;):* do wpisu 9 kwietnia 2011
Szczęście jest dla człowieka stanem naturalnym. Żeby zdobyć szczęście  nie trzeba robić niczego  bo przecież nie można zdobyć czegoś  co się już posiada. Tylko musimy sobie przypomnieć  że mamy je od urodzenia.   in my memory

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

Szczęście jest dla człowieka stanem naturalnym. Żeby zdobyć szczęście, nie trzeba robić niczego, bo przecież nie można zdobyć czegoś, co się już posiada. Tylko musimy sobie przypomnieć, że mamy je od urodzenia. / in_my_memory

tracisz mnie. zdaj sobie z tego sprawę nim będzie za późno.   cukierkowataa

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

tracisz mnie. zdaj sobie z tego sprawę nim będzie za późno. //cukierkowataa

  Chcesz ze mną spać? Dziewczyny są obłędne. Ja zastanawiałbym się godzinami  tygodniami  miesiącami  zanim bym wypowiedział takie zdanie. Ona rzuciła je najnaturalniej w świecie  jak gdyby nigdy nic. Każdy z nas miał okazję doświadczyć tego na własnej skórze. Nieraz zdarzyło skarżyć we łzach: “Cierpię z powodu miłości  która tego niewar­ta”. Cierpimy  bo czujemy  że dajemy więcej  niż otrzymujemy w zamian. Cierpimy  bo nasza miłość jest nie doceniana. Cierpimy  bo nie udaje nam się narzucić naszych reguł gry.

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

- Chcesz ze mną spać? Dziewczyny są obłędne. Ja zastanawiałbym się godzinami, tygodniami, miesiącami, zanim bym wypowiedział takie zdanie. Ona rzuciła je najnaturalniej w świecie, jak gdyby nigdy nic. Każdy z nas miał okazję doświadczyć tego na własnej skórze. Nieraz zdarzyło skarżyć we łzach: “Cierpię z powodu miłości, która tego niewar­ta”. Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. Cierpimy, bo nasza miłość jest nie doceniana. Cierpimy, bo nie udaje nam się narzucić naszych reguł gry.

 Ejj zmieniłaś się?!    czemu tak sadzisz??    jesteś taka...taka obojętna...    wiesz życie skopało mi dupę kilka razy wiec się uodporniłam..

emotionally_broken dodano: 9 kwietnia 2011

-Ejj zmieniłaś się?! -czemu tak sadzisz?? -jesteś taka...taka obojętna... -wiesz życie skopało mi dupę kilka razy wiec się uodporniłam..

słodka i miła a pięścią by zabiła :P

chocolaterain dodano: 8 kwietnia 2011

słodka i miła a pięścią by zabiła :P

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć