głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szajbaaa

wielokrotnie mówiliśmy sobie jak to razem  możemy dokonać wszystkiego. udało by Nam się wrócić do miejsca szczęścia.

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

wielokrotnie mówiliśmy sobie jak to razem, możemy dokonać wszystkiego. udało by Nam się wrócić do miejsca szczęścia.

sprawy  które się psują  należy naprawić. nie rzucić bez walki w kąt.

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

sprawy, które się psują, należy naprawić. nie rzucić bez walki w kąt.

smuci mnie to  że tak łatwo się poddałaś. od razu uciekłaś. czy tak łatwiej?

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

smuci mnie to, że tak łatwo się poddałaś. od razu uciekłaś. czy tak łatwiej?

ciężko będzie mnie doprowadzić do dawnego stanu  wiesz?

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

ciężko będzie mnie doprowadzić do dawnego stanu, wiesz?

ot tak błądzi w mojej wyobraźni  a jego imię przemyka  gdzieś pomiędzy milionem codziennych słów. widzę go na nowo  w myślach  wspomnieniach  i wciąż zerkam na tych kilka zdjęć  na których trzyma mnie na rękach i całuje w policzek  czy też kłóci się  po czym ściska z całej siły i nie chce puścić  gdzie droczy się ze mną i łaskocze przy wszystkich  i tych  gdzie trzyma mnie za rękę  obiecując nie puścić jej już nigdy więcej. wiesz  chyba cały czas go potrzebuję  wciąż  jak tych codziennych promieni słońca idąc do szkoły  jak tego chłodnego powiewu wiatru muskającego policzki  podczas nocnych spacerów  wciąż tak samo  takiego jaki był  jakiego kochałam i jakiego go miałam  wciąż Jego.   endoftime.

endoftime dodano: 15 maja 2012

ot tak błądzi w mojej wyobraźni, a jego imię przemyka, gdzieś pomiędzy milionem codziennych słów. widzę go na nowo, w myślach, wspomnieniach, i wciąż zerkam na tych kilka zdjęć, na których trzyma mnie na rękach i całuje w policzek, czy też kłóci się, po czym ściska z całej siły i nie chce puścić, gdzie droczy się ze mną i łaskocze przy wszystkich, i tych, gdzie trzyma mnie za rękę, obiecując nie puścić jej już nigdy więcej. wiesz, chyba cały czas go potrzebuję, wciąż, jak tych codziennych promieni słońca idąc do szkoły, jak tego chłodnego powiewu wiatru muskającego policzki, podczas nocnych spacerów, wciąż tak samo, takiego jaki był, jakiego kochałam i jakiego go miałam, wciąż Jego. / endoftime.

ortodontka

paramorelove dodano: 15 maja 2012

ortodontka ;/

i znów lekcje spędzam rysując kruki na ostatniej stronie każdego z zeszytów.

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

i znów lekcje spędzam rysując kruki na ostatniej stronie każdego z zeszytów.

'będzie dobrze  kocha mnie. będzie dobrze  kocha mnie. będzie dobrze  kocha mnie.'

tak.wiem dodano: 15 maja 2012

'będzie dobrze, kocha mnie. będzie dobrze, kocha mnie. będzie dobrze, kocha mnie.'

I po operacji ! I żyje dzieki Bogu xd.     Wracac na moblo czy nie ?    Bo jak nie bd mnie czytac to nie wracam  pp

pojebany_adrian dodano: 14 maja 2012

I po operacji ! I żyje dzieki Bogu xd. ;) Wracac na moblo czy nie ? ;> Bo jak nie bd mnie czytac to nie wracam ;pp

kieliszki w górę za tych  którzy nie potrafili Nas pokochać   butelki w górę za to  że my mimo to ich nadal kochamy.

lolus12161 dodano: 14 maja 2012

kieliszki w górę za tych, którzy nie potrafili Nas pokochać, butelki w górę za to, że my mimo to ich nadal kochamy.

są takie momenty  gdy mi czegoś brakuje.  gdy po prostu czuję się samotna. czuję  że nie mam nic.

lolus12161 dodano: 14 maja 2012

są takie momenty, gdy mi czegoś brakuje. gdy po prostu czuję się samotna. czuję, że nie mam nic.

Na podstawie artykułu 8 paragrafu 10 kodeksu miłosnego .  SKAZUJE ciebie na dożywotni pobyt w moim sercu .  Wyrok jest prawomocny i nie możesz sie od niego odwołać!!!!

lolus12161 dodano: 14 maja 2012

Na podstawie artykułu 8 paragrafu 10 kodeksu miłosnego . SKAZUJE ciebie na dożywotni pobyt w moim sercu . Wyrok jest prawomocny i nie możesz sie od niego odwołać!!!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć