 |
|
wiesz ? nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy , uśmiecham się gdy napisze , gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać , całować mogłabym się z nim do końca świata , a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo , bardzo źle . no serce , chyba jesteśmy na właściwej drodze do szczęścia
|
|
 |
|
na początku był ból . ogromny , niewyobrażalny ból . łzy , popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek , królujących na mojej liście najczęśniej odtwarzanych . później złość . złość na niego , na to jak się zachował i że wszystko zniszczył . odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego co dotyczyło i przypominało jego . teraz ? akceptacja . poddanie się . i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca , gdy staje się dotępny . i tylko walczę ze wspomnieniami , których jest za dużo .
|
|
 |
|
Jeszcze nie raz spieprzymy to na czym nam na prawdę zależy.
|
|
 |
|
Kiedy słysze ten jebitny dzwięk Sms'a,od razu nachodzą mnie myśli " może to on! "
|
|
 |
|
Wiesz,jak choelrnie mocno cie kocham?Każdego ranka wstaje tylko dla ciebie,by spotkać ciebie gdzieś popatrzeć sie przez ułamek sekundy potem wejśc na gadu i wpatrywać sie w twoją ikonkę oraz opis,który jest całkowicie nie zrozumiały a i tak go lubie,czekać następne 12h na to abyś napisał.
|
|
 |
|
mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz jak wiele dla mnie znaczysz.
|
|
 |
|
Wiesz co jest najdziwniejsze?że mimo to że kochasz to zioło bardziej ode mnie to i tak jesteś dla mnie całym światem.
|
|
 |
|
tak bardzo chciała z nim być a ten ćpun nie mógł tego pojąc.
|
|
 |
|
Jeśli chcesz o czymś zapomnieć, oznacza to, że nie możesz przestać o tym myśleć.
|
|
 |
|
raczej obojętność,niż chęć by próbować coś zmienić.
|
|
 |
|
nie bój się własnego zdania. ono liczy się tak samo jak zdanie każdego.
|
|
 |
|
Serce podpowiada że na tej planecie nie warto kochać już.
|
|
|
|